7 найкращих додатків для спідометра для Android у 2020 році - Довідковий посібник

Універсальність платформи Android дозволяє клієнтам отримувати доступ до будь-яких програм там. Сьогодні ми поговоримо про декілька програм спідометрів, щоб допомогти вам вибрати найкращий, який підходить вам. Деякі з вас можуть задатися питанням про можливість застосування програми спідометра, що цілком зрозуміло.

Навіщо комусь потрібен додаток спідометра на своєму телефоні? Ну, ці програми можуть допомогти вам краще зрозуміти вашу швидкість, на всякий випадок, якщо ви знаходитесь у транспортному засобі, яким не ви керуєте. Його також можна використовувати під час бігу та бігу, допомагаючи вам визначити поточну швидкість, на якій ви рухаєтесь, щоразу підштовхуючи вас до кращих результатів. Він здебільшого використовується для останньої мети, хоча існує безліч варіантів використання програми GPS-спідометр.

Тепер до питання, який із них взяти. Ну, існує досить багато програм, які слугують подібним цілям. Але для чогось на кшталт додатка для спідометра, точність є надзвичайно важливою, що робить необхідним наявність правильного додатка на вашому смартфоні чи планшеті. Тож без зайвих сумнівів давайте розглянемо деякі найкращі програми спідометра, доступні сьогодні для Android.

Кращі програми для спідометра для Android

Кращі програми для спідометра

1. GPS-спідометр та одометр

Цей конкретний додаток можна використовувати здебільшого для транспортних засобів, таких як автомобілі та велосипеди, хоча він також повинен чудово підходити для ваших пробіжок. Додаток є досить простим, і розробник згадує, що він використовує телефонний компас, щоб точно забезпечити швидкість, якою ви рухаєтесь.

Додаток також працює в автономному режимі, що дивно, якщо ви подорожуєте в регіоні, де немає підключення до Інтернету. З точністю 98% розробники обіцяють запропонувати дивовижну точність саме з цим додатком. Однак вони також попереджають, що точність в автономному режимі може бути дещо повільнішою, тому переконайтеся, що ви підключені до Інтернету, якщо хочете використовувати саме цей додаток. Що стосується використання, ви можете просто відображати швидкість на екрані без будь-якої метушні.

Додаток також може відстежувати середню швидкість, тривалість поїздки, максимальну швидкість, а також відстань.

Завантажити тут: Google Play

додаток спідометра

2. Спідометр Улісса

Додаток Ulysse Speedometer постачається з HUD, що, на мій погляд, є обов'язковою умовою будь-якої програми спідометра. Він також має полірований користувальницький інтерфейс, що забезпечує легкий і безладний досвід. Розробники завжди готові оновити додаток із змінами, які бажають користувачі, припускаючи, що люди, які стоять за додатком, завжди готові вчитися.

Це здоровий знак для будь-якої програми, хоча ви можете не часто бачити оновлення, оскільки це програма для спідометра. Крім того, кольори інтерфейсу можна налаштувати, що є дуже хорошим доповненням, маючи на увазі налаштування.

Список функцій тут величезний, тому користувачі, звичайно, не знайдуть цього у будь-якій області. Маючи це на увазі, ми настійно рекомендуємо кожному користувачеві негайно спробувати цю програму. Додаток можна завантажити безкоштовно, але вам доведеться мати справу з рекламою протягом усього досвіду.

Завантажити тут: Google Play

додаток спідометра

3. Спідометр DigiHUD

Як випливає з назви, це додаток спідометра DigiHUD, який також має власний спідометр. Це ідеально, якщо у вашому автомобілі є док-станція для телефону або люлька, оскільки це може забезпечувати оновлення швидкості вашого автомобіля в режимі реального часу. Додаток також має годинник, компас та одометр. Природно, він також може дати вам детальну інформацію про відстань, яку ви подолали, вашу середню швидкість, максимальну швидкість або обмеження швидкості та ще кілька інших показників.

Тут ви можете отримати стандартний вигляд HUD або одиницю швидкості, що дає вам можливість переходити між ними як завгодно. Безкоштовний додаток досить пристойний, але платна версія має купу додаткових функцій, які варто спробувати.

Завантажити тут: Google Play

додаток спідометра

4. Спідометр GPS

Ця програма не надто відрізняється від програм, які ми бачимо там, і вона має більшість однакових функцій на борту. Це відбувається не від великого будинку, що розвивається, тому ви можете виявити, що програма не виглядає такою вишуканою, як інші в цьому списку.

Але це не повинно становити великих проблем, враховуючи те, що ви в основному використовуєте цю програму для навігації та відстеження своєї швидкості. Тут є можливість перемикатися між стандартним спідометром та одометром, що робить це досить універсальним додатком загалом. Ви зможете відстежувати швидкість у милях на годину, км / год та вузлах, що досить пристойно.

Завантажити тут: Google Play

додаток спідометра

5. SpeedView: Legacy Edition

Ще один додаток, який робить саме те, що каже, з додаванням декількох чудових функцій, щоб зробити його виокремленим серед натовпу. SpeedView має на борту зручні функції безпеки, які попереджатимуть користувача про те, що вони рухаються занадто швидко. Додаток має режим HUD, що дає вам змогу швидко переглянути всю статистику та інформацію. Існує графічний перегляд усіх статистичних даних, що стосуються вашого драйву, бігу тощо, що дає вам поглиблений вигляд пройденої відстані.

Додаток надається безкоштовно, але з рекламою на борту. Ви можете отримати платну версію, щоб позбутися реклами, яка також розблокує пару корисних функцій.

Завантажити тут: Google Play

додаток спідометра

6. Цифровий спідометр

Цифровий спідометр - ще один чудовий варіант. Ви можете взяти його в автономному режимі, тому вам насправді не потрібен стільниковий доступ. Ви можете фактично встановити обмеження на максимальну та мінімальну швидкість.

Ви можете використовувати його в повноекранному режимі, або скористатися ним на карті та отримати швидкість, спостерігаючи, як ваше GPS місцезнаходження курсує дорогою. Також на цифровому спідометрі є функція Середня, яка використовується для підбору та відображення середньої швидкості вашого автомобіля.

Завантажити тут: Google Play

додаток спідометра

7. Світлодіодний спідометр GPS

Світлодіодний спідометр GPS працює так само, як і останній, але він має досить унікальний спосіб відображення інформації. В основному це кольоровий світлодіодний екран, який показує вашу швидкість у цифровому форматі. Це не схоже на чіткий і чіткий формат гоночного стилю, який існує у багатьох з цих інших варіантів.

Ви можете залишатися в достатній безпеці і під час руху, оскільки можете налаштувати сповіщення про швидкість. Тож, коли ви наближаєтесь до такої швидкості, додаток повідомляє вас, сподіваючись, утримати вас від отримання квитка на перевищення швидкості.

Завантажити тут: Google Play

Найкращий додаток для спідометра для Android Verdict

Як бачите, існує безліч чудових додатків для спідометра, якими ви можете скористатися. Дуже зручно мати принаймні одне з них на своєму смартфоні, тому що ніколи не знаєш, коли вони можуть стати в нагоді. Вони нам дуже подобаються для рекреаційних автомобілів, але якщо ви знайдете старший транспортний засіб зі зламаним спідометром, вони можуть стати чудовою заміною, поки це не вдасться виправити. Це принаймні ставить вас у стадіон з однаковою швидкістю.

У вас є улюблений додаток для спідометра? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.