Як зробити скріншот на Galaxy Tab A 8.0 (2019) | екран захоплення планшета Samsung - -

Захопити екран планшетів Samsung Galaxy легко. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути дві кнопки одночасно. Виконайте кроки нижче, щоб зробити знімок екрана на Galaxy Tab A 8.0 (2019).

Як зробити скріншот на Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) за допомогою апаратних кнопок

Зробити знімок екрана на вашому Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) легко. Вам потрібно використовувати дві апаратні клавіші - кнопки живлення та зменшення гучності. Ось як:

  1. Підготуйте екран чи екран програми, які потрібно захопити.
  2. Натисніть і утримуйте одночасно кнопки живлення та зменшення гучності.
  3. Якщо ви успішно захопили екран, ви дізнаєтесь, чи є білий спалах по боках екрана.

Як переглянути знімок екрана на Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019)

Існує два способи перегляду зроблених знімків екрана. Перший - через панель сповіщень. Просто проведіть пальцем вниз по екрану, щоб витягнути панель сповіщень, а потім торкніться Смарт-повідомлення про захоплення.

Інший спосіб перегляду знімків екрану - це використання програми Gallery. Ось як:

  1. Відкрийте програму Gallery.
  2. Виберіть вкладку Альбоми.
  3. Виберіть Знімки екрана.

Як поділитися знімком скріншота на Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019)

Щоб поділитися знімком екрана відразу після його проведення, проведіть пальцем вниз по панелі сповіщень і проведіть пальцем вниз за допомогою Smart capture. Потім натисніть ПОДІЛИТИСЯ та виберіть один із варіантів спільного доступу.

Інший спосіб поділитися знімком екрана - перейти до програми Галерея> вкладка Альбоми> Знімки екрана . Вибравши зображення, яким ви хочете поділитися, просто натисніть на ПОДІЛИТИСЯ та виберіть один із варіантів спільного доступу.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням, і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширюючи інформацію про своїх друзів. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому ви можете взаємодіяти з нашою спільнотою на нашій сторінці у Facebook.