Чому мій Google Pixel 2 не вмикається і як це виправити? [Посібник з усунення несправностей]

Проблеми з живленням рідко трапляються у нових пристроїв, особливо з такими потужними варіантами, як найновіша серія Pixel від Google, яка називається Google Pixel 2. Але це не гарантія того, що ви не зіткнетеся з цією проблемою в будь-який час раніше, ніж очікувалося, оскільки є певні обставини, коли проблеми з владою стають неминучими. Зверніть увагу, що проблема апаратного забезпечення не завжди винна в тому, що мобільний пристрій відмовляється ввімкнути, оскільки несправні програми також можуть бути головним пусковим механізмом. А враховуючи той факт, що ви завжди хотіли додати нові програми для використання на своєму новому пристрої, ви можете зіткнутися з цією проблемою. Насправді, ви, можливо, читаєте цей вміст, оскільки у вас уже є проблеми і намагаєтесь знайти способи повернути свій новий пристрій Android до життя. Якщо ви хочете усунути подібну проблему на своєму Google Pixel 2, яка не вмикається,сміливо спробуйте виділені обхідні шляхи під цією сторінкою. Прочитайте далі, щоб дізнатись більше про те, як який чинник спричиняє проблему, і нарешті вирішити основну причину.

Але перед тим, як продовжити, якщо ви шукаєте рішення іншої проблеми, завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей Google Pixel 2, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим телефоном. Спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями та способами обходу. Якщо вам все ще потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Можливі причини

Кілька факторів можуть перешкодити пристрою повернутися. Це може статися через несправність апаратного забезпечення або через неправильну роботу програми або помилку програмного забезпечення. Вважайте себе якимось щасливчиком, якщо винні останні фактори, оскільки у вас буде більше шансів це виправити, не доплачуючи за послугу. Щоб дати вам підказки щодо того, що могло перешкодити увімкнути ваш Google Pixel 2, ось короткий опис усіх можливих факторів, з якими пов’язані проблеми із живленням у мобільних пристроях.

 • Несправність програмного забезпечення . Кілька випадків виникнення проблем із живленням у мобільних пристроях були пов'язані з несправністю програмного забезпечення. Зазвичай це трапляється, коли програма аварійно завершує роботу або стає неправдивою. Те саме може статися, коли на вашому пристрої встановлено та / або запущено пошкоджений вміст. Основні оновлення програмного забезпечення також входять до числа найпоширеніших тригерів, особливо коли вони виникають разом із деякими помилками. Враховуйте це як основну причину, особливо якщо ваш пристрій починає демонструвати відповідні симптоми або не вмикається після встановлення нового оновлення програмного забезпечення. Всі ці фактори пов'язані з програмним забезпеченням, тому можуть бути виправлені певними обхідними шляхами.
 • Погана апаратна складова. Як думає більшість людей, поганий акумулятор також можна розглянути серед можливих тригерів. Однак ви можете виключити це з можливих причин у вашому випадку, особливо тому, що у вас є новий пристрій. Мабуть, він пройшов серію випробувань на забезпечення якості до виходу на ринок. Якщо телефон не змочився і пошкодження рідини не зіпсувало акумулятор. Те саме може статися, коли телефон впав, завдавши фізичних пошкоджень відповідним компонентам. На жаль, проблеми, пов’язані з апаратним забезпеченням, вже потребувалимуть вирішення проблеми.

Потенційні рішення та способи вирішення проблем із вашим Google Pixel 2, який не вмикається

Наскільки це можливо, спробуйте з’ясувати, який із наведених факторів спричиняє проблему на вашому новому телефоні Pixel. Один із способів це зробити - запам’ятати, коли з’явився перший симптом або коли пристрій припинив завантаження, як передбачалося. Якщо це відбувається після того, як ви встановили програму або завантажили певний вміст, то видалення або видалення цієї програми чи вмісту з вашого телефону, можливо, може це виправити. Щоб допомогти вам у подальшому вирішенні проблеми, ось короткий опис можливих рішень та обхідних шляхів, які ви можете приміряти. Після завершення кожного методу обов’язково протестуйте свій пристрій, щоб визначити, чи вирішена проблема. За необхідності перейдіть до наступного відповідного рішення.

Примусово перезавантажте Google Pixel 2.

Виконання примусової перезавантаження чи перезапуску може допомогти усунути ймовірність виникнення проблем із програмним забезпеченням, через які пристрій не вмикається, застрягає на чорному або порожньому екрані або вмикається, але негайно вимикається. Це не впливає на дані, що зберігаються в телефоні, отже це безпечно.

 • Якщо ви цього ще не зробили, виконайте примусовий перезапуск на своєму пристрої Pixel, утримуючи кнопку живлення принаймні 30 секунд, поки на екрані не з’явиться логотип Google.

Якщо він все ще не вмикається, підключіть його до зарядного пристрою, дайте йому зарядитися протягом декількох хвилин, а потім спробуйте увімкнути його.

Завантажте в безпечний режим (якщо це можливо).

Якщо пристрій увімкнено, спробуйте перезапустити його в безпечному режимі. Це виключає можливість або додаток (можливо, останнє завантаження), через який пристрій не вмикається. Усі завантажені програми тимчасово вимкнуто в безпечному режимі, тому вам буде простіше з’ясувати, чи проблема пов’язана зі стороннім додатком чи ні.

 1. Щоб завантажити Google Pixel 2 у безпечний режим, натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 2. Натисніть і утримуйте піктограму вимкнення живлення на екрані.

Коли ви бачите ярлик безпечного режиму внизу екрана, це означає, що пристрій запускається в безпечному режимі.

Ви також можете спробувати завантажити Google Pixel 2 у безпечний режим, коли пристрій вимкнено. Ось як:

 1. Натискайте кнопку живлення на телефоні, доки не з’явиться логотип Google.
 2. Коли анімація розпочнеться, натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності на телефоні. Тримайте його доти, доки анімація не закінчиться і телефон не запуститься в безпечному режимі.

Знову ж таки, ви дізнаєтесь, чи він уже працює в безпечному режимі, якщо ви бачите мітку внизу екрана.

Припускаючи, що ви можете завантажити свій Google Pixel 2 у безпечному режимі, підключіть його до зарядного пристрою, а потім спробуйте видалити будь-яку підозрювану програму, виконавши такі дії:

 1. На головному екрані проведіть пальцем вгору піктограму зі стрілкою (розташовану внизу), щоб переглянути список програм.
 2. Перейдіть до Налаштування -> Програми .
 3. Знайдіть, а потім виберіть відповідну програму.
 4. Якщо системних програм не видно, торкніться значка меню (розташований у верхньому правому куті) > Показати систему.
 5. Натисніть Примусово зупинити.
 6. Натисніть OK.
 7. Торкніться Зберігання .
 8. Торкніться Очистити дані. Цей параметр може бути недоступний для деяких програм, особливо для попередньо встановлених. Скидання налаштувань програми або очищення сховища даних може призвести до видалення збереженої інформації в програмі (наприклад, події календаря можуть бути втрачені).
 9. Натисніть OK .

Після того, як ви поставили діагноз і видалили підозрілі програми в безпечному режимі, ви можете повернутися до звичайного режиму, перезавантаживши пристрій.

Підключіть свій Google Pixel 2 до комп’ютера.

Ви також можете використовувати комп’ютер для подальшого усунення несправностей пристрою. Якщо ви хочете спробувати, то ось як це робиться:

 1. Від'єднайте кабель від адаптера живлення.
 2. Перевірте та переконайтеся, що ваш комп’ютер увімкнено та підключено до джерела живлення.
 3. Підключіть свій Google Pixel 2 до USB-порту комп’ютера за допомогою USB-кабелю, що додається.
 4. Зачекайте близько 15 хвилин.
 5. Після закінчення часу від'єднайте, а потім знову підключіть кабель від телефону. Зробіть це протягом 10 секунд.
 6. Якщо протягом 1 хвилини ви бачите піктограму акумулятора, це означає, що ваш телефон вимкнено та заряджається.
 7. Якщо ви бачите червоне світло, це означає, що ваш акумулятор повністю розряджений або розряджений.
 8. Якщо ви бачите блимаюче червоне світло, це означає, що ваш пристрій не має достатньо живлення для увімкнення.
 9. Нехай ваш телефон заряджається принаймні 30 хвилин.
 10. Після заряджання протягом 30 хвилин натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом декількох секунд, а потім натисніть Перезапустити на екрані.

Примітка. Якщо на екрані ви не бачите Перезапуск , натисніть і утримуйте кнопку живлення ще приблизно 30 секунд, доки пристрій не перезапуститься. Якщо він все ще не вмикається, розгляньте наступні пропозиції.

Інші пропозиції

 • Дайте йому більше часу для зарядки. Підключіть телефон до джерела живлення і дайте йому зарядитися приблизно 30 хвилин або, якщо потрібно, до години. Іноді те, що ви думаєте про проблему із живленням, насправді є проблемою зарядки на вашому пристрої. Також можливо, що деякі програми розряджають акумулятор телефону так швидко, що він не може ввімкнути живлення, якщо не підключений до зарядного пристрою. Також огляньте зарядний кабель, адаптер та розетку та переконайтесь, що кожен із них працює.
 • Спробуйте інструменти відновлення / відновлення Android. Якщо у вас вже не вистачає опцій, і ваш Google Pixel 2 все ще не вмикається, ви можете спробувати свою удачу за допомогою інструментів відновлення / відновлення Android. Ви можете завантажити будь-який з цих інструментів в Інтернеті. Якщо ви хочете скористатися цією опцією, не забудьте прочитати відгуки та перевірити мінімальні системні вимоги, щоб переконатися, що вона сумісна з вашим комп’ютером та вашим пристроєм Pixel. Завантаживши та встановивши бажане програмне забезпечення на свій комп’ютер, запустіть його, а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб продовжити процес відновлення та / або відновлення Android.
 • Не забудьте про свою гарантію. Якщо ви Google Pixel 2 все ще перебуває на гарантії, вам слід зв’язатися зі своїм оператором пристрою, розробити проблему та / або скористатися гарантією (якщо вона все ще відповідає вимогам). Подумайте про те, щоб зробити це спочатку, особливо якщо ви щойно отримали новий пристрій, а потім виявили, що він не вмикається, як би ви не старались. Ви також можете зв’язатися зі службою підтримки Google, щоб отримати подальшу допомогу щодо вирішення проблеми.

Віднесіть пристрій до техніка для оцінки обладнання та / або ремонту, якщо це необхідно. Розгляньте цей варіант, якщо на ваш пристрій більше не поширюється гарантія, і ви підозрюєте, що причиною проблеми є пошкодження обладнання.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.