Як виправити контролер PlayStation 4 не вмикається

Якщо ваш контролер PlayStation 4 не вмикається, або якщо у нього дуже короткий час автономної роботи, це або погана проблема батареї, або апаратна проблема.

У деяких випадках незначний збій, такий як помилка прошивки, може перешкодити контролеру зарядитися належним чином або завантажитися. У будь-якому з цих випадків ви можете вирішити проблему, скинувши налаштування контролера. Це легко зробити, натиснувши кнопку скидання під лівою кнопкою тригера.

Розряджена батарея також може бути причиною того, що ваш контролер DualShock не підключається або не вмикається. На жаль, замінити акумулятор PS4 непросто, і немає доступних запасних частин, які можна придбати. Такі батареї, як у вашому контролері PS4, з часом вимирають, тому чим більше ви використовуєте контролер, тим коротшим стає час його роботи. Якщо акумулятор вашого контролера повністю розряджений, ви можете або замінити його самостійно, або придбати новий контролер.

Усунення несправностей контролера PlayStation 4, який не вмикається

Потрібний час: 10 хвилин

Існує ряд кроків з усунення несправностей, які ви можете зробити, щоб виправити контролер PS4, який не вмикається. Дотримуйтесь наших рішень нижче.

 1. Перевірте наявність проблем із заряджанням.

  Можливо, у вашого контролера PlayStation 4 просто закінчився сік. Переконайтеся, що ви даєте йому зарядитися принаймні 30 хвилин, перш ніж намагатись увімкнути його знову.

  Якщо ваш контролер PS4 не заряджається, спочатку усуньте цю проблему. 

 2. Скиньте налаштування контролера PlayStation 4.

  Іноді контролер PS4 може вийти з ладу через незначний збій мікропрограми. Щоб усунути подібну проблему, потрібно скинути налаштування контролера. Для цього вам потрібно буде натиснути крихітну кнопку скидання обладнання. Вам потрібно буде скористатися шпилькою Боббі або зубочисткою, щоб натиснути кнопку всередині дуже маленького отвору під лівим спусковим гачком.

 3. Замініть акумулятор (якщо контролер не гарантований).

  Якщо контролер PlayStation 4 досі не вмикається, можливо, це пов’язано з пошкодженою батареєю. 

  Ви можете дивитись відео на Youtube про те, як це зробити, якщо вам цікаво.

 4. Отримайте заміну контролера.

  Розряджена батарея або апаратне пошкодження контролера можуть назавжди його вбити. Це мінус цього аксесуара, і, на жаль, для вас, як для кінцевого користувача, немає великих можливостей. Вам слід подумати про заміну несправного контролера, якщо він більше не заряджається або взагалі не заряджається.

ПРИМІТКА . Іноді пошкоджений порт USB (той, що знаходиться спереду) може через деякий час втратити здатність дозволяти заряджатись. Про це питання вже багато років повідомляється.

Якщо передній зарядний порт перешкоджає заряджанню, ви можете обійти це, встановивши зарядну станцію, яка заряджає ваш пристрій внизу контролера. Це може бути дорогим обхідним шляхом, але це гарна альтернатива, якщо ви не хочете замінювати поточний контролер.

Пропоновані показники:

 • Як виправити контролер PlayStation 4 не буде заряджатися
 • Як поділитися бібліотекою ігор Steam сім’ї чи друзям
 • Очистити кеш завантаження Steam, щоб пришвидшити роботу програми
 • Як зробити рахунок Steam в 2020 році

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.