Як дивитися фільми в режимі офлайн без Інтернету на Android

Намагаєтесь зрозуміти, як ви можете дивитись фільми на Android без з’єднання даних? На щастя, на сьогоднішній день існує кілька способів завантажити фільми та телевізійні шоу прямо на свій пристрій Android, щоб ви могли дивитися їх у режимі офлайн без Інтернету. Ці методи цілком законні (тобто відсутність піратства), і вони також не принесуть вам занадто багато грошей. Насправді це може значно заощадити традиційний спосіб придбання фізичних DVD-дисків та фільмів Blu-Ray.

Тож якщо ви готові завантажувати свої улюблені фільми в режимі офлайн для перегляду медіафайлів без з’єднання з Інтернетом, обов’язково виконайте дії нижче. Ми покажемо вам, як ви можете зробити це можливим лише кількома короткими та простими кроками! Ось як:

Netflix

Netflix - це, мабуть, найкращий варіант у нашому списку для перегляду вмісту в режимі офлайн. Netflix тривалий час не пропонував способу завантаження вмісту для перегляду в режимі офлайн. Тим не менш, це функція, яку гігант потокового сервісу додав до послуги лише пару років тому, і хоча вони почали її пропонувати, вони не зробили її добре відомою.

Отже, якщо ви хочете використовувати Netflix для перегляду вмісту в автономному режимі, перейдіть до Google Play Store і завантажте його на свій пристрій Android. Увійдіть, використовуючи дані облікового запису, а потім знайдіть у бібліотеці Netflix фільм чи телешоу, який потрібно завантажити для перегляду в автономному режимі. Знайшовши шоу, просто натисніть кнопку, щоб завантажити його на пристрій. Варто зазначити, що лише вибрані фільми та телешоу можна завантажувати на пристрій Android через різні ліцензійні обмеження.

Після завантаження ви зможете переглядати вміст без Інтернету!

Google Play Фільми

Якщо у вас немає підписки Netflix, і , звичайно , не хочу що - то , щоб підписатися  на , Google Play Movies є відмінним варіантом. З Google Play Movies у вас немає регулярної підписки, за яку вам  доведеться  платити. На цій послузі ви можете взяти напрокат або придбати фільми (на основі кожного фільму), або, якщо хочете, ви можете придбати окремі серіали або цілі сезони. Після того, як у вас є будь-який із них, просто перейдіть до своєї бібліотеки та натисніть кнопку завантаження у фільмі чи телешоу, який ви хочете дивитися в режимі офлайн без Інтернету.

Google Play Movies - це один з наших улюблених варіантів перегляду вмісту в режимі офлайн, оскільки це можна зробити настільки дешево. Google Play Movies часто дозволяє брати фільми в прокат за низькими цінами Redbox, а іноді навіть додає промо-коди для безкоштовного прокату. Вони часто пропонують різкі знижки і на популярні телевізійні сезони (наприклад, "Гра престолів").

Миттєве відео Amazon

Amazon Video

Amazon Video - це ще один спосіб перегляду фільмів у режимі офлайн без Інтернету на Android. Цей метод насправді дуже схожий на те, як з цим справляється Netflix - вам просто потрібна пряма підписка на Amazon Video або включити його до вашої покупки Amazon Prime. Після цього Amazon дозволить завантажувати та переглядати вибрані заголовки в автономному режимі без Інтернету. Знайдіть фільм або телевізійне шоу, яке ви хочете переглянути, торкніться його, перейдіть до розділу Відомості про  відео та натисніть  кнопку Завантажити .

Цифрові копії

Не забувайте про цифрові копії, якими ви вже володієте! Якщо ви взагалі купуєте фізичні DVD-диски або диски Blu-Ray, у вашому випадку, ймовірно, є код викупу. Витягніть його з футляра та дотримуйтесь інструкцій на папері, щоб викупити цифрову копію. Як правило, ви перейдете на такий веб-сайт / послугу, як Vudu, щоб погасити код. Щойно ви викупите його, він назавжди залишиться у вашій цифровій бібліотеці, і ви зможете завантажувати його для перегляду в автономному режимі будь-коли та на будь-який пристрій, який вам подобається.

Вирок

Існує безліч різних способів завантаження вмісту на Android для перегляду в автономному режимі без Інтернету. Ми перерахували кілька найкращих методів для досягнення цього. Якщо ви великий шанувальник потокових сервісів на основі передплати, Netflix і Amazon Video - це чудові способи перегляду вмісту в режимі офлайн без Інтернету. Але якщо ви шукаєте щось із трохи більшою бібліотекою, Google Play Movies - це легкий шлях. Вони трохи дорожчі, оскільки вам доводиться купувати та брати в оренду вміст на основі кожного фільму чи телевізійного шоу, але у них є набагато більше вмісту для споживання, включаючи хітову серію HBO "Гра престолів".

Який ваш улюблений спосіб переглядати вміст офлайн без Інтернету? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.