Скільки даних використовує iHeartRadio і як це виправити, якщо він продовжує збій?

Додаток iHeartRadio дозволяє транслювати музику, а це означає, що для цього йому потрібне підключення до Інтернету. Це також означає, що він буде використовувати дані для передачі медіа-вмісту з Інтернет-серверів. Питання, яке задавали багато користувачів, полягає в тому, скільки даних насправді використовує iHeartRadio?

БрендНайкращий передплачений планОсновні моментиЦіна
Телло"Чорна п’ятниця"
 • 4 Гб + необмежена кількість розмов та текстових повідомлень БЕЗКОШТОВНО
 • Ні контракту, ні зобов’язань
 • Оновіть або поновіть будь-коли
 • Перевірити ціну

  * Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

  На відміну від Spotify, який пропонує бітрейт 320 кбіт / с, iHeartRadio перевищує швидкість 128 кбіт / с. Це стандартна якість музики, і, безсумнівно, розробники вже задумалися про використання даних, тому вони не пропонують кращої якості, ніж це.

  При швидкості 128 кбіт / с ви зможете використовувати до 58 МБ для години трансляції. Багато користувачів транслюють через iHeartRadio, перебуваючи в дорозі або за кермом, і більшу частину часу потокове передавання триває лише годину або дві на день. Щоденне використання від 120 до 150 МБ досі вважається економічним. Якщо у вас немає необмеженого плану, потокове передавання через iHeartRadio все одно буде ідеальним, якщо ви просто хочете слухати музику під час мобільного зв’язку. Отже, не турбуйтеся про те, щоб витратити виділену вам щомісячну норму передачі даних, коли ви просто використовуєте iHeartRadio.

  Тепер, коли я відповів на запитання про те, скільки даних використовує цей додаток, настав час вирішити ще більш нагальну проблему, що стосується програми - збої.

  Програми припиняють роботу частіше, ніж ви думаєте, але більшу частину часу ви не помітите, якщо це станеться. Бувають просто моменти, коли вам буде запропоновано повідомлення про помилку, або програма, яку ви використовуєте на даний момент, зупиняється системою. Здебільшого збої додатків насправді не є серйозною проблемою, і з цим завжди можна зробити. Ось що ви можете зробити ...

  1. Примусово перезавантажте телефон . Це має бути перше, що вам потрібно зробити, особливо якщо проблема виникає вперше. Це тому, що це може бути результатом незначного збою в системі або в самому додатку. У такому випадку вам не потрібні складні процедури усунення несправностей для їх вирішення. Підійде лише перезавантаження або примусова перезавантаження. Якщо у вас є пристрій Samsung, спробуйте одночасно натиснути і утримувати клавіші зменшення гучності та живлення протягом 10 секунд або більше. Якщо ви використовуєте інші пристрої, вам може знадобитися просто натиснути та утримувати клавішу живлення протягом 30 секунд або більше.
  2. Очистити кеш і дані iHeartRadio . Завдяки цьому ви повернете програму до стандартних налаштувань або конфігурації. Якщо збій стався через проблему з самим додатком, то цієї процедури більш ніж достатньо, щоб вирішити проблему. Вам просто потрібно зайти в Диспетчер додатків у розділі Налаштування та шукати iHeartRadio. Опинившись у меню налаштувань програми, ви зможете очистити його кеш-пам’ять і дані звідти. Однак якщо проблема не змушує вас навіть після цього спробувати, спробуйте наступне рішення.
  3. Видаліть iHeartRadio та встановіть його заново . Здебільшого я пропоную оновити програму, яка має деякі проблеми, але в цьому випадку краще просто видалити програму, щоб повністю видалити її з телефону, а також пов’язати з прошивкою та іншими програмами. Після чого відкрийте Play Store, завантажте iHeartRadio і переінсталюйте його на своєму телефоні. Це гарантує, що на вашому пристрої запущена остання версія програми.

  Будь-які проблеми зі сторонніми програмами можна виправити за допомогою однієї з цих процедур. Отже, я сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей може допомогти вам тим чи іншим чином.

  Зв’яжіться з нами

  Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

  БрендНайкращий передплачений планОсновні моментиЦіна
  Телло"Чорна п’ятниця"
 • 4 Гб + необмежена кількість розмов та текстових повідомлень БЕЗКОШТОВНО
 • Ні контракту, ні зобов’язань
 • Оновіть або поновіть будь-коли
 • Перевірити ціну

  * Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.