7 найкращих додатків Photo Collage Maker для Android

Фотоколажі - це цікавий спосіб поділитися одними з найважливіших моментів свого життя з іншими та створити прекрасні витвори мистецтва, які можна повісити на стіні. За допомогою смартфона Android та найкращого додатку фотоколажів для андроїда ви зможете зробити приголомшливі колажі за лічені хвилини, якщо не менше. Вам потрібні лише кілька зроблених вами фотографій, і тоді виробник колажів може з’єднати їх у колаж. Деякі виробники колажів навіть дозволяють робити фотографії безпосередньо в додатку.

Тим не менш, якщо ви будете слідувати за нами нижче, ми покажемо вам сім найкращих програм для створення колажів для Android. Отже, без зайвих сумнівів, ось вони:

Найкращий додаток Photo Collage Maker для Android

найкращий додаток для фотоколажу для android

1) Photo Grid: Photo Collage Maker

Photo Grid, найпопулярніший додаток для колажу для Android, випромінює творчість та зручність користування. Це дає змогу користувачам за лічені хвилини перетворити свої звичайні фотографії на приголомшливі фотоколажі, отримуючи при цьому велике задоволення, роблячи це. Подумайте про додаток як про більш креативну версію Instagram. Як і в Instagram, ви можете робити чудові селфі, редагувати їх вигляд за допомогою фільтрів тощо.

Але лише за допомогою Photo Grid ви також можете прикрасити малюнки наклейками, текстом, рамками або малюнками. Найголовніше, що ви можете перетворити відредаговані або природні зображення на альбоми, що наповнюються незабутніми моментами вашого життя. Особливістю, якої немає в жодному іншому додатку фотоколажів у цьому списку, є можливість перетворення звичайних фотографій у приголомшливі відеоповісті. Це називається Video Slides, і воно працює на будь-яких пристроях Android, що працюють під управлінням Android версії 3.0 та новіших.

Коли ви задоволені результатами, ви можете експортувати свій колаж як зображення або відеофайл із високою роздільною здатністю, залежно від природи колажу. Якщо у вас немає часу спробувати будь-яку іншу програму з цього списку, саме цю ви отримаєте. Зрештою, є вагома причина, чому Photo Grid отримала 5 зірок від більш ніж 4 мільйонів користувачів.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для фотоколажу для android

2) Pic Collage

Pic Collage від Cardinal Blue Software - це справжня сила, коли мова заходить про створення приголомшливих фотоколажів. Однією з речей, які зробили програму настільки популярною, є постійно зростаюча бібліотека шрифтів, наклейок, сезонних фонів, меж та ефектів.

Користувачі можуть імпортувати фотографії та зображення із сайтів соціальних медіа, Інтернету або локального сховища. Використовуючи сучасний користувальницький інтерфейс, потрібно лише кілька натискань та інтуїтивних жестів, щоб розмістити зображення на різноманітних доступних колажних сітках, додати текст, додати деякі ефекти та поділитися результатом з іншими в Instagram, Facebook, Twitter та інших сайтів.

Особливістю, яка виділяє Pic Collage серед решти, є можливість редагувати фотографії за допомогою популярного редактора фотографій Aviary, просто двічі натискаючи на них. Ще однією чудовою особливістю є можливість пошуку колажів, створених іншими користувачами програми, і використовувати їх як основу для власних творінь. Тоді інші можуть проголосувати, який колаж виглядає найкраще, а найпопулярніші роботи можуть виграти чудові призи від спонсорів Pic Collage.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для фотоколажу для android

3) МОЛДІВ

MOLDIV від JellyBus - це багатофункціональний набір програм для фотографій, розроблених для переходу від початку до останнього колажу. Залежно від того, яку фотографію ви хочете зробити, ви можете вибрати Beauty Beauty або Pro Camera. Перший допомагає робити ідеальні селфі щоразу, розгладжуючи шкіру, а другий відкриває двері для нескінченних креативних виразів за допомогою веселих фільтрів.

Наступним кроком є ​​колажування ваших фотографій за допомогою 100 макетів у стилі журналу, 180 кадрів та можливості об’єднання до 9 зображень в одному кадрі. Ви можете налаштувати співвідношення сторін колажу, як завгодно, і перейти на наступний рівень за допомогою різноманітних інструментів дизайну. Вбудована текстова функція містить понад 100 креативних шрифтів. І як би цього було недостатньо, на вибір є 560 наклейок та 80 фонових малюнків.

Само собою зрозуміло, що MOLDIV підтримує як локальне збереження, так і соціальний доступ до Instagram, Snapchat, Facebook та всіх інших популярних соціальних мереж. На відміну від Lipix, який може працювати на будь-якому пристрої Android 2.3 або новішої версії, для роботи MOLDIV потрібен Android 4.0 і новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для фотоколажу для android

4) Макет від Instagram

Сам Instagram не має вбудованого способу для створення колажів з його фотографії; однак у нього є окремий додаток, який ви можете встановити під назвою Layout. Макет дозволяє створювати унікальні макети за допомогою власних фотографій та керування ними. Потім, коли ваш колаж зроблений, ви можете безпосередньо поділитися ним з усіма своїми послідовниками в Instagram.

Одна з акуратних речей у макеті полягає в тому, що ви можете використовувати його, щоб не лише використовувати фотографії з вашої галереї, але й робити знімки. Галерея дозволяє вибирати фотографії з альбому вашого телефону, а Photo Booth дозволяє робити ці невідкладні знімки. У будь-якому випадку, ви можете миттєво побачити свій макет, а потім вибрати його редагування, зробити його своїм і опублікувати у своєму каналі Instagram!

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для фотоколажу для android

5) Photo Editor Collage Pro

Далі ми маємо Photo Editor Collage Pro. Якщо ви шукаєте додаток із різними можливостями для створення колажів, ви не можете помилитися з тим, що він пропонує. Це дозволить вам редагувати фотографії, зробити свій колаж, а потім додати всілякі правки до вашого колажу, щоб зробити його, ну, ідеальним. Photo Editor Collage Pro надає вам вибір з десятків фільтрів, сіток, фонів, наклейок, шрифтів тощо.

Найкраща частина Photo Editor Collage Pro? Величезний набір інструментів, якими ви можете користуватися, безкоштовний - вам не доведеться платити за передплату.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для фотоколажу для android

6) Photo Collage Maker

Створюйте, щоб виконати лише одне і зробити це надзвичайно якісно, ​​Photo Collage Maker від Scoompa забиває аспект налаштування фотоколажів, не перевантажуючи користувачів непотрібними функціями або складним інтерфейсом користувача.

Додаток містить понад 100 заздалегідь визначених макетів колажів, і навіть дозволяє користувачам створювати власні. Усі фотоколажі, створені в додатку, можуть бути прикрашені різними наклейками, фоновими візерунками, фільтрами та текстом. Ви можете вільно вибрати з понад 55 різних шрифтів, змінити розмір тексту, колір, стиль тощо. Найкраще, програмою керують легко запам’ятовувані жести на дотик, які роблять процес редагування надзвичайно приємним.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для фотоколажу для android

7) Lipix - Photo Collage & Editor

Раніше відомий як InstaFrame, Lipix - це популярний додаток для створення колажів для Android з простими у використанні пресетами практично з будь-якого приводу, наприклад, на свята, дні народження, Різдво та інші. До програми входить 90 регульованих шаблонів із 5 підтримуваними співвідношеннями: 1: 1, 3: 2, 2: 3, 4: 3, 2: 1. Кожен шаблон можна додатково налаштувати, змінивши його межу або застосувавши будь-який з 12 магічних ефектів, які змінюють загальний вигляд колажу.

Робочий процес програми дуже простий. Ви просто вибираєте макет, заповнюєте його своїми фотографіями та фотографіями, налаштовуєте їх розміри, положення та стиль, а потім додаєте слова, смайли та наклейки, щоб зробити колаж справді вашим. Lipix дозволяє розміщувати текст на фотографіях, змінювати їх колір, розміри та шрифт. Як тільки ви будете задоволені своїм творінням, ви можете поділитися ним із друзями та членами сім'ї через Facebook, Twitter, Flickr або практично будь-яку іншу програму Android, яка підтримує функціональність контекстного обміну.

Lipix доступний арабською, турецькою, російською, хінді, іспанською, німецькою, італійською, французькою, японською та корейською мовами; і розробники невтомно працюють над вдосконаленням програми новими функціями та виправленнями помилок. Незважаючи на те, що Lipix є найменш популярним додатком у цьому списку, він заслуговує на стільки ж уваги, скільки решта.

Завантажте зараз: тут

Вирок найкращому додатку Photo Collage для Android

Як бачите, для Android існує безліч чудових виробників фотоколажів. Будь-яка з них допоможе вам створити та зшити улюблені фотографії. Будь-яка з цих семи програм допоможе вам досягти поставлених цілей; однак, ми вважаємо, що Layout by Instagram має одні з найкращих здібностей для створення висококласного колажу, яким ви можете поділитися з друзями.

У вас є улюблений додаток для фотоколажу, який ви використовуєте для Android? Повідомте нас у розділі коментарів нижче, і ваша пропозиція може в якийсь момент закінчитися нашим зворотним відліком.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.