5 найкращих додатків для бодібілдингу в 2020 році

Традиційно бодібілдинг - це мистецтво, яке вимагало досвіду та керівництва тренерів, щоб просунути вас далі. Однак часи зараз змінилися. Вам особливо не потрібен тренер або друг, щоб допомогти вам зрозуміти нюанси бодібілдингу, як у старі часи. Еволюція мобільних технологій дозволила користувачам навчитися ремеслам, про які вони ніколи не знали раніше, не витрачаючи при цьому занадто великих грошей. Ми багато шукали, щоб знайти п’ять найкращих додатків для бодібілдингу, які ви можете отримати у 2020 році. Деякі з них є безкоштовними додатками з покупками в додатках, тоді як у цьому списку також є платні програми. Обов’язково ознайомтесь із усіма ними та виберіть свій вибір.

Незважаючи на те, що в Google Play Store є безліч програм, які допоможуть вам підтримувати форму та форму, програми для бодібілдингу дещо відрізняються. Ці програми розповідатимуть про тренування, які потрібно виконати, а також даватимуть важливі вказівки щодо дієти, а також переваги збільшення ваги / м’язів для культуриста. Однак існує безліч програм, які роблять це.

Кращі програми для бодібілдингу

найкращий додаток для бодібілдингу

1) Відстежувач тренувань JEFIT

Ця програма містить велику бібліотеку відео, фотографій та навчальних матеріалів (понад 1500), які допоможуть вам правильно робити дзвінки з бодібілдингу. Відстеження або реєстрація тренувань також відносно проста і не вимагає особливих зусиль. Додаток може дуже допомогти вам у нарощуванні м’язів, одночасно знижуючи непотрібний жир з вашого тіла, допомагаючи досягти ідеального ІМТ або індексу маси тіла. Додаток також має щомісячні проблеми з фітнесом, які можуть допомогти вам залишатися у формі та навіть заробляти гроші, якщо ви достатньо мотивовані.

Спільнота аспекту програми гарантує, що кожен користувач залишається мотивованим, і дозволяє робити щоразу більше. Якщо у вас є оточуючі однодумці культуристи, їх можна додати за допомогою програми, що дозволяє вам взаємодіяти з ними та вивчати нові професії або навчити їх чомусь. Це фантастичний додаток для досвідчених, а також любителів культуризму. JEFIT також є додатком Editor's Choice у Play Store і доступний безкоштовно. На борту є оголошення та покупки в додатку. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 4.0.3 і новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для бодібілдингу

2) BodySpace

BodySpace складається з великої фітнес-спільноти, а також інформаційного контенту, такого як відео, які допомагають вам тренуватися до своїх можливостей. Розробник стверджує, що додаток було створено в партнерстві з докторами наук, експертами, а також такими спортсменами, як Джим Стоппані, Кріс Гетін, Джеймі Ізон, Ешлі Конрад та Лі Лабрада. Що стосується інформації про правильний вид тренувань, то BodySpace - найкращий додаток, який ви можете мати на своєму смартфоні.

Додаток також має чудові програми на базі спільноти, які можуть допомогти вам досягти ваших індивідуальних цілей. На вибір є кілька цілей, що дозволяють вам вільно вибирати, як завгодно. Ви можете застосувати ці цілі та тренування до вбудованого BodyCalendar, який щодня відображатиме нагадування та списки справ, щоб мати мотивацію. Тренування, які ви знайдете в цьому додатку, спеціально розроблені, щоб забезпечити вам найкращі тренування, а за допомогою навчальних відео, що містять покрокові методи, ви можете значно покращити свої здібності до тренувань. Якщо ви професійний бодібілдер і ходите за добавками, які відповідають вашому режиму фітнесу, BodySpace також пропонує продукти харчування безпосередньо в додатку. Це безкоштовний додаток у магазині Google Play і позбавлений реклами та покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для бодібілдингу

3) Фітнес та бодібілдинг

Це комплексний додаток для тренувань, розроблений для кожної частини тіла, що дозволяє вибрати тренування, яке вам найбільше сподобалось. Додаток також пропонує плани тренувань для пауерліфтингу, а також фітнесу на додаток до бодібілдингу. Ви можете переглянути ваші попередні тренування, щоб отримати уявлення про те, як ви жили в минулому. У додатку є таймери, які спонукають вас швидше досягти своєї мети.

Якщо ви певний час тренувались самостійно, програма дозволяє вам додати власну програму тренувань, включаючи можливість додавання фотографій. Подібно до програми, про яку ми говорили вище, ця програма також має календар тренувань, який може показати вам, коли наступний день тренувань. Кожна вправа, яку ви вибрали за допомогою цього додатка, містить детальні текстові інструкції, а також фотографії. Фітнес та бодібілдінг - це безкоштовний додаток у Google Play Store, який підтримується рекламою, а також покупками в додатках.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для бодібілдингу

4) Ви - власний тренажерний зал

Ця програма заснована на книзі бестселерів з тренувань Марка Лорена, що дає вам усі найважливіші поради, необхідні перед тим, як розпочати кар'єру в бодібілдингу. Ця програма постачає понад 200 вправ на вагу тіла, що дає вам достатньо інформації для тренування м’язів. В описі програми згадується, що ці тренування були ретельно розроблені для солдатів спеціальних операцій США, а це означає, що ви вчитеся у кращих з найкращих.

Коли ви встановите програму, вона автоматично завантажить понад 200 фотографій із подробицями, як розпочати роботу зі своїм режимом бодібілдингу. Як і слід було очікувати, цей додаток не є безкоштовним, і він поверне вас на $ 4,99 у Play Store.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для бодібілдингу

5) GainGuy

Як випливає з назви, цей найкращий додаток для бодібілдингу призначений для того, щоб допомогти вам набрати м’язи та тренуватися до підтягнутого тіла. Додаток в першу чергу розповідає про те, що їсти, щоб підтримувати здорову дієту та допомагати у нарощуванні м’язів або втраті ваги. На жаль, додаток не пропонує інформації про тренування, тому зберігайте його лише як дієтичний посібник, щоб набрати м’язи за короткий проміжок часу.

Користувачі можуть встановити нагадування про час їжі, а також встановити цілі ваги за допомогою функції відстеження ваги. Існує величезна база даних про їжу та рецепти, яка допоможе вам досягти своєї мети. Враховуючи простоту цього додатка, не дивно, що його можна безкоштовно завантажити в Play Store. Більше того, у ньому немає реклами чи покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.