Як розблокувати мобільний телефон

Отже, ви придбали телефон у Boost Mobile, чи то в магазині, чи поза полицею. Зараз ви прямуєте до району, де сигнал на носії не настільки хороший, або ви шукаєте більш доступні варіанти, що стосується міжнародних поїздок. Ви не хочете купувати абсолютно новий телефон для будь-якого сценарію, тому вам доведеться захопити код розблокування від Boost Mobile, щоб використовувати цей телефон в інших мережах.

Boost Mobile, яка є дочірньою компанією Sprint, ускладнює розблокування пристроїв Boost Mobile трохи більше, ніж більшість; проте це далеко не неможливо. Тож давайте почнемо, чи не так?

Передумови

Щоб розблокувати смартфон на Boost Mobile, ось критеріям, яким ви повинні відповідати, перш ніж Boost Mobile рухатиметься вперед таким чином:

  1. Особою, яка вимагає розблокування пристрою, є справжній поточний або колишній клієнт або приватний власник, який може надати номер рахунку або ім’я облікового запису для останнього, пов’язаного з пристроєм.
  2. Пристрій не повідомляється як загублений або викрадений або іншим чином позначений як непридатний для розблокування, інакше відомий як чорний список.
  3. Пристрій був активним щонайменше 12 місяців на тому самому рахунку (в розділі «Історія обладнання»), і оплата була здійснена протягом останніх 90 днів з цієї 12-місячної річниці активації.

Варто зазначити, що якщо ви отримаєте замінний пристрій, наприклад, за гарантією, він надійде з тією ж датою розблокування, що й оригінальний пристрій.

Перш ніж ми почнемо, варто зазначити, що після того, як ви розблокуєте свій пристрій Boost Mobile і активуєте його на іншому операторі, ви ніколи не зможете повторно активувати його на Boost Mobile. Маючи це на увазі, ми можемо розблокувати ваш пристрій Boost Mobile.

Як розблокувати мобільний телефон Boost

У Boost Mobile немає простого автоматизованого способу розблокування смартфона. Однак, поки ви відповідаєте вимогам, встановленим дочірньою компанією, ви можете телефонувати оператору та вимагати розблокування SIM-картки. Ви можете зателефонувати в службу підтримки мобільних телефонів за номером 1-888-BOOST-4U.

Оскільки Boost Mobile є дочірньою компанією Sprint, ви також можете зв’язатися зі Sprint, щоб перевірити, чи можна розблокувати пристрій, хоча, як правило, краще перейти прямо до джерела.

Варто зазначити, що Boost Mobile використовує вежі Sprint, і тому, по суті, все це працює в мережі CDMA. Це означає, що пристрій Boost Mobile до 2015 року, як правило, не буде добре працювати в інших мережах GSM, але може добре працювати в інших мережах CDMA, таких як Verizon.

Однак, якщо у вас є телефон Boost Mobile, який був виготовлений після 2015 року, і поки він відповідає передумовам, ви повинні мати можливість його розблокувати та використовувати в будь-якій мережі GSM, включаючи AT&T, T-Mobile, а також як ті, що перебувають за кордоном. Однак завжди варто провести додаткове дослідження та переконатися, що телефон, який розблоковується, має всі необхідні радіостанції, щоб використовувати розмову, текст та 4G LTE в налаштуваннях GSM.

Використовуйте сторонню послугу

Boost Mobile не дозволяє розблокувати смартфон? Ну, ще не всяку надію втрачено. Хороша новина полягає в тому, що ви також можете скористатися сторонньою службою для розблокування телефону. Використання сторонньої розблокувальної компанії може в найкоротші терміни змусити ваш телефон працювати в іншій мережі та без усієї тяганини вашого оператора. Зазвичай це коштує деяких грошей, які можуть становити від пари баксів аж до в середньому 60 доларів.

Тим не менш, вам захочеться пошукати і дослідити хороші компанії. Переконайтеся, що вони поважні, інакше ви можете в кінцевому підсумку передати свої гроші одному взамін, ну, ні за що. Після придбання коду він зазвичай надсилається безпосередньо на наданий електронний лист.

Вирок

Тут ми показали вам, як ви можете розблокувати свій мобільний телефон Boost для підключення до мережі іншого оператора. Це непростий процес, оскільки, як і у багатьох операторів, Boost Mobile має кілька досить жорстких вимог, яким ви повинні відповідати, перш ніж вони навіть розблокують ваш пристрій. Однак, якщо ви хочете пропустити всю тяганину, ви завжди можете скористатися сторонньою службою розблокування, щоб налагодити мобільний телефон Boost працювати з іншим оператором.

Ви вже розблоковували мобільний телефон Boost? Як процес пройшов для вас? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.