Як виправити Note10 Не вдалося відкрити підключення до помилки сервера

Як правило, виправлення помилок підключення до сервера неможливе. У більшості випадків проблема зникає сама собою. Якщо у вас виникає ця проблема на Galaxy Note10, ця стаття повинна допомогти.

Причини помилки "Не вдалося відкрити підключення до сервера"

Існує кілька можливих причин, через які ваш Galaxy Note10 не зможе відкрити з’єднання з сервером. Деякі з причин включають наступне:

 • Слабкий або переривчастий сигнал
 • Збій з боку мережі
 • Відключення мережі
 • Незначна помилка кешу
 • Погані налаштування мережі
 • Несправна SIM-карта
 • Погана стороння програма
 • Помилка програмного забезпечення

Чи можна виправити помилку "Не вдалося відкрити підключення до сервера"?

Цей тип проблем зазвичай свідчить про те, що мобільний пристрій відчуває труднощі з встановленням посилання на віддалений сервер у системі вашого оператора мережі. Таким чином, рішення, які ви можете спробувати, сильно відрізняються, оскільки немає конкретної причини, яку ми можемо з’ясувати. Як правило, ви будете виконувати більшість усунення несправностей на своєму пристрої. Якщо всі наведені тут пропозиції не допоможуть, це означає, що проблема з підключенням у вас виникає звідкись ще, швидше за все, проблема з вашою мережею. Тим не менш, проблема, як правило, вирішується на рівні користувача. Ми сподіваємось, що ми зможемо провести вас за допомогою запропонованих рішень.

Що потрібно зробити, щоб виправити “Не вдалося відкрити підключення до сервера”

Нижче наведено кроки з усунення несправностей та можливі рішення, які ви можете зробити, щоб виправити цю помилку

Перевірте онлайн-рішення

Деякі проблеми з мережевим підключенням стосуються оператора. У своєму дослідженні ми помітили, що не вдається відкрити підключення до сервера, як правило, стикаються з користувачами Samsung Galaxy від AT&T. Спробуйте пошукати в Google конкретну помилку або повідомлення, яке ви отримуєте, щоб побачити, чи інші користувачі поділяють той самий досвід. Якщо ви належите до однієї мережі, проблема, швидше за все, проблема від вашого оператора зв'язку. Переконайтесь, що ви встановили будь-яке доступне оновлення оператора та зв’яжіться зі службою технічної підтримки мережі, якщо проблема не зникне.

Перевірте наявність інших можливих несправностей мережевих служб

Чи впливають на помилки інші ваші мережеві служби, такі як текстові повідомлення, голосові дзвінки чи мобільні дані? Якщо так, тоді припиніть все, що ви робите, і негайно отримайте підтримку від свого оператора.

Перезавантажте пристрій

Якщо проблема, здається, не пов’язана з мережею, першим кроком з усунення несправностей, який ви хочете зробити з вашим Galaxy Note10, є його перезавантаження. Деякі незначні, дивні проблеми з підключенням усуваються таким чином. Зробити це просто і не вимагає великих зусиль. Спробуйте спочатку перезапустити його, натиснувши кнопку живлення, щоб відкрити меню завантаження. Потім виберіть опцію Перезапустити і перевірте, чи це працює.

Інший спосіб перезапустити пристрій - натиснути і утримувати кнопку зменшення гучності та клавішу живлення одночасно протягом 10 секунд або поки екран пристрою не ввімкнеться. Це імітує ефект від'єднання акумулятора від пристрою. Якщо це спрацює, це може розблокувати пристрій.

Якщо звичайний перезапуск не допоможе, спробуйте наступне:

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Утримуючи його, натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте натиснутою обидві клавіші протягом 10 секунд або більше.

Друга процедура перезапуску намагається імітувати наслідки вилучення акумуляторної батареї. На старих пристроях відключення акумулятора часто є ефективним способом виправлення невідповідних пристроїв. Якщо нічого не змінилося, перейдіть до наступних пропозицій.

Регулярне перезавантаження пристрою принаймні раз на тиждень може бути корисним. Якщо ви схильні щось забувати, радимо налаштувати телефон для самостійного перезавантаження. Ви можете запланувати це завдання, виконавши такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Натисніть Догляд за пристроєм.
 3. Торкніться 3-крапки вгорі.
 4. Виберіть Авто перезапуск.

Перевірте потужність сигналу

Якщо після перезавантаження нічого не зміниться, наступним кроком для вас є переконатися, що проблема не спричинена поганим або слабким сигналом. Це важливе усунення несправностей, особливо якщо ви подорожуєте, ви новачок у якомусь місці або всередині споруди. Зараз вашому Galaxy Note10 просто важко намагатися підключитися до оператора зв'язку. Якщо смуги сигналу слабкі або постійно зникають, все, що вам потрібно зробити, це зачекати, поки ви повернетесь у належне місце. Якщо ви переїжджаєте, просто почекайте, поки дійдете до пункту призначення, і подивіться, чи ситуація покращиться. На даний момент у вас взагалі немає пристрою, тому ви нічого особливо не можете зробити.

Очистити мережеві налаштування

Якщо потужність сигналу є незмінною, але проблема все ще відображається, настав час скинути конфігурацію мережі вашого Note10. Для цього потрібно очистити налаштування мережі, виконавши такі дії:

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Відкрийте програму Налаштування.
 3. Торкніться Загальне управління.
 4. Натисніть Скинути.
 5. Торкніться Скинути налаштування мережі.
 6. Натисніть Скинути налаштування для підтвердження.

Перевірте SIM-карту

Деякі проблеми з підключенням, з якими стикаються багато людей, можуть бути пов’язані з несправною SIM-карткою. Спробуйте переконатися, що SIM-картка працює нормально, вийнявши та вставивши її знову. Обов’язково вимикайте телефон під час усунення несправностей. Поки ви це робите, обов’язково протріть мідні контакти картки чистою м’якою тканиною. За потреби замініть стару SIM-карту на нову. Більшість перевізників дозволять вам безкоштовно замінити їх у своєму магазині.

Скиньте налаштування програми

Деякі програми та служби можуть не працювати належним чином, якщо системну програму за замовчуванням вимкнено. Це може траплятися час від часу після оновлення системи або якщо програма змінює налаштування системи, не знаючи користувача. Щоб переконатися, що всі програми за замовчуванням працюють нормально:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 4. Виберіть Скинути налаштування програми.
 5. Перезапустіть Galaxy Note10 і перевірте проблему.

Оновити кеш системи

У деяких рідкісних випадках Android може зіткнутися з різними проблемами після серйозного оновлення. У більшості випадків це свідчить про те, що системний кеш може бути пошкоджений. На щастя, проблему легко виправити. У цьому випадку ви можете очистити системний кеш. Якщо проблема сталася після оновлення системи, виконайте наведені нижче дії, щоб оновити системний кеш:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby / живлення.
 3. Коли відобразиться зелений логотип Android, відпустіть обидві клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Тепер з’явиться меню екрана відновлення. Коли ви побачите це, відпустіть кнопки.
 5. Використовуйте кнопку зменшення гучності, доки не виділите "Видалити розділ кешу".
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати "Видалити розділ кешу".
 7. Використовуйте зменшення гучності, щоб виділити Так.
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити дію очищення кешу.
 9. Зачекайте секунду, коли система витирає кеш.
 10. Ще раз натисніть кнопку живлення, щоб перезавантажити пристрій. Це поверне пристрій до звичайного інтерфейсу.
 11. Це воно!

Перезапустіть у безпечному режимі

Якщо на даний момент ваш Galaxy Note10 все ще не може відкрити з’єднання з сервером, наступним кроком буде перевірити, чи не спричинено це поганою стороннім додатком. Це робиться шляхом перезапуску пристрою в безпечний режим. Поки ваш Note10 працює в безпечному режимі, не можна запускати сторонні програми (вони будуть сірими). Отже, якщо ваш Android може відкрити з’єднання з сервером або проблема зникне в безпечному режимі, це означає, що у вас є погана проблема сторонніх додатків.

Щоб запустити Galaxy Note10 у безпечний режим:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не з'явиться вікно вимкнення живлення, а потім відпустіть.
 2. Торкніться і утримуйте живлення, доки не з’явиться підказка про безпечний режим, а потім відпустіть.
 3. Для підтвердження натисніть Безпечний режим.
 4. Процес може зайняти до 30 секунд.
 5. Після перезавантаження в нижньому лівому куті головного екрана з’являється “Безпечний режим”.
 6. Перевірте наявність проблеми.

Якщо ви вважаєте, що причиною проблеми є одна з програм, спробуйте її визначити. Якщо ви не уявляєте, який це, ви можете використати процес ліквідації за допомогою таких кроків:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш Galaxy Note10 все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.

Повернути програмне забезпечення за замовчуванням

Це дещо екстремально для такого типу проблем, що в кінцевому підсумку може стати проблемою мережі, але скидання заводських налаштувань може бути не поганою ідеєю, якщо у вас виникають інші проблеми, крім тієї, про яку ми тут говоримо. Ми не рекомендуватимемо скинути заводські налаштування, якщо єдиною проблемою, яка виникає у вас, є лише ця проблема, тому сміливо пропускайте це, якщо хочете. Однак, якщо ви також страждаєте від інших не пов'язаних з цим проблем, таких як повільна продуктивність, віруси, шкідливе програмне забезпечення чи будь-які інші неприємності, які, здається, ви не можете позбутись, продовжуйте заводські скидання. Щоб перевірити, чи ефективно відновлення заводських налаштувань, виконайте наведені нижче дії.

Спосіб 1: Як відновити апаратне забезпечення Samsung Galaxy Note10 через меню налаштувань

Це найпростіший спосіб витерти Galaxy Note10. все, що вам потрібно зробити, це зайти в меню налаштувань і виконати наведені нижче дії. Ми рекомендуємо цей метод, якщо у вас не виникає проблем із переходом до налаштувань.

 1. Створіть резервну копію своїх особистих даних і видаліть свій обліковий запис Google.
 2. Відкрийте програму Налаштування.
 3. Прокрутіть до та торкніться Загальне управління.
 4. Натисніть Скинути.
 5. Виберіть Скидання заводських налаштувань із наведених параметрів.
 6. Прочитайте інформацію, а потім натисніть Скинути, щоб продовжити.
 7. Натисніть Видалити все, щоб підтвердити дію.

Спосіб 2: Як відновити апаратне забезпечення Samsung Galaxy Note10 за допомогою апаратних кнопок

Якщо ваш випадок - телефон не завантажується або завантажується, але меню налаштувань недоступне, цей метод може бути корисним. Спочатку потрібно завантажити пристрій у режим відновлення. Як тільки ви успішно отримаєте доступ до відновлення, саме тоді ви почнете належну процедуру загального скидання. Перш ніж ви зможете отримати доступ до відновлення, вам може знадобитися кілька спроб, тому запасіться терпінням і просто спробуйте ще раз.

 1. Якщо можливо, створіть резервну копію своїх особистих даних заздалегідь. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 2. Крім того, ви хочете, щоб ви видалили свій обліковий запис Google. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 3. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 4. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby / живлення.
 5. Коли відобразиться зелений логотип Android, відпустіть обидві клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 6. Тепер з’явиться меню екрана відновлення. Коли ви побачите це, відпустіть кнопки.
 7. Використовуйте кнопку зменшення гучності, доки ви не виділите "Wipe data / factory reset".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати "Wipe data / factory reset".
 9. Використовуйте зменшення гучності, щоб виділити Так.
 10. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити дію очищення даних телефону.

“Не вдалося відкрити підключення до сервера” все ще не виправлено? Отримайте допомогу від свого оператора мережі

Якщо жодна з наведених вище пропозицій не дозволяє вашій Note10 взагалі підключатися до сервера, вам слід подумати про те, щоб поговорити зі своїм оператором, щоб перевірити, чи є у вас рішення для вас. У багатьох випадках цей тип видань зазвичай зникає самостійно або після оновлення. Переконайтесь, що ви встановили будь-які оновлення, які можуть стати доступними, оскільки вони можуть містити виправлення для цієї конкретної проблеми.

Пропоновані показники

 • Як виправити відеодзвінок Galaxy Note10, який не працює
 • Як користуватися дзеркалом екрану Samsung Note10 Plus
 • Примітка10 PowerShare не працює | Прості кроки, щоб це виправити

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте нашу сторінку Youtube для усунення несправностей.