Samsung Galaxy S6 більше не буде стягувати випуск та інші супутні проблеми

Одного разу вважався одним з найкращих смартфонів, випущених на ринку, #Samsung #Galaxy # S6, який вийшов у 2015 році, задав тон майбутнім флагманським моделям південнокорейського гіганта. Ця модель використовує скляний та металевий корпус (саме це використовується останніми флагманськими телефонами компанії). На відміну від попередника, телефон більше не має знімного акумулятора, що є компромісом з його дизайнерською структурою. Загалом, хоча це дуже надійний телефон, яким сьогодні користується багато людей. Однак є випадки, коли на цьому телефоні можуть виникати певні проблеми, які ми сьогодні обговоримо. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми вирішимо, що Galaxy S6 більше не буде стягувати плату та інші пов'язані з цим проблеми.

Телефон Samsung Galaxy не заряджатиметься?

3 кроки, щоб виправити телефон за допомогою Reiboot, Без втрати даних, БЕЗКОШТОВНО

  1. Клацніть для завантаження
  2. Підключіться до свого пристрою
  3. Виправте всі проблеми з телефоном
Виправ зараз

Якщо у вас є Samsung Galaxy S6 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S6 більше не заряджатиме

Проблема: Мій Samsung Galaxy S6 більше не заряджатиметься. Це почалося 2 дні тому, коли мені сказали підключитись до швидкої зарядки, хоча я використовую оригінальний швидкий зарядний пристрій, який постачався з телефоном. Він заряджався, але болісно повільно - потрібно було 6 годин, щоб зарядитись до 100%, і тоді, коли я користувався телефоном, час автономної роботи був недовгим. Сьогодні це до години, щоб зарядити з 27% до 33%, а тепер взагалі не заряджатиметься. Там зазначається, що він заряджається - горить червоне світло, блискавка є, але його немає, і зараз акумулятор розрядився і досі не заряджається. Я намагався очистити ворсинки (таких не було), підключив їх до іншого зарядного пристрою, але він навіть не розпізнає, що щось підключено. На жаль для мене (і більшості інших, я впевнений) мені дуже потрібно мій телефон, тому, будь ласка, допоможіть мені дякую DROID хлопці!

Рішення. Якщо ви вже переконалися, що зарядний порт у вашому телефоні не містить бруду, наступним кроком є ​​використання іншого зарядного кабелю. Одним з винуватців того, що телефон має проблеми із зарядкою, є використовуваний шнур, оскільки він легко ламається. Якщо проблема все-таки виникає навіть після використання іншого зарядного шнура, перейдіть до перевірки, чи не викликає цю проблему програмне забезпечення телефону, зробивши резервну копію даних телефону, а потім скинувши заводські налаштування. Як тільки скидання буде завершено, не встановлюйте додатки на свій телефон. Спробуйте перевірити, чи вирішено проблему. Якщо цього не сталося, ваш телефон може мати несправний акумулятор або пошкоджений вузол зарядного порту. У цій ситуації я рекомендую принести телефон у сервісний центр і перевірити його.

S6 не вмикається

Проблема: Моя галактика s6 не вмикається. Я надіслав повідомлення, а потім пішов щось робити, і коли я повернувся (приблизно через десять хвилин), телефон був вимкнений і залишається таким, лише червоним світлом у верхньому червоному куті. Коли він вимикався, телефон працював на зарядному пристрої.

Рішення: Перше, що вам слід зробити в цьому конкретному випадку, це імітувати розряд батареї. Це робиться натисканням і утриманням кнопок живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд. Переконайтеся, що телефон не підключений до зарядного пристрою під час виконання цієї процедури. Після цього телефон повинен перезавантажитися. Якщо проблема не зникає, виконайте кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

  • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям. Переконайтеся, що бруд або сміття, що застрягли в порту, видалено.
  • Заряджайте телефон принаймні 20 хвилин, а потім увімкніть його. Якщо телефон не заряджається, спробуйте використати інший зарядний шнур та настінний зарядний пристрій.
  • Якщо телефон залишається без відповіді, перевірте, чи зможе він запуститися в режимі відновлення. Звідси вам доведеться скинути заводські налаштування. Зверніть увагу, що скидання призведе до видалення даних телефону.

Якщо вищевказані кроки не усувають проблему, то телефон може мати несправний акумулятор або живлення. Якщо це так, вам потрібно віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

S6 вимикається при відключенні від зарядного пристрою

Проблема: У мене s6 він заряджається нормально, але коли я знімаю його із зарядного пристрою, він трохи запрацює. Потім він замерзає і відключає, скажіть мені, батарея критично низька. Він робить це постійно кілька разів на день. І два дні тому він відновив заводські налаштування. Я все втратив. HELPPPP!

Рішення: Перше, що вам потрібно зробити у цьому конкретному випадку, - це перевірити, чи не викликає проблему програмний збій. Для цього вам потрібно буде зробити резервну копію даних телефону, а потім виконати скидання до заводських налаштувань. Як тільки скидання буде завершено, не встановлюйте додатки на свій телефон. Спробуйте спочатку перевірити, чи проблема все ще не виникає. Якщо це сталося, можливо, у вашому телефоні несправна батарея. Рекомендую перевірити це у сервісному центрі.

S6 продовжує перезапуск, якщо не підключений до зарядного пристрою

Проблема: Мій galaxy s6 продовжує перезавантажуватись самостійно. Я спробував відновити заводські налаштування, але проблема все ще виникає. Навіть у безпечному режимі телефон починає перезавантажуватись знову і знову, доки не розрядиться акумулятор. Я не думаю, що з батареєю щось не так, але коли я підключаю телефон, він перестає перезавантажуватися. Що я можу зробити, щоб це виправити?

Рішення: Оскільки ви вже виконали скидання до заводських налаштувань, яке не вирішує проблему, це може бути спричинено несправним акумулятором. Вам потрібно буде перевірити це в сервісному центрі.

S6 застряг на екрані T-Mobile

Проблема: після останніх оновлень мій Galaxy S6 застряг у циклі перезапуску. Я щойно скинув заводські налаштування, але зараз він взагалі не хоче починати - застряг на білому екрані з логотипом “t mobile”.

Рішення: Схоже, телефон замурований. Спочатку в цьому випадку потрібно виконати змодельоване витягування батареї, натиснувши та утримуючи кнопки живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд. Після цього телефон повинен перезавантажитися. Якщо проблема не зникає, вам слід прошити оновлений файл прошивки вашого телефону за допомогою Odin. Ви можете завантажити цей файл з веб-сайту Sammobile. На веб-сайті також містяться інструкції щодо прошивки телефону.

S6 Кнопка додому та живлення не працює після того, як телефон намок

Проблема: Привіт, я кинув телефон у туалет. Це було лише кілька секунд, але клавіша додому та клавіша живлення не працюють. Я висушив його якомога швидше і навіть помістив нижню половину телефону в чашку рису на ніч. Вони обидва працювали зараз, обидва зупинились. Минуло лише 24 години з тих пір, як я це зробив. Я не впевнений у своїй версії для Android. З повагою

Рішення: Найкраще, що ви можете зробити зараз, - це помістити телефон у мішок з рисом принаймні на 48 годин. Рис поглине вологу всередині телефону. Якщо проблема все-таки виникає після цього, вам потрібно перенести телефон у сервісний центр і перевірити його, оскільки, швидше за все, вода вже пошкоджена.

Екран S6 чорний після того, як телефон намок

Проблема: Привіт! Мій телефон Samsung Galaxy s6 може бути пошкоджений водою, а може і не бути. Це було у це основна видра, і коли я прокинувся, я побачив, що на його верхівці було трохи води. Я негайно вийняв телефон, і тильна частина видри, де сидить тильна сторона телефону, була змочена. І тепер він увімкнений, але екран повністю чорний. Будь ласка, допоможіть

Рішення: Подібно до проблеми, яку ми розглядали вище, вам потрібно буде помістити телефон у мішок з рисом принаймні на 48 годин. Рис поглине вологу, яка може міститися всередині телефону. Якщо проблема все ще виникає після цього, вам слід віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

S6 продовжує перезавантажувати та заморожувати

Проблема: Моя версія s6 продовжує перезавантажуватися і заморожувати. Я встановив Os fresh вчора ввечері, і він все ще робить це.

Рішення: Оскільки прошивка телефону за допомогою прошивки не працює, можливо, це вже проблема апаратного забезпечення. Першим апаратним компонентом, про який підозрюють, є акумулятор. Спробуйте спочатку замінити акумулятор, а потім перейдіть до перевірки інших компонентів, таких як мікросхема живлення, якщо проблема все-таки виникає.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші запитання. Зв’яжіться з нами за допомогою цієї форми. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.