Як виправити Samsung Galaxy S8, який не вмикається після заряджання протягом ночі [Посібник з усунення несправностей]

Проблеми, пов’язані з живленням, не є новими для користувачів Samsung, і в основному вони виникають при збої системи. Це означає, що прошивка та інші послуги телефону перестають працювати і спричиняють успішне завантаження пристрою. Також існує ймовірність того, що програма може змусити телефон не реагувати при натисканні клавіші живлення з якихось причин.

У цій статті ми розглянемо необхідні процедури, які слід виконати, щоб повернути свій телефон до життя, і розібрамо всі можливості, чому це відбувається. Не хвилюйтеся, ці методи безпечні та не завдадуть шкоди вашому телефону чи особистим файлам, збереженим у внутрішній пам’яті вашого пристрою.

Якщо у вас виникли інші проблеми з телефоном, сміливо відвідуйте нашу сторінку усунення несправностей Galaxy S8, оскільки ми вже розглядали багато проблем, і, ймовірно, вже можуть бути проблеми, подібні до вашого. Якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Усунення несправностей Galaxy S8, який не вмикається після заряджання протягом ночі

Проблема: Мій Samsung S8 заряджався всю ніч і був повністю ввімкнений, сьогодні вранці, коли я прокинувся, екран не реагував і не прокидався. Я спробував натиснути кнопку живлення, утримуючи її, поклавши на зарядний пристрій, і нічого не розбудило екран.

Рішення: Оскільки проблема стартувала без видимих ​​причин, можливо, збій у системі міг спричинити її. Насправді це не є новиною для користувачів Samsung, оскільки навіть у попередніх моделях багато користувачів також скаржилися на цю конкретну проблему. Частіше одна з ключових причин, чому це відбувається, пов’язана з незначною проблемою мікропрограми, принаймні, саме з цього ми починаємо усунення несправностей. Але перед тим, як переходити до роздільної здатності, надзвичайно важливо спершу виділити проблему, скопавши всі можливості. З цим, ось що я пропоную вам зробити ...

Виконайте процедуру примусового перезапуску

Це один з найефективніших методів, відомих користувачам Android, який може повернути телефон до життя. Це еквівалентно процедурі витягування батареї, яку ми часто робимо на телефонах зі знімними батареями. Це безпечно і легко зробити, і це може бути єдиною процедурою, яку вам доведеться зробити для вирішення цієї проблеми.

Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і, не відпускаючи її, натисніть і утримуйте клавішу живлення. Тримайте обидві клавіші протягом 10 секунд, і якщо проблема насправді незначний збій або збій мікропрограми, пристрій повинен нормально завантажитися. Якщо це не вдається, спробуйте виконати наступну процедуру.

ВІДПОВІДНІ СТАТТІ:

 • Що робити, коли ваш новий Samsung Galaxy S8 застряє на екрані Verizon під час завантаження [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy S8 не запускається Блакитний світлодіод продовжує блимати проблемою та іншими супутніми проблемами
 • Як виправити Galaxy S8 із постійними спливаючими вікнами [Посібник з усунення несправностей зловмисного програмного забезпечення Android]
 • Ключ нещодавньої програми Samsung Galaxy S8, який випадково активує проблему та інші пов’язані проблеми
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S8 продовжує самостійно перезавантажуватися після процесу вкорінення [Посібник з усунення несправностей]

Зарядіть телефон і виконайте примусову перезавантаження

Я розумію, ви вже залишили телефон заряджатися на ніч, але ми точно не знаємо, чи справді він заряджався. Можливо, він розбився ще до того, як у нього з’явився шанс поповнити заряд акумулятора. У разі збою системи ваш телефон також припинить заряджатись, і це може бути все.

Отже, переконайтесь, що зарядний пристрій підключено до працюючої розетки, а потім підключіть до нього телефон. Незалежно від того, чи відображає він знаки зарядки чи ні, тримайте телефон підключеним до зарядного пристрою принаймні п’ять хвилин. Після цього натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 10 секунд, але цього разу під час заряджання. Якщо телефон завантажується, проблема вирішена інакше, перейдіть до наступного кроку.

Спробуйте запустити телефон у безпечному режимі

Запустивши телефон у безпечному режимі, ви тимчасово відключаєте всі сторонні програми, і якщо один із них справді спричиняє проблему, пристрій повинен завантажитися належним чином, і якщо це так, ви можете вважати цю проблему виправленою. Наступне, що вам потрібно зробити, це знайти програму, яка спричиняє проблему, та видалити її.

Ось як ви завантажуєте S8 у безпечному режимі

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Як видалити програми з вашого Galaxy S8

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Програми.
 3. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням або торкніться значка 3 крапки> Показати системні програми, щоб відобразити попередньо встановлені програми.
 4. Торкніться потрібної програми.
 5. Натисніть Видалити.
 6. Ще раз натисніть Видалити для підтвердження.

Якщо телефон також не може завантажитися в безпечному режимі, спробуйте зробити наступний крок.

Спробуйте завантажити його в режимі відновлення

Спробуйте завантажити телефон у режимі відновлення, щоб перевірити, чи всі апаратні компоненти в ідеальному стані. За допомогою цього режиму всі компоненти будуть ввімкнені без завантаження інтерфейсу Android, тому, навіть якщо на пристрої виникає проблема з програмним забезпеченням, він все одно зможе нормально завантажитися в цьому середовищі. Ось як ви завантажуєтеся в режимі відновлення:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).

Якщо пристрій завантажується в цьому режимі, наступне, що вам слід зробити, це стерти розділ кешу, щоб видалити всі старі системні кеші та замінити їх новими.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe cache partition”.
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 6. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “так”, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Однак, якщо телефон все одно відмовляється завантажуватися в цьому режимі, то у вас немає іншого вибору, крім як принести свій телефон до сервісного центру і попросити техніка поглянути на нього.

Дописи, які ви також хотіли б прочитати:

 • Помилка виявлення вологи Galaxy S8, не заряджається через помилку, виявлену вологою, інші проблеми
 • Samsung Galaxy S8 почав відображати попередження про «виявлення вологи» при підключенні до зарядного пристрою [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити екран Galaxy S8, який стає чорним під час зарядки, екран не вмикається
 • Як виправити неправильну проблему Galaxy S8 Not Charging, екран не вмикається, інші проблеми
 • Як виправити неактивний Galaxy S8, помилка постійно з’являється під час зарядки, інші проблеми
 • Що робити з Samsung Galaxy S8, який не вимкнеться або не реагує на клавішу живлення [Посібник з усунення несправностей]