5 найкращих додатків GIF для Android в 2020 році

Сьогодні розваги доступні у кількох формах, а найкращий додаток для GIF для Android набагато легше розважати. Ми дивимося відео, стежимо за мемовими сторінками, щоб отримати щоденну порцію сміху та веселощів. Одне з нововведень сучасного технологічного світу - прихід GIF. Ці файли майже схожі на відео, але за якістю трохи нижчі. Це, в свою чергу, означає, що розміри файлів досить короткі, що робить їх ідеально придатними для обміну в соціальних мережах.

Існує безліч творців GIF, які дозволяють створювати та ділитися своїми власними GIF-файлами. З огляду на те, що більшість технічних користувачів покладаються на свої смартфони та планшети для розваги, у Play Store є спеціальні найкращі програми для GIF, щоб полегшити їх для всіх.

Сьогодні ми поговоримо про декілька з цих найкращих додатків для GIF сьогодні в цій статті, намагаючись допомогти вам знайти найкращу програму для GIF, яка вам подобається. Майте на увазі, що ми включаємо деякі популярні імена, тому ви можете впізнати кілька програм із цього списку.

Кращі програми GIF для Android

найкращий додаток для GIF

1) ГІФІ

Ви могли чути про GIPHY із багатьох джерел. Це одна з найбільших у світі бібліотеки анімованих GIF-файлів, тому, якщо ви не можете знайти її на GIPHY, швидше за все, GIF не існує або не настільки популярний, як ви думаєте. GIPHY також дозволяє легко додавати, створювати та завантажувати власні GIF-файли. Звичайно, відкриття є ключовим аспектом GIPHY, тому ви можете переглядати величезну бібліотеку для популярного GIF-файлу, який ви десь бачили і ніде більше не змогли помітити.

Деякі користувачі також будуть обізнані про інтеграцію GIPHY із великою кількістю соціальних мереж, включаючи такі програми, як WhatsApp та Telegram. Це означає, що більшість GIF-файлів, які ви бачите, що плавають по Інтернету, ймовірно, походять від GIPH Y. Це неймовірно універсальний додаток і зводить нанівець необхідність мати спеціальний додаток для мемів. На додаток до створення власного GIF, програма також дозволяє вам чітко підписувати їх, дозволяючи вам додати цей особистий контакт до GIF. Не дивно, що розробники називають це пошуковою системою GIF, оскільки це так. Обов’язково перевірте GIPHY у магазині Play. Додаток можна безкоштовно завантажити і не має покупок у програмі. У цьому найкращому додатку для gif немає оголошень, що чудово.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для GIF

2) Клавіатура GIF

Це, як випливає з назви gif на клавіатурі, це безкоштовний виробник GIF, який пропонує GIF безпосередньо. Це означає, що якщо ви хочете ним користуватися, вам не потрібно переходити в окремий додаток, щоб знайти потрібний вам GIF. Ви також можете шукати в бібліотеці Тенора за допомогою ключових слів і навіть шукати за допомогою смайлів, що є зручним інструментом виявлення. Крім того, користувачі можуть переглядати зображення у форматі gif, базуючись на тенденціях того дня. Однак програма не дозволяє створювати GIF. Отже, ви обмежені тим, що тут пропонує розробник.

Додаток було встановлено вже понад 10 мільйонів разів, що свідчить про його популярність на ринку. Маючи це на увазі, ми настійно рекомендуємо всім хоч раз спробувати цю програму. Що стосується клавіатур, клавіатура GIF є чудовою і може також служити вам заміною клавіатури, якщо ви хтось, хто багато покладається на GIF. Розробник не вказує джерело для GIF-файлів, тому ми припускаємо, що матеріал надходить із власної бібліотеки. Тож, хоча колекція може бути не такою великою, як інші програми GIF, ви точно знайдете тут деякі найкращі GIF дня.

Клавіатура GIF - це безкоштовне завантаження, у якому немає покупок або оголошень у програмі. Найкращі програми для GIF сумісні з пристроями під управлінням Android 4.0.3 і новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для GIF

3) Імгур

Один із найпопулярніших сайтів для обміну зображеннями, Imgur має всілякі кумедні відео та меми, які вам знадобляться. GIF-файли також доступні в додатку, що робить його зручним для всіх користувачів. Публікації завантажуються щохвилини, тож є ймовірність, що ви знайдете щось, що вражає вашу фантазію дуже регулярно. Ви можете фільтрувати GIF-файли в додатку, щоб отримати саме те, що шукаєте. Що мені особливо подобається у Imgur, це їх колекція невдалих GIF-файлів, тобто GIF-файлів нерозумних людей, які намагаються зробити щось надзвичайне і не вдається.

Хоча такі програми, як GIPHY, призначені виключно для створення GIF-файлів, Imgur - це сайт для розміщення зображень, який завоював культову популярність у всьому світі завдяки вмісту, який проходить через нього. Ви можете завантажувати свої власні GIF-файли на Imgur, щоб набрати кілька балів у соціальних мережах і стати популярною темою дня, для цього потрібен лише один привабливий GIF чи зображення. Imgur - це безкоштовне завантаження з магазину Google Play, хоча вам доведеться мати справу з рекламою. Однак покупок у програмі немає. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для GIF

4) GIF Maker

Як випливає з назви, ці програми - це виробник GIF-файлів, який дозволяє створювати привабливі GIF-файли за лічені секунди. Хоча у нього немає величезної бібліотеки GIF-файлів, він може допомогти вам негайно перетворити короткі відеокліпи у GIF-файли. Ви можете додати понад 200 зображень, щоб створити GIF, хоча це займе багато часу. Ви також можете широко редагувати свої GIF-файли, обрізаючи їх, а також зменшуючи розмір кадрів. Це майже єдиний додаток для редагування GIF, який вам потрібно мати зараз. Це рекомендується для користувачів GIPHY, а також завжди добре мати у своєму розпорядженні альтернативу.

Ви можете знайти відео з соціальних мереж і створити GIF на основі цього, роблячи це зручним інструментом для створення GIF на ходу. Додаток можна завантажити безкоштовно, хоча вам доведеться змагатися за допомогою кількох оголошень. У програмі також є покупки, які можуть допомогти вам видалити рекламу. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для GIF

5) Imgflip.com

Це не одна з тих програм GIF, а веб-служба, яка добре працює на будь-якому телефоні. Часом використовувати це на своєму смартфоні може бути трохи незручно, але ми настійно рекомендуємо Imgflip.com щодо вмісту, який він пропонує. Меми та GIF-файли регулярно публікуються, тож у вас є майже нескінченна кількість смішних відео, зображень та GIF-файлів, які ви можете додати або поділитися тут. Ми не впевнені, скільки часу знадобиться розробникам, щоб створити спеціальний додаток, але наразі нам потрібна лише версія браузера. Це акуратний маленький сервіс з можливістю завантаження власних GIF-файлів. Ви також можете переглядати найпопулярніші GIF-файли та публікації на домашній сторінці, даючи вам швидке уявлення про те, про що люди говорять або жартують у будь-який момент. Що й казати, найкращий сервіс додатків для GIF абсолютно безкоштовний. Обов’язково перевірте imgflip.com.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.