7 найкращих аудіоредакторів для Android у 2020 році | Хлопець-дроїд

Смартфони та планшети дозволять записувати звук у дорозі. Можливо, ви хочете записати презентацію чи лекцію в школі - Android дозволить вам це зробити з легкістю. Насправді багато смартфонів мають попередньо завантажений диктофон, який може записувати звук навколо вас. Однак одна річ, без якої Android не поставляється, - це спосіб редагування аудіо. Можливо, ви хочете вирізати кліпи або переставити аудіо фрагменти.

Можливо, вам захочеться з’єднати звукові доріжки разом. На відміну від загальноприйнятої думки, для цього вам не потрібен повномасштабний комп’ютер та налаштування звуку, найкращий додаток для редагування аудіо для Android дозволить вам виконувати всі основні та розширені можливості редагування на ходу.

Кращий аудіоредактор для Android

найкраща програма для редагування звуку для android

1) Voice Pro

Voice Pro - одна з найбільш багатофункціональних програм у цьому списку, що дозволяє записувати звук до 100 різних форматів. Voice Pro навіть дозволить вам взяти записаний аудіофайл та зареєструвати його в моно- або стереоформаті.

Крім того, у вас є можливості додавати фонову музику до своїх записів, змішувати та об’єднувати записи, шифрувати аудіофайли та багато іншого. У цьому додатку доступний навіть запис дзвінків. На додаток до цього, Voice Pro може взяти ваш аудіофайл і записати його в текст сорока різних мов. Отримайте найкращу програму для редагування звуку для Android за посиланням нижче.

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма для редагування звуку для android

2) Музичний редактор

Далі у нас є слушно названий Music Editor. Цей ідеально підходить для тонни різних програм - ви можете редагувати аудіо за допомогою нього - як і багато хто з цих додатків - або ви можете використовувати такі функції, як різак MP3, Ringtone Maker, редактор пісень та багато іншого.

Частина Audio Editor - це, мабуть, найбільш повнофункціональна функція програми, що дозволяє робити такі речі, як стиснення звуку, обрізання звуку, об’єднання звуку, додавання файлів тощо.

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма для редагування звуку для android

3) WaveEditor

WaveEditor - програма для запису та редагування звуку. Однією з дуже приємних речей у WaveEditor є величезна кількість типів файлів, які ви можете використовувати з WaveEditor. З WaveEditor можна зробити стільки всього - ви знайдете такі функції, як багатодоріжне змішування та редагування, формати запису WAV або MP3, і навіть візуальні інструменти для редагування, такі як ШПФ, осцилограф, спектрограма тощо.

Цей навіть оснащений підтримкою мікрофона USB.

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма для редагування звуку для android

4) Audio Evolution Mobile Studio

Audio Evolution Mobile Studio улюблена багатьма, і більшість вхідних користувачів, мабуть, сподобається за його простий та простий у використанні інтерфейс. Це все дуже організовано і легко орієнтуватися. У цю програму також включено безліч розширених функцій - багатодоріжковий аудіозапис, ваші основні дії щодо розбиття звуку та сплайсингу, такі як переміщення, вирізання, обрізання та навіть можливість повністю видалити доріжки.

Audio Evolution Mobile Studio навіть має підтримку зовнішнього обладнання - якщо ви хочете використовувати програмне забезпечення разом із аудіоінтерфейсами USB, ви можете зробити це бездоганно.

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма для редагування звуку для android

5) FL Studio Mobile

FL Studio Mobile - чудовий додаток для створення аудіо. За допомогою цієї акуратної програми ви можете створювати музику повністю з нуля. У ньому також є багато основних функцій редагування аудіо, але крім цього, існує безліч способів, якими ви можете редагувати та маніпулювати своєю музикою - є ефекти для хору, автоматичного качка, фільтри, затримки, реверберація та багато іншого більше.

Є купа попередньо встановлених налаштувань, з якими можна пограти, а також зразки, які можна переглянути. Ця програма навіть підтримує MIDI-контролери та MIDI-файли.

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма для редагування звуку для android

6) Lexis Audio Editor

Lexis Audio Editor - це ще одне програмне забезпечення, яке вам слід розглянути. Це скоріше базовий аудіоредактор, який допоможе вам пройти деякі з тих завдань, які потрібно виконати швидко. Він не настільки потужний, як багато інших програм для редагування звуку в цьому списку, але він виконає роботу в тому випадку, якщо вам потрібно швидко з’єднати щось, або обрізати звук, який потім можна зберегти як файл і надіслати другові.

Він підтримує всі ваші звичайні аудіо формати - wav, mp3 тощо, але крім цього він також підтримує різноманітні відеоформати. Знову ж таки, це простий редактор звуку з деякими основними функціями. Крім того, це безкоштовно, оскільки в ньому не всі потужні інструменти.

Завантажте зараз: Google Play

7) AudioDroid

Нарешті, але, звичайно, не в останню чергу, у нас є AudioDroid. AudioDroid - це потужний додаток - насправді, єдиним серйозним падінням є незграбний інтерфейс, який повертає вас до пряникових часів Android.

Це не дуже організовано, хоча це може бути добре - всі ваші параметри, ефекти, засоби синхронізації та багато іншого - це заздалегідь, де ви можете їх побачити та отримати до них доступ одним натисканням пальця - немає необхідності шукати їх через різні меню. AudioDroid не коштуватиме вам ні копійки, хоча він пронизаний рекламою - від них можна позбутися за одноразовий платіж у розмірі 2,99 доларів.

Вирок найкращому додатку для редагування аудіо для Android

Як бачите, доступно безліч чудових програм для редагування звуку. Існує набагато більше, ніж це, але це одні з найкращих, які ви можете отримати сьогодні. Якщо ми хотіли когось порекомендувати, перейдіть на Voice PRO або Audio Evolution Mobile Studio - і те, і інше - це дійсно потужні інструменти, які можуть використовувати студію для редагування звуку в дорозі.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.