Як виправити неповну помилку підключення Galaxy S8 під час зарядки, проблема не вмикається

Сьогоднішня стаття про усунення несправностей # GalaxyS8 стосується двох проблем, пов’язаних із живленням - неповна помилка підключення під час зарядки та не вмикається (немає живлення) Перший (неповна помилка підключення при зарядці) почав траплятися епізодично з минулого року, тоді як другий - це багаторічна проблема у всіх типах смартфонів. У цьому дописі ми звертаємось до них обох, щоб просвітити користувачів, якими напрямками рухатися, стикаючись з ними. У випадках, коли основною причиною є погане програмне забезпечення, користувачі, як правило, зможуть самостійно вирішити ці проблеми. Однак у випадках із більш серйозними причинами обладнання може знадобитися ремонт або заміна. Ми сподіваємось, що ми зможемо допомогти нашій постійно зростаючій спільноті Android цим дописом.

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Проблема 1: Як виправити неповну помилку підключення Galaxy S8 під час зарядки

Щоразу, коли я намагаюся зарядити телефон, це означає, що це неповне з’єднання. Я спробував зарядити його, коли повністю вимкнено, але він заряджається неймовірно повільно. Як 14% до 55% займає 8 годин. Я все ще використовую оригінальний зарядний блок і кабель. Я спробував зарядити його за допомогою комп’ютера як джерела живлення, але це теж не допомагає. У мене був телефон лише з червня 2017 року, тобто близько 7 місяців. Я також перевірив обидві сторони кабелю та порту, і, схоже, немає сміття чи бруду, які можуть заважати. Я відчуваю, ніби все пробував. - Медді

Рішення: Привіт Медді. Враховуючи той факт, що існує довгий список користувачів Samsung Galaxy S8, які повідомляли про цю проблему з минулого року, ми хочемо думати, що це може бути проблема аксесуарів, а не телефонна. Ми спостерігаємо за цією проблемою вже кілька місяців, але ви перший, хто спеціально повідомляє про неповну помилку підключення S8 під час зарядки. Багато проблем із заряджанням S8, які ми отримували протягом останніх кількох тижнів, стосуються відсутньої функції швидкої зарядки.

Оскільки Samsung на даний момент не опублікувала жодного офіційного підтвердження помилки неповного підключення S8, насправді ми залишаємо окремі або анекдотичні облікові записи інших користувачів про те, як вирішити проблему. Нижче наведені можливі рішення, які можуть вам допомогти.

Поверніть усі налаштування програмного забезпечення до стандартних значень

Як уже згадувалося вище, ми не вважаємо, що проблема в телефоні. Тим не менше, ми хочемо переконатись, що в них не виникає помилок програмного забезпечення. Отже, щоб усунути цю можливість, переконайтеся, що ви розпочали пошук неполадок, повернувши всі налаштування до заводських. Після відновлення заводських налаштувань S8 можна починати звужувати можливі проблеми з аксесуарами.

Якщо ви раніше не пробували скинути заводські налаштування у своєму S8, виконайте такі дії:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Хмара та облікові записи .
 3. Торкніться Резервне копіювання та відновлення .
 4. За бажанням натисніть Резервне копіювання даних, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 5. Якщо потрібно, натисніть Відновити, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 6. Торкніться кнопки "Назад" у меню "Налаштування", а потім - " Загальне управління"> "Скинути"> "Скинути заводські налаштування" .
 7. Торкніться Скинути пристрій .
 8. Якщо увімкнено блокування екрана, введіть свої дані.
 9. Натисніть Продовжити .
 10. Торкніться Видалити все .

Перед скиданням заводських налаштувань обов’язково створіть резервні копії важливих файлів, таких як фотографії, відео тощо.

Зверніть увагу на те, як заряджається ваш телефон, коли немає сторонніх програм

Тепер, коли ваш телефон очищений, настав час визначити, як він заряджається. Важливо пам’ятати, що за цей час ніколи не встановлюйте жодної програми. Якщо ви встановите свої програми відразу після відновлення заводських налаштувань, ви не зможете дізнатися, чи винен хтось із них. Просто залиште свій телефон запущеним із налаштуваннями за замовчуванням. Користуйтеся телефоном, поки акумулятор не розрядиться, а потім спостерігайте, як він заряджається.

Якщо ваш S8 заряджатиметься належним чином, а неповна помилка підключення не відображатиметься, можливо, проблема в одному з ваших додатків або в операційній системі. Щоб перевірити, чи це проблема програми, переконайтеся, що встановлюєте програми по черзі. Після кожного встановлення програми спробуйте зарядити телефон. Робіть однаковий цикл для кожного додатка, поки не встановите винуватця.

Якщо ваш S8 і надалі відображатиме неповну помилку підключення, навіть якщо немає сторонніх програм, перейдіть до решти процедур усунення несправностей нижче.

Очистіть кінчики зарядного кабелю

Один власник S8 зміг успішно виправити проблему, очистивши кінці зарядного кабелю, тому обов’язково зробіть це також. Кожна кінчик зарядного кабелю оголена, тому, якщо в потрібному місці знаходиться бруд, це може призвести до неповного підключення до адаптера або зарядного порту у телефоні.

Перемістіть кабель під час заряджання

Це звичайний трюк для тих, хто має або пошкоджений / пошкоджений зарядний кабель, або зарядний порт. Тим не менш, це перевірене рішення одного з користувачів S8, який повідомив про проблему, тому насправді нічого особливого ви не втратите, якщо спробувати. Під час зарядки спробуйте перемістити кабель убік і переконайтеся, що це вирішить проблему.

Використовуйте інший зарядний кабель або адаптер

Для будь-якої проблеми із заряджанням будь-якого смартфона завжди логічно спробувати інший комплект зарядного кабелю або адаптера, щоб звузити можливі причини. Деякі користувачі S8 змогли виправити неповну помилку підключення, обмінявши зарядний кабель. Якщо у вас інший зарядний кабель для використання, обов’язково спробуйте його на своєму S8.

Використовуйте балон зі стисненим повітрям для очищення отвору

Передбачається, що ваш Galaxy S8 захищений від води та пилу, тому очищення зарядного отвору від можливих забруднень або ворсу, що блокують штифти або зарядний кабель, може здатися нелогічним. Однак ми рекомендуємо робити це для того, щоб переконатися, що ця частина вашого телефону працює належним чином. Не вставляйте нічого в порт, щоб уникнути пошкодження будь-якого з роз'ємів. Натомість спробуйте використати балон із стисненим повітрям, щоб видалити можливий бруд або сміття.

Зв’яжіться зі службою підтримки Samsung

Якщо всі наведені вище пропозиції не допоможуть вирішити вашу проблему, вам потрібно повідомити про це Samsung. На даний момент ми не маємо даних, чи це можна виправити шляхом ремонту, або якщо ви закінчите заміною блоку.

Проблема 2: Galaxy S8 абсолютно не реагує і не вмикається знову

Мій телефон попередив мене про оновлення телефону, але не оновлював його протягом тижня, тому що мені потрібно очистити місце або пам’ять зі свого телефону, перш ніж він зможе оновитись. Але минулого тижня у мене не було можливості зробити це. Отже, він постійно нагадує мені про встановлення оновлення, і я продовжую натискати на встановлення пізніше. Вчора я був на телефоні з низьким рівнем заряду акумулятора і зарядив його. Коли я прокинувся вранці, це був чорний екран із синім пульсуючим світлом, який не ввімкнувся. Я все намагався. М'який скидання (утримуйте кнопку живлення та зменшення гучності) та жорсткий скидання (утримання живлення, кнопку додому та збільшення гучності), але на екрані нічого не з’являється, і ці два не працювали. Я витягнув SIM-карту, і коли я знову вставив її, це все ще був чорний екран, але синього світла більше НЕ було. Мій телефон заряджений. Зараз у мене просто чорний екран НІЯких лампочок не блимає. Допоможи мені.Це може бути акумулятор? - Меліса

Рішення: Привіт, Мелісо. Припускаючи, що ви цього не зробили

 • випадково впасти,
 • фізичний вплив,
 • або піддайте свій телефон стихії (вода, занадто багато тепла або холоду)

перш ніж він перестав відповідати, тоді можливі причини проблеми повинні включати наступне:

 • програмний збій,
 • погана батарея,
 • поганий зарядний кабель та / або адаптер (тому телефон більше не заряджається належним чином або взагалі), або
 • невідома апаратна помилка.

Першим кроком з усунення несправностей, який вам потрібно зробити в цьому випадку, є спробувати використовувати інший зарядний кабель та адаптер. Це допоможе звузити проблему, усунувши можливість не заряджати телефон.

Знайшовши ще один відомий працюючий зарядний кабель та адаптер, не забудьте зарядити телефон принаймні годину. Цього буде більш ніж достатньо, щоб зарядити акумулятор для повторного ввімкнення телефону (припускаючи, що батарея не є проблемою, звичайно). Якщо ваш телефон, здається, заряджається і починає показувати деякі ознаки життя, як-от додаток для світлодіодного освітлення, продовжуйте заряджати телефон протягом 1 години. Якщо екран після цього залишається чорним, спробуйте перевірити, чи можете ви завантажити пристрій до альтернативних режимів завантаження. Якщо ви зможете це зробити, то, швидше за все, проблема з операційною системою. Це також допоможе вам визначити, чи є проблема з екраном чи ні. Як правило, якщо проблема лежить лише на екрані, телефон буде показувати ознаки життя, хоча екран буде чорним. У цьому випадку ви зможете дзвонити на телефон.

Для довідки, ось кроки щодо завантаження S8 в альтернативні режими:

Як перезапустити S8 до режиму відновлення

 1. Зарядіть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші Bixby та клавіші збільшення гучності , потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли на екрані з’явиться логотип Samsung Galaxy, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші Bixby та Volume Up .
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. У режимі відновлення ви можете або стерти розділ кеш-пам'яті, або здійснити скидання до заводських налаштувань, коли перебуваєте в цьому режимі.

Якщо ваш S8 не завантажує Android у звичайному режимі завантаження, обов’язково скиньте заводські налаштування .

Як перезапустити S8 в режим завантаження

 1. Зарядіть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші Bixby та зменшення гучності , потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли на екрані з’явиться логотип Samsung Galaxy, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші Bixby та зменшення гучності .
 4. Зачекайте, поки не з'явиться екран завантаження.
 5. Якщо ви можете завантажити телефон у режимі завантаження, але не в інших режимах, це означає, що вашим єдиним виходом може бути прошивка запасів чи власної прошивки.
 6. Використовуйте Google, щоб шукати путівник, як це зробити.

Якщо телефон все ще абсолютно не реагує - ні світильників, ні звуку, ні вібрацій, екран не працює, - тоді вам потрібно лише надіслати його. У цій ситуації необхідна ретельна апаратна діагностика для виявлення несправного компонента . Це може бути акумулятор, мікросхема управління живленням або деякі інші компоненти материнської плати.

Якщо на ваш S8 поширюється гарантія, зверніться до компанії Samsung.