Samsung Galaxy S4 не заряджається [Посібник з усунення несправностей]

Було багато повідомлень про Samsung Galaxy S4, який відмовляється заряджатись. Насправді проблема була вказана як одна з найпоширеніших проблем, які може виникнути у кожного користувача. Як і будь-які інші проблеми, причини можуть різнитися, а їх вага може залежати від того, наскільки це серйозно. Серед найпоширеніших причин проблеми є такі:

 • Несправний зарядний пристрій або кабель.
 • Пошкоджений акумулятор.
 • Зігнуті, зламані або засунуті роз'єми на пристрої або акумуляторі.
 • Тимчасова проблема з телефоном.
 • Телефон несправний.

Також читайте: Що робити, якщо Samsung Galaxy S4 має пошкоджений роз’єм для акумулятора

Samsung Galaxy S4 не заряджається

Основна мета цієї публікації - усунути проблему, що насправді є чи де вона полягає. Ваша проблема може бути виправлена, якщо ви дотримуєтесь процедур, однак ми не гарантуємо її, особливо коли проблема пов'язана з обладнанням.

Крок 1: Перезавантажте або перезавантажте телефон

Якщо ви щойно зіткнулися з проблемою, необхідно перезавантажити пристрій або навіть перезавантажити пристрій, щоб виключити можливість того, що це тимчасова проблема, і подальше усунення несправностей не проводитиметься. Було стільки повідомлень власників, що проблему можна було усунути, оновивши пам’ять телефону.

Крок 2: Перевірте зарядний пристрій, огляньте кабель

Оскільки це проблема зарядки, перше, на що слід звернути увагу, це зарядний пристрій. Проведіть рукою по кабелю і перевірте, чи немає де-небудь обриву чи пошкодження. Якщо ні, спробуйте наблизити зарядний пристрій до носа та перевірити, чи не відчуваєте ви запаху. Згорілі електронні компоненти завжди залишають слід, який може відчувати запах носа. Якщо у вас інший пристрій, який має той самий зарядний порт, що і у Galaxy S4, спробуйте підключити його та перевірити, чи він заряджається. Якщо це сталося, проблема полягає не в зарядному пристрої, інакше я б рекомендував вам придбати новий.

Крок 3: Перевірте акумулятор

Переконавшись, що із зарядним пристроєм немає проблем, слід перевірити батарею далі. Ви можете використовувати тестер, щоб побачити, чи видає акумулятор струм, який він повинен подавати, або вставити його в інший Galaxy S4, щоб перевірити, чи там він заряджається. Ви також повинні перевірити його роз'єми, щоб виявити будь-які зігнуті, відсутні або засунуті роз'єми. Якщо виявиться, що проблема в акумуляторі, вам слід вибрати інший варіант, окрім як придбати новий.

Крок 4: Перевірте сам телефон

Перше, що ви могли б легко зробити, це перевірити роз'єми, які проводять струм від акумулятора до компонентів всередині. Подивіться, чи не зігнутий, не зламаний, відсутній або не засунутий один із роз’ємів. У випадку, якщо зігнутий або засунутий роз’єм можна випрямити за допомогою пінцета. Однак, якщо він відсутній або зламаний, можливо, вам доведеться надіслати телефон на ремонт. Ви також можете позичити акумулятор у друга за допомогою S4 і перевірити, чи заряджається він за допомогою іншого акумулятора.

Крок 5: Зверніться за допомогою до уповноваженого техніка

Якщо все інше не вдається, рекомендуємо принести телефон на перевірку. Якщо проблему може вирішити технік, ви все одно можете придбати новий акумулятор або зарядний пристрій. Але у випадку, якщо це не є економічним ремонтом і це не входить у сферу гарантії, можливо, буде запропоновано запасний блок.

Маєте проблеми з телефоном, який не заряджається?

Ми можемо допомогти вам усунути несправності. Ми вже опублікували посібники з усунення несправностей для таких пристроїв:
 • Samsung Galaxy S2
 • Samsung Galaxy S3
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy Note 2
 • Samsung Galaxy Note 3
 • Samsung Galaxy Note 4