Як виправити відеодзвінок, який не працює на Samsung (Android 10)

Відеодзвінок не працює на вашому пристрої Samsung? Можливо, це пов’язано з проблемою з’єднання, помилкою програми, збоєм програмного забезпечення або проблемою мережі. Для того, щоб визначити причину вашої проблеми, вам слід виконати набір кроків з усунення несправностей. Ознайомтеся з цим посібником, щоб знати, що ви повинні зробити, щоб вирішити цю проблему.

Рішення для відеодзвінків не працюють на вашому Samsung

Існує ряд кроків із усунення несправностей, які потрібно виконати, щоб вирішити проблеми з голосовими викликами на пристрої Samsung. Дізнайтеся, що вам потрібно зробити нижче.

 1. Перевірте наявність проблем із сигналом.

  Як і звичайний голосовий дзвінок, відеочат або дзвінок вимагають надійного підключення до вашої мережі, щоб працювати. Переконайтесь, що ви знаходитесь у хорошому, відкритому місці та що смуги сигналу на вашому пристрої Samsung відображають принаймні 3 смуги. Все, що нижче за це, може вплинути на якість дзвінка, а також на мобільний зв’язок для передачі даних, необхідний у відеодзвінках. 

  Якщо ви перебуваєте всередині будівлі, сигнал, можливо, вимикається, тому переконайтеся, що переїхали в краще місце, де є хороший прийом.

 2. Отримайте помилку.

  Якщо під час відображення відеозв’язку не вдається відобразити помилку, обов’язково врахуйте це. Помилки іноді є ключовими у вирішенні проблеми, і вони можуть вказувати на рішення. Як правило, відеодзвінки працюють нормально, але у випадках, коли вони не вдалися, це, швидше за все, через поганий зв’язок. Якщо помилка повідомляє, що сигнал може бути поганим, зверніть увагу та спробуйте покращити ситуацію, перемістившись. Оскільки помилки функції відеодзвінків можуть різнитися залежно від моделі телефону та оператора, ми не можемо надати конкретного переліку помилок. Використовуйте здоровий глузд і Google, щоб з’ясувати, що може бути причиною помилки, яку ви отримуєте. Якщо ви не можете визначити точну причину, це нормально. Просто продовжуйте дотримуватися решти запропонованих нижче рішень нижче.

 3. Оновіть систему.

  Це означає перезавантаження пристрою Samsung. Деякі комп’ютери, такі як смартфони, можуть створювати помилки, якщо вони не працюють протягом тривалого часу. Обов’язково перезапустіть телефон або планшет, перш ніж намагатись розпочати відеодзвінок. 

 4. Вирішення проблем із програмою Телефон.

  Деякі випадки проблем із відеодзвінками спричинені несправним додатком Телефон. Для усунення несправностей програми ви можете зробити три речі: примусово вийти, очистити кеш-пам’ять і очистити дані.

  Примусовий вихід із програми в основному просто закриває її, щоб запобігти її запуску у фоновому режимі. Це часто є ефективним рішенням деяких типів проблем із додатками. Переконайтеся, що ви примусово закрили програму Телефон, перш ніж очищати кеш чи дані.

  Очищення кешу програми означає позбавлення від тимчасового набору файлів, пов’язаних із програмою. Ці файли згодом компілюються знову, тому на даний момент їх неможливо очистити. 

  Видалення даних програми є більш різким, оскільки вона повертає програму до заводських значень за замовчуванням. Залежно від програми це може видалити дані, які ви не зможете відновити згодом. Для програми Телефон очищення даних призведе до видалення журналів викликів або історії. 

  Дізнайтеся, як очистити кеш програми та дані в цій публікації.

  ПРИМІТКА . Якщо ви використовуєте інший додаток під час відеодзвінка, дотримуйтесь тих самих кроків з усунення несправностей у цьому посібнику.

 5. Відключіться від мережі.

  Деякі проблеми мережі можуть бути усунені тимчасовим від’єднанням пристрою від вашого оператора мережі. Якщо відеодзвінок все ще не працює на вашому телефоні або планшеті Samsung, ми говоримо, спробуйте відключити мережеве підключення. Ця процедура триває лише на мить і не призведе до заборони повторного підключення до мережі. 

 6. Очистити конфігурацію мережі (скинути налаштування мережі).

  Якщо відключення від мережі не допоможе, хорошим кроком для усунення неполадок є очищення мережевих налаштувань у вашому пристрої. Це іноді може виявитися корисним, якщо виникає проблема з підключенням після вставлення нової SIM-картки або після встановлення оновлення.

  Ви можете слідувати крокам у цій публікації, щоб побачити, як очистити налаштування мережі.

 7. Поверніть налаштування програмного забезпечення за замовчуванням (заводські скидання)

  Багато проблем із підключенням до мережі виникають через помилки програмного забезпечення. Якщо до цього моменту нічого не вдалося, вам доведеться повернути налаштування програмного забезпечення до значень за замовчуванням, виконавши заводські скидання. 

  Ця процедура є більш радикальною, ніж будь-що, що ми пропонували, тому для вас це останній варіант усунення несправностей. Зазвичай він ефективний і має високі шанси виправити проблему з голосовими викликами, якщо причиною є невідома помилка програмного забезпечення.

  Скидання до заводських налаштувань призведе до видалення ваших особистих даних, тому обов’язково створіть резервну копію, перш ніж виконувати її. Ви можете створити резервну копію за допомогою Smart Switch, Samsung Cloud або Google Cloud.

 8. Отримайте допомогу від свого оператора.

  Якщо голосовий дзвінок все ще не працює після скидання заводських налаштувань на Samsung, це означає, що причина знаходиться поза вашим пристроєм. У цьому випадку вам знадобиться допомога вашого оператора мережі, щоб з’ясувати, що не так. Не всі проблеми з мережею спричинені помилкою чи помилкою пристрою, тому на цьому етапі добре розглянути можливість перевірки можливих факторів облікового запису чи мережі.

Пропоновані показники:

 • Як виправити не працює бездротову зарядку Samsung (Android 10)
 • Як виправити розмиту проблему камери Samsung (Android 10)
 • Як виправити мобільні дані, які не працюють на Samsung (Android 10)
 • Як виправити Samsung працює повільно (Android 10)

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.