Як виправити свій Samsung Galaxy S7 Edge, який постійно відстає і замерзає після оновлення Android 7.1 Nougat [Посібник з усунення несправностей]

 • Прочитайте та зрозумійте, чому такий високий смартфон, як #Samsung Galaxy S7 Edge (# S7Edge), на якому встановлена ​​остання прошивка Android 7.1 #Nougat, відстає після оновлення, і дізнайтеся, як усунути неполадки у вашому телефоні, якщо це трапиться.
 • Дізнайтеся, як усунути неполадки в телефоні, що постійно замерзає після оновлення до Nougat, та дізнайтеся різницю між затримками та зависаннями.

Дві найпоширеніші проблеми з продуктивністю - відставання та зависання, і багато власників Samsung Galaxy S7 Edge скаржаться на ці проблеми після оновлення своїх пристроїв до Android 7.1 Nougat. Прошивка все ще повна глюків?

Якщо ви читали новини кілька тижнів тому, Samsung чомусь зупинив випуск оновлення Nougat для пристроїв S7 і S7 edge. Так, так, можливо, встановлена ​​вами прошивка все ще має деякі збої або не стабільна, але ми точно не знатимемо, чи не намагалися усунути несправності вашого телефону.

Отже, якщо ви є одним із власників цього пристрою, нещодавно оновили прошивку і наразі відчуваєте затримки, зависання або інші проблеми, пов’язані з продуктивністю, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може допомогти вам вирішити проблему та повернути пристрій до його оптимальна продуктивність.

 • Як усунути неполадки Galaxy S7 Edge, які почали відставати після оновлення Нуги
 • Як усунути неполадки S7 Edge, які почали випадково зависати після оновлення Android 7.1 Nougat

Але перш ніж ми перейдемо до нашого способу вирішення проблем, однак, якщо ви шукаєте рішення іншої проблеми, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже відповіли на сотні запитань, надісланих нашими читачами. Спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями та / або інструкціями з усунення несправностей. Якщо вони не працюють для вас або якщо вам потрібна подальша допомога, зв’яжіться з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Як усунути неполадки Galaxy S7 Edge, які почали відставати після оновлення Нуги

Проблема : Привіт, дроїди, хлопці. У мене є Galaxy S7 Edge вже більше 6 місяців, і нещодавно прошивка зіткнулася, тоді ця проблема почалася. Пристрій так часто відстає, що стає дуже дратує, оскільки я більше не можу насолоджуватися тим, як швидко це було, як це було раніше. Програми відкриваються, але потрібен час, на відміну від раніше, коли ви просто натискаєте на них, і вони спливають. Я не впевнений, чому це робить, але якщо ви, хлопці, знаєте, як з цим боротися, допоможіть мені, будь ласка.

Виправлення неполадок : Проблеми з відставанням настільки поширені, що ви, мабуть, стикаєтеся з ними щоразу після того, як ви оновили прошивку телефоном, і так, навіть такі висококласні пристрої, як S7 Edge lag. Як я вже говорив раніше, відставання можуть бути спричинені простими проблемами додатків або більш складними проблемами з прошивкою чи обладнанням, і ми повинні виключити можливості, щоб мати чіткіший огляд того, що відбувається з вашим телефоном. Ось, що можливо відбувається з вашим пристроєм і чому він відстає ...

 • Можливо, вам доведеться оптимізувати ваші програми, оскільки це відбувається у випадку, коли прошивка телефону оновлюється. Неможливість оптимізувати програми може призвести до такого роду проблем.
 • Деякі сторонні програми можуть більше не бути сумісними з новою прошивкою та спричинити деякі конфлікти, які могли призвести до збою самої системи, тому телефон відстає.
 • Нова системна кеш-пам’ять все ще використовується новою системою, і, можливо, вона вже не є повністю сумісною, і, можливо, виникли конфлікти, що призвели до такого роду проблем.
 • Деякі системні файли та дані пошкоджені оновленням, але все ще використовуються новою прошивкою. У такому випадку можуть бути ситуації, коли телефон може відставати, зависати, перезавантажуватися або навіть вимикатись без видимих ​​причин або причин.

Виходячи з цих можливостей, ось що я пропоную вам зробити для усунення несправностей вашого Galaxy S7 Edge ...

Крок 1: Перезавантажте телефон пару разів або більше, щоб повністю оптимізувати свої програми

Після серйозного оновлення, такого як Nougat, пристрій перезавантажиться сам, щоб оптимізувати програми та служби, однак, бувають випадки, коли вам потрібно більше двох перезавантажень залежно від кількості програм або ситуації.

Можливо, ви зможете побачити на екрані, що ваші програми оптимізуються протягом декількох запусків після оновлення. Перезавантажте телефон, доки всі додатки не будуть оптимізовані. Однак після цього, і ваш телефон все ще відстає, то наступний крок може вам допомогти.

Крок 2: Перезапустіть пристрій у безпечному режимі та спостерігайте, чи він все ще відстає

Коли ви запускаєте пристрій у безпечному режимі, ви фактично запускаєте його в діагностичному стані, де всі сторонні програми та служби тимчасово вимкнені, залишаючи запущеними лише попередньо встановлені програми та основні служби. Отже, якщо проблема не виникає в цьому режимі, тобто якщо телефон працює швидше, ми можемо сказати, що причина проблеми в одній або деяких із завантажених програм. У цьому випадку вам потрібно буде знайти програми, які спричинили проблему, а потім скинути їх по черзі, очистивши їхні окремі кеші та дані, але якщо це не допоможе, можливо, вам доведеться їх видалити. Будь ласка, зверніться до підручників нижче про те, як завантажити телефон у безпечному режимі, очистити кеш-пам’яті та дані та видалити програми.

Як завантажити Galaxy S7 Edge у безпечному режимі

 1. Вимкніть Galaxy S7 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 3. Як тільки з’явиться логотип „Samsung Galaxy S7 Edge”, відпустіть клавішу живлення та негайно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати кнопку, доки телефон не закінчить перезавантаження.
 5. Коли ви побачите текст "Безпечний режим" у нижньому лівому куті екрана, відпустіть кнопку зменшення гучності.

Як очистити кеш і дані програми

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми, а потім Менеджер програм.
 4. Проведіть пальцем до вкладки ВСЕ.
 5. Знайдіть і торкніться потрібного додатка.
 6. Спочатку торкніться кнопки Примусове закриття.
 7. Потім торкніться Зберігання.
 8. Торкніться Очистити кеш, а потім Очистити дані, Видалити.

Як видалити програми з Galaxy S7 Edge

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть Налаштування та натисніть на нього.
 3. Прокрутіть та торкніться Програми.
 4. Торкніться Менеджер програм.
 5. Знайдіть програму, яку хочете видалити, і торкніться її.
 6. Торкніться кнопки "ВИДАЛИТИ".
 7. З'явиться нове діалогове вікно, натисніть OK, щоб підтвердити свою дію.

Ви можете виконати всі ці процедури, якщо знаєте, яка програма є винуватцем або, принаймні, ви щось підозрюєте. Однак знайти винних простіше простого, ніж зробити, тому, якщо ви не знаєте, яка програма викликає проблему, я пропоную вам просто зробити резервну копію файлів і даних, а потім продовжити заводські скидання.

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться Налаштування, а потім торкніться Резервне копіювання та скидання.
 3. Торкніться Скидання заводських налаштувань і торкніться Скинути пристрій.
 4. Якщо функцію блокування екрана ввімкнено, введіть свій пароль або PIN-код.
 5. Натисніть Продовжити.
 6. Натисніть Видалити все, щоб підтвердити свою дію.

Якщо ви вирішили зробити скидання, то пропоную спробувати зробити наступний крок перед цим.

Крок 3: Витріть розділ кешу, щоб видалити всі системні кеші

Ви насправді не просто видаляєте кеш-пам’ять, а змушуєте телефон створювати нові, повністю сумісні з новою системою. Ці файли, хоча і тимчасові, часто пошкоджуються, і коли це трапляється, виникають подібні проблеми. Ось як ви це робите ...

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Крок 4: Виконайте генеральний скидання, щоб повернути телефон до початкової конфігурації

Після перших кроків, і проблема не вирішена, я пропоную вам виконати цю процедуру, щоб повернути пристрій до заводських налаштувань за замовчуванням. Кеш і розділи даних будуть переформатовані під час процесу, тому очікуйте, що ваші файли та дані, збережені у внутрішній пам’яті вашого телефону, будуть видалені. Зробіть резервну копію, якщо не хочете їх втратити, оскільки після видалення їх більше не можна відновити.

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Я впевнений, ці процедури можуть привести ваш телефон до оптимальної роботи, але, звичайно, для цього потрібно витратити час.

Як усунути неполадки S7 Edge, які почали випадково зависати після оновлення Android 7.1 Nougat

Проблема : Я був одним із користувачів, які очікували оновлення Nougat, і я був дуже радий, коли отримав повідомлення. Я відразу завантажив його, і думаю, його вдало встановили. Коли телефон перезавантажився, я помітив, що це було якось повільно, а потім він почав замерзати. Бувають випадки, коли мені дійсно доводиться перезавантажувати пристрій, щоб він знову реагував, хоча частіше телефон замерзає на кілька хвилин, тим не менше, це все одно дуже дратує. Що я можу зробити, щоб це виправити?

Усунення несправностей : Перш ніж я розповім вам, що потрібно зробити, щоб вирішити цю проблему, я просто хочу розмежувати відставання від заморожування на користь наших читачів. Коли ви говорите, що ваш телефон відстає, це рівносильно твердженню, що він працює дуже повільно або не дуже чуйно. Ви можете прочитати моє пояснення вище, щоб дізнатись більше про це. З іншого боку, коли ви говорите, що ваш телефон замерзає, це означає, що бувають випадки, коли він не реагує, але все ще має дисплей. Іноді телефон все одно реагуватиме через кілька хвилин, але бувають випадки, коли вам просто потрібно перезавантажити телефон, оскільки він застряг. Для усунення несправностей вашого пристрою, який переживає останнє, ось що вам потрібно зробити і чому ...

Негайно перезапустіть телефон у безпечному режимі. Це для того, щоб ви знали, чи мають сторонні програми щось спільне з проблемою, тому що якщо так, вам просто потрібно знайти, про яку програму йдеться, а потім видалити їх. Етапи завантаження телефону в безпечному режимі та видалення програм можна знайти вище.

Видаліть системний кеш . Оскільки ваш пристрій нещодавно оновлено, існує велика ймовірність, що проблема пов’язана з деякими системними кешами, які були пошкоджені в процесі оновлення. Перезавантажте телефон у режимі відновлення, а потім протріть розділ кешу, щоб очистити всі кеші та замінити їх новими.

Виконайте генеральний скидання . Якщо все інше не вдається, пора просто скинути налаштування телефону, щоб повернути його до налаштувань за замовчуванням. Не хвилюйтеся, однак останнє оновлення залишиться, однак вам потрібно зробити резервну копію даних та файлів, які зберігаються у внутрішній пам’яті телефону, оскільки їх буде видалено.

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.