Як виправити MMS, який не надсилатиметься на вашому Samsung Galaxy A6 2019, помилка надсилання MMS не вдалася [Посібник з усунення несправностей]

Мультимедійні повідомлення - це повідомлення, що складаються з фотографій, відео, групових повідомлень або будь-якого тексту, надісланого із вкладенням. Щоб MMS працював на вашому телефоні, потрібне з’єднання для передачі даних. Це означає, що ваш телефон повинен бути підключений до стільникової мережі передачі даних, щоб він міг надсилати та отримувати MMS-повідомлення. Якщо ви використовуєте сторонній додаток, ви все одно можете використовувати MMS через Інтернет Wi-Fi замість стільникового зв'язку. Поки виконуються всі зазначені вимоги, MMS повинна працювати належним чином за призначенням. В іншому випадку вам потрібно усунути помилки програмного забезпечення, які могли спричинити помилку надсилання та отримання MMS.

У цій публікації розглядається актуальна проблема, яка виникає на смартфоні Samsung Galaxy A6 2018. Якщо ви є власником цього пристрою та маєте проблеми з надсиланням або отриманням MMS-повідомлень, тоді цей контекст може вам допомогти. Ви можете звернутися до простих рішень та обхідних шляхів, які я наніс нижче, якщо ви хочете вирішити проблему на своєму кінці. Докладніше читайте далі.

Перш ніж продовжити, якщо ви шукаєте рішення проблеми з телефоном, спробуйте переглянути наші сторінки з усунення несправностей, щоб перевірити, чи підтримуємо ми ваш пристрій. Якщо ваш телефон є у списку підтримуваних пристроїв, перейдіть на сторінку усунення несправностей та знайдіть подібні проблеми. Не соромтеся використовувати наші рішення та обхідні шляхи. Не хвилюйтеся, це безкоштовно. Але якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, заповніть анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Як усунути неполадки Galaxy A6 2018, які не можуть надсилати MMS

Перш ніж розпочати усунення несправностей, переконайтеся, що функція MMS увімкнена на вашому телефоні. Це можна перевірити за допомогою Додатки-> Повідомлення->, а потім торкнутися значка Більше або трьох вертикальних крапок, розташованого у верхньому правому куті екрана. Потім з’явиться список опцій меню. Прокрутіть та виберіть Налаштування-> Додаткові налаштування-> Мультимедійні повідомлення . Переконайтеся, що його ввімкнено. Якщо проблема не зникне з увімкненим MMS, ви можете спробувати виконати наступні процедури.

Перше рішення: перезапустіть Galaxy A6 2018

Якщо ви використовуєте стільникові дані, незабаром вимкніть стільникові дані, а потім знову ввімкніть. Це допоможе оновити функції мобільного передавання даних на вашому телефоні. Після вимкнення та ввімкнення мобільних даних перезапустіть Galaxy A6 2018, щоб скидати файли кешу, включаючи пошкоджені дані, які могли спричинити конфлікт із засобом обміну повідомленнями, зокрема функціями MMS на вашому телефоні. Ось як перезапустити або м’яко скинути смартфон Galaxy A6 2018:

 1. Натискайте кнопку живлення, доки не з'явиться меню.
 2. Потім натисніть опцію Вимкнути.
 3. Через 30 секунд ви можете знову натискати кнопку живлення, доки пристрій не перезапуститься.
 4. Або ви можете виконати примусовий перезапуск, одночасно натиснувши та утримуючи кнопку живлення та кнопку зменшення гучності збоку, доки телефон не перезапуститься.

Нехай ваш телефон повністю перезавантажиться, потім перезапустіть програму обміну повідомленнями та повторіть спробу надсилання та отримання MMS. якщо проблема не зникає, спробуйте наступне можливе рішення.

Друге рішення: очистити кеш із програми обміну повідомленнями

Тимчасові дані, які зберігаються як кеш у програмі обміну повідомленнями, можуть бути пошкоджені через певні фактори, і коли це трапляється, існує більша ймовірність того, що служби обміну повідомленнями підуть не так. Щоб виключити це, очистіть кеш програми, виконавши такі дії:

 1. Зайдіть в Налаштування .
 2. Торкніться Програми .
 3. Торкніться Менеджер програм.
 4. Перейдіть до розділу Завантажено .
 5. Потім натисніть, щоб вибрати програму обміну повідомленнями, яку ви використовуєте. Або, щоб очистити кеш-пам’ять із усіх програм, натомість натисніть Усі .
 6. Торкніться Очистити кеш.
 7. Ви також можете очистити дані, якщо очищення кешу не допоможе. Просто виконайте ті самі дії, а потім виберіть опцію Очистити дані.

Однак очищення даних видаляє всі ваші особисті дані, що зберігаються в програмі обміну повідомленнями, включаючи збережені файли, профілі та іншу інформацію. Перезапустіть телефон, а потім створіть тестове MMS-повідомлення для надсилання та отримання.

Третє рішення: Витріть розділ кешу на Galaxy A6 2018

Якщо очищення кешу програми та даних не допомагає, спробуйте потім стерти розділ кешу на Galaxy A6 2018. Це очистить файли кеш-пам'яті із системних папок, включаючи ті, що викликають конфлікт у функціях обміну повідомленнями вашого телефону, зокрема MMS. Ось як це робиться:

 1. Повністю вимкніть пристрій.
 2. Потім одночасно натисніть і утримуйте кнопки живлення та збільшення гучності протягом декількох секунд.
 3. Відпустіть кнопки, коли з’явиться екран Android і телефон завантажиться в режимі відновлення.
 4. Натисніть кнопку зменшення гучності кілька разів, щоб перейти до виділеного розділу Wipe Cache Part із зазначених параметрів, а потім натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити вибір.
 5. Зачекайте, поки телефон не закінчить стирання кешу з системного розділу. Потім ви побачите виділену опцію Перезавантажити систему зараз .
 6. Нарешті, натисніть кнопку живлення, щоб перезавантажити телефон.

Дозвольте своєму пристрою закінчити завантаження, а потім запустіть програму обміну повідомленнями, щоб перевірити та перевірити, чи функція надсилання та отримання MMS тепер резервно копіюється та працює належним чином. Якщо ні, то, можливо, вам доведеться розглянути можливість скидання.

Четверте рішення: Скиньте налаштування мережі на вашому Galaxy A6 2018

Щоб виключити помилки в налаштуваннях мережі та сервера з можливих тригерів, можна спробувати виконати скидання налаштувань мережі, щоб відновити конфігурації мережі за замовчуванням на телефоні. Це дозволяє вам відповідно налаштувати необхідні параметри. Це, ймовірно, може вирішити проблему, якщо MMS припинив роботу після внесення змін до мережевих налаштувань або після встановлення нового оновлення програмного забезпечення. Деякі оновлення автоматично замінюють налаштування мережі, що в підсумку призводить до помилок. Отже, ось що вам слід зробити тоді:

 1. Торкніться Налаштування .
 2. Прокрутіть до та торкніться Загальне управління.
 3. Натисніть Скинути .
 4. Виберіть Скинути параметри мережі з поданих параметрів.
 5. Якщо потрібно, введіть PIN-код або пароль для розблокування екрана, щоб продовжити.
 6. Потім натисніть Скинути налаштування, щоб підтвердити дію.

Після завершення скидання телефон перезапуститься автоматично. Просто почекайте, поки він повністю не завантажиться, а потім увімкніть стільникову передачу даних та мережу Wi-Fi. Перевірте, чи це вирішує проблему MMS на вашому телефоні.

П’яте рішення: відновіть заводські налаштування за замовчуванням на вашому Galaxy A6 2018

В крайньому випадку, ви можете виконати генеральний скидання або скидання заводських налаштувань, щоб знищити все з вашої телефонної системи, включаючи складні помилки та шкідливе програмне забезпечення, які спричиняли збереження помилки MMS. Це скидання також видалить усі збережені дані та особисту інформацію, що зберігаються у внутрішній пам’яті. Якщо ви хочете продовжити, заздалегідь створіть резервну копію критичних даних. Ось як це працює:

 1. Торкніться Налаштування .
 2. Перейдіть до хмари та облікових записів.
 3. Торкніться Резервне копіювання та відновлення.
 4. Якщо хочете, увімкніть Параметри резервного копіювання даних та Відновити . Ви можете його ввімкнути, якщо хочете створити резервну копію даних перед скиданням. В іншому випадку залиште їх вимкненими.
 5. Потім поверніться до Налаштування .
 6. Натисніть Загальне управління.
 7. Натисніть Скинути .
 8. Виберіть Скидання заводських налаштувань.
 9. Потім натисніть Скинути пристрій, щоб продовжити.
 10. Нарешті, натисніть Видалити все, щоб підтвердити дію.

Зазвичай помилки програмного забезпечення вирішуються після генерального скидання, якщо вони не пов’язані з пошкодженням обладнання. Щоб дізнатися, чи проблему вирішено, створіть тестове MMS-повідомлення, а потім спробуйте надіслати та отримати його на свій телефон. Якщо це працює, то ви добре. В іншому випадку розглянемо інші варіанти.

Інші варіанти

Зверніться до свого постачальника послуг мережі або оператора, щоб розробити проблему, щоб отримати додаткову допомогу та інші можливості. Перевірте та переконайтеся, що MMS включено до активних послуг облікового запису.

Якщо служби MMS припинили роботу після встановлення нової версії програмного забезпечення Android на вашому смартфоні Galaxy A6 2018, тоді ви можете повідомити про проблему в службу підтримки Samsung, щоб вони могли про це повідомити та включити її серед інших пріоритетних проблем, які слід вирішити в наступному патчі виправлення оновлення.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як виправити смартфон Samsung Galaxy A6 2018, який постійно замерзає або відстає (прості кроки)
 • Як виправити смартфон Samsung Galaxy A6 2018, який постійно підказує помилку SD-картки не виявлено
 • Як виправити проблему мерехтіння екрана на вашому смартфоні Samsung Galaxy A6 (2018) (прості кроки)
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy A6 2018 не розпізнаний ПК [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити смартфон Samsung Galaxy A6 2018, який застряг на чорному екрані смерті (прості кроки)
 • Що робити, якщо додаток Facebook продовжує збій на смартфоні Samsung Galaxy A6 2018 (прості кроки)