5 найкращих бюджетних MP3-плеєрів у 2020 році Хлопець-дроїд

Найкращі бюджетні MP3-плеєри перестають бути відомими завдяки значній мірі завдяки наявності смартфонів, які дозволяють відтворювати музику за бажанням незалежно від того, де ви перебуваєте. Незважаючи на те, що MP3-плеєри також відомі своєю універсальністю та можливістю відтворювати музику де б ви не були, смартфони дещо зробили ці пристрої застарілими на сьогоднішній день. Але якщо ви виявите, що ваш смартфон працює повільно і не працює, коли ви граєте музику, це може допомогти отримати спеціальний музичний плеєр. На щастя, більшість MP3-плеєрів сьогодні доступні за певну частку вартості, що, знову ж таки, пояснюється тим, що ця галузь майже не працює.

Тож якщо ви один з тих користувачів, які люблять слухати музику, позбавлену їхніх смартфонів, цей список допоможе вам. Ми зібрали п’ять найкращих MP3-плеєрів, які ви можете отримати сьогодні на бюджет. Тож, не чекаючи далі, давайте подивимось.

Найкращі бюджетні MP3-плеєри

Найкращі бюджетні MP3-плеєри

1) Музичний плеєр AGPTEK

Це один з найкращих MP3-плеєрів, що відбувається, і це в першу чергу завдяки дизайну, який він має, а також ціні, за яку він продається. Цей музичний програвач від AGPTEK доступний лише в моделі Bluetooth, однак, ви можете використовувати його лише у тому випадку, якщо у вашому розпорядженні бездротові навушники Bluetooth. Але з огляду на те, як сьогодні бездротові навушники є нормою, ми не розглядаємо це як велику проблему. Музичний програвач постачається з 1,8-дюймовим дисплеєм та гальванічною оболонкою з цинкового сплаву, щоб захистити його від падінь. Незважаючи на міцний корпус, настійно не рекомендується його кидати, оскільки дисплей може схильні до поломки однією краплею. Пристрій має 8 ГБ власного сховища, яке можна розширити за допомогою карти microSD (до 128 ГБ).

Людям, знайомим з iPod Classic, буде добре вдома з цим музичним програвачем завдяки безлічі круглих кнопок на борту. Однак ці кнопки чутливі до дотику, тому ви повинні бути дуже обережними, щоб випадково не натиснути ці кнопки. Кнопки навігації досить схожі на стандартні кнопки Android, тому тут є певна знайомість, якщо ви раніше користувались Android. Відгуки клієнтів досить позитивні, що говорить нам про те, що це чудовий продукт для придбання за ціною. Однак він доступний лише у чорному кольорі, що, мабуть, є єдиним застереженням тут.

Придбайте зараз: тут

Найкращі бюджетні MP3-плеєри

2) MYMAHDI

Цей зовнішній вигляд цього музичного плеєра об'ємом 8 ГБ може бути не дуже великим, але він все одно робить свою справу. Він поставляється в різноманітних кольорах, тому у вас є свобода вибрати колір, який вам найбільше сподобається. Вибір включає чорний, золотий, червоний, білий та срібний. Цей музичний програвач постачається із 8 ГБ пам’яті за замовчуванням, який можна додатково розширити до 128 ГБ за допомогою карти microSD. Передача музики порівняно проста, і ви навіть можете перенести цілі списки відтворення з комп’ютера. Він також постачається з динаміком на борту, хоча він не надто гучний.

Компанія стверджує, що пристрій може прослужити або до 40 годин з одним зарядом, що цілком адекватно для будь-якого слухача музики. Він може відтворювати широкий спектр аудіоформатів, включаючи MP3, WMA, FLAC, APE, AAC, OGG та ACELP. На борту є невеликий дисплей, на якому можна відтворювати відео у форматі AMV або AVI. Найкраще в цьому музичному програвачі полягає в тому, що компанія навіть пропонує пару дротових навушників разом із ними, що економить ваші проблеми з використанням існуючих навушників. Враховуючи все, це досить пристойний продукт, особливо за цієї ціни.

Придбайте зараз: тут

Найкращі бюджетні MP3-плеєри

3) Sony NWE395 / B

Відомий оригінальним Walkman, Sony все ще пропонує гідні музичні програвачі, призначені для аудіофілів. Що стосується функцій, ця пропозиція від Sony поставляється з компактним дизайном і легким корпусом, призначеним для того, щоб брати вас із собою куди завгодно. У ньому є акумуляторна батарея, яка може тривати до 3 годин (аудіо) на одному заряді, згідно з оцінками компанії. Він має порівняно невеликий дисплей, хоча ви все ще можете дивитись відео на ньому. Що стосується синхронізації музики, користувачі можуть передавати дані за допомогою медіапрогравача Windows або iTunes, тому для користувачів немає доступних опцій.

Sony також пропонує пару дротових навушників, а також зарядний кабель із роздрібною упаковкою. Поставляється з 16 ГБ власного сховища, яке не можна розширити.

Придбайте зараз: тут

Найкращі бюджетні MP3-плеєри

4) SanDisk SDMX28

Музичний плеєр SanDisk, відомий картами пам’яті та пристроями зберігання даних, досить пристойний сам по собі. Він має компактний дизайн, що робить його ідеальним для тривалих подорожей. Він має менший дисплей, що означає, що ви, мабуть, не зможете насолоджуватися відео в дорозі. Але щоб це компенсувати, компанія має вбудований водонепроникний пристрій, що робить його придатним для тренувань або пробіжок. Програвач постачається з навушниками, а також може працювати з бездротовими навушниками Bluetooth. Він поставляється з 16 ГБ пам’яті, яку не можна розширювати. Беручи до уваги ці особливості, стає зрозуміло, що це один із найбільш універсальних музичних програвачів у цьому списку.

Придбайте зараз: тут

5) MP3-програвач FenQan

Це один з найбільш високо оцінених музичних програвачів у нашому списку, і це є поважно. Він поставляється з досить обтічним дизайном, що робить його легким, а також портативним. Вбудований акумулятор може прослужити до 50 годин, що більш ніж пристойно для портативного музичного програвача. Поставляється з 8 ГБ пам’яті, яку можна розширити за допомогою карти microSD (до 128 ГБ). Ця пропозиція оснащена 3,5-мм роз’ємом для навушників, а також підключенням Bluetooth, що дозволяє насолоджуватися найкращими з обох світів. Він також має вбудований динамік, який може бути не таким гучним, але добре мати його на борту.

Для любителів тренувань MP3-програвачі мають вбудований крокомір, що дозволяє відстежувати кроки, а також відстань. Маючи майже повністю позитивні відгуки, це, безсумнівно, найкращий бюджетний MP3-плеєр у нашому списку.

Придбайте зараз: тут