7 найкращих ігор, як Animal Jam

Animal Jam - це Інтернет-віртуальний світ, заснований компанією WildWorks. Оскільки мільйони гравців володіють грою, ви можете сказати, що це дуже успішна MMO, будь то для ваших дітей або для вас самих. І з усіма цікавими речами в цій грі, можливо, вам буде цікаво, чи є якісь інші чисті та веселі ігри, які вам сподобаються.

Ну, ви будете раді дізнатися, що їх насправді багато. Ось наші найкращі вибори:

Найкращі ігри, як Animal Jam

такі ігри, як варення з тваринами

1. Poptripica

Poptropica була розроблена для дітей компанією Pearson Education. Це онлайн-гра, де дітей кидають у світ з різними ігровими островами, які вони можуть відвідати. На цих островах існує безліч ігор, в яких діти можуть змагатися і навіть спілкуватися з іншими дітьми!

Кожен острів матиме власну гру, і, очевидно, матиме свої труднощі, але це завжди можна досягти, закінчуючи цілями, екземплярами та об’єднуючись з іншими гравцями. Змагаючись у іграх Poptripica, ви нагороджуватимете дітей кредитами, якими вони зможуть викупити ігрові предмети.

Завантажте зараз: тут

такі ігри, як варення з тваринами

2. Дике серце

Дике серце насправді надзвичайно базове. Це гра на основі браузера, але, завантаживши її, ви потрапите в Тваринне царство, де ви вирішите зіграти як істота світового чи котячого типу. Ви можете трохи створити персонажів, по суті, змінивши кольори та текстури.

Діяльність не дуже велика, але у «Дикого серця» є ряд карт, які ви можете вивчити як собак чи котів.

Завантажте зараз: тут

такі ігри, як варення з тваринами

3. Майстер101

Wizard101 - це рольова гра, яка проводиться у багатокористувацькому режимі онлайн, створена KingsIsle Entertainment. Хоча грати це безкоштовно, ви, швидше за все, знайдете численні мікро транзакції в грі, навіть коштуючи певну суму грошей на вивчення певних частин гри.

Однак ця гра, безумовно, сподобається вашим дітям. Завдяки дизайну характеру та особистості легко стати власним майстром власного дизайну. Маючи великий світ для вивчення, безліч монстрів і босів для боротьби, ви можете бути впевнені, що потопите десятки на десятки годин у Wizard101.

Завантажте зараз: тут

такі ігри, як варення з тваринами

4. Роблокс

Roblox - це багатокористувацька RPG, призначена створити платформу для проектування та створення сотень і сотень малих та великих ігрових режимів, щоб запропонувати різноманітний досвід та спільноту для вас та вашої родини, зосередившись на сотнях ігор, створених та розроблених розробниками спільноти.

Roblox дозволить вам навіть розробити власну гру для вас і ваших дітей. Отримавши мільйони гравців і маючи кілька мільйонів одночасно граючих, в поєднанні з великою кількістю пристроїв, які можуть і будуть запускати Roblox, ви знайдете дуже різноманітну спільноту. Ви можете знайти всілякі ігри в цьому заголовку, спроби скопіювати що-небудь із Call of Duty або зробити власні ігри та дизайни, все заради покращення гри.

Завантажте зараз: тут

такі ігри, як варення з тваринами

5. Бен Вевільс

Bin Weevils - це дитяча багатокористувацька онлайн-гра, яка містить десятки ігрових режимів та міні-ігор, змішаних з дизайном персонажів та дослідженням, з інтегрованою невеликою системою вирівнювання, Bin Weevils - цікава дитяча гра, що фокусується більше на соціальній взаємодії, ніж величезна зосередитися на геймплеї. Спочатку Binweevils був випущений нікелодеоном, але врешті-решт він став незалежним від нікелодеону в 2007 році.

У Bin Weevils є безліч міні-ігор, в які можна пограти, наприклад, у різновид м’яча для більярду, до гонок на дуже швидких і дуже гучних автомобілях. Ну, а сам світ вже деякий час не розроблявся і не вдосконалювався, він все ще є приємним чистим заголовком із Дорожнями, істотами з яких ви можете створити свій аватар та досліджувати цей світ.

Завантажте зараз: тут

6. Пірат101

Pirate101 - це дитяча MMO-гра на піратську тематику. На початку цього заголовку вас кидають на піратське судно, де ви будете відповідати на різні запитання, відзначаючи своє минуле та сюжетну лінію, щоб продовжувати рух, і ви також виберете з 5 різних класів у цьому місці. Бойова система виводить вас на шахову дошку, схожу на обстановку, в якій ви зіткнетеся з ворогом і переможете його, повертаючись лише для того, щоб переглянути результати своєї бойової майстерності.

Поспілкувавшись зі шпигуном, колишній капітан корабля поранений і поранений ним, тому він залишає вас командувати його кораблем і веде їх у безпеку, і тепер ви зможете пройти і дослідити піратський світ для себе повністю!

Завантажте зараз: тут

7. Клубний острів пінгвінів

Club Penguin Island - це наступник онлайн-відеоігор Club Penguin, який був офіційно закритий у грудні 2018 року. Club Penguin слідував багатьом темам рис своїх попередників, з особливим акцентом на соціальну взаємодію та міні-ігри у всьому островному світі . Наприклад, мчати з друзями по засніжених пейзажах або брати участь у танцювальному конкурсі в одному з вестибюлів, а також досліджувати та підніматися на гори та скелі цього острова.

Завдяки надзвичайно суворому співтовариству правил, ви навряд чи знайдете багато негативного та невідповідного контенту, що робить його приголомшливою грою для дітей.

Завантажте зараз: тут

Найкращі ігри, як вирок тваринного варення

Такі ігри, як варення з тварин, є дуже успішним дитячим MMO. Можливо, важко знайти якісь надійні, безпечні зони, щоб ви і ваша дитина могли разом грати та насолоджуватися. Маючи на увазі всіх токсичних гравців, сподіваємось, деякі з цих ігор привернуть вашу увагу і стануть набагато надійнішим та безпечнішим місцем для спільної гри вас та ваших дітей.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.