Що робити з вашим Samsung Galaxy S9, який більше не заряджатиметься?

Проблеми із зарядкою є одними з найпоширеніших проблем, які можуть виникнути у вас на телефоні Android. Навіть могутній Samsung Galaxy S9 не звільняється від цієї проблеми. Однак проблеми із заряджанням можуть виникати залежно від того, яка проблема з телефоном насправді. Наприклад, S9 може перестати заряджатись, якщо в порту зарядного пристрою є волога.

Обов’язково потрібно знати, чому телефон не заряджається. У цій публікації я представив вам чотири найпоширеніші ситуації, з якими ви можете зіткнутися, починаючи з найпопулярніших питань. Якщо ви є одним із власників цього телефону і на даний момент у вас виникає проблема із заряджанням, то продовжуйте читати, оскільки ця публікація може вам якось допомогти.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S9, оскільки ми вже розглядали більшість часто повідомляваних проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Усунення несправностей вашого Galaxy S9, який не заряджається

Нижче наведено деякі найпоширеніші ситуації, з якими ви можете зіткнутися, якщо використовуєте новий Samsung Galaxy S9 або будь-який інший пристрій Galaxy. Спробуйте пройти кожен з них ...

Galaxy S9 не заряджається з помилкою `` виявлення вологи ''

З тих пір, як Samsung почав створювати водо- та пилезахисні пристрої, повідомлення про помилку «виявлено вологу» почало з’являтися, але перші флагмани, які підтримали цю функцію, були насправді неточними, оскільки були відомі випадки, коли ця помилка виявлялася, але на цих телефонах не було ознак рідини. Але минулорічний флагман, Galaxy S8, насправді був на місці, коли справа стосується цієї помилки. Отже, коли там сказано, що в порту зарядного пристрою виявляється волога, швидше за все, в порту є волога. Galaxy S9 очевидно кращий за S8, тому він також повинен бути точним, коли з’являється ця помилка.

Безпосереднім результатом цієї помилки є те, що ваш телефон перестане заряджатися. Це дозволяє уникнути подальших збитків, які можуть призвести навіть до складних апаратних проблем. Якщо ваш Galaxy S9 більше не заряджається і продовжує відображати цю помилку кожного разу, коли ви підключаєте його до зарядного пристрою, найкраще зробити так, щоб телефон висихав на повітрі: просто поставте його на стіл вертикально і залиште там на годину або два. Я також рекомендую вам вимкнути телефон, дозволяючи йому висихати вологу в порту.

Також можливо, що в кабелі є волога, тому вам також доведеться його очищати, особливо до кінця, який ви підключаєте до телефону.

Однак, якщо вам дуже потрібно зарядити телефон, вам слід скористатися бездротовим зарядним пристроєм. Ця помилка не відображатиметься, якщо телефон заряджається бездротовим способом.

Galaxy S9 не заряджається на чорному та не реагує екрані

Цей випадок, можливо, пов’язаний із збоєм системи, коли телефон відмовляється вмикатись або реагувати. Найкращий спосіб вирішити цю проблему - виконати процедуру примусового перезавантаження, натиснувши та утримуючи одночасно клавіші зменшення гучності та живлення протягом 10 секунд або більше. Це буде імітувати витяг акумулятора та перезавантаження телефону. Якщо ваш Galaxy S9 успішно завантажується після цього, то після цього він повинен заряджатися нормально.

Підключіть його до зарядного пристрою або покладіть на бездротову панель для зарядки. Якщо, проте, воно залишається без відповіді, спробуйте спробувати наступне:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і поки не відпускайте її.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення, одночасно утримуючи кнопку зменшення гучності.
 3. Тримайте натиснутою обидві клавіші протягом 10 секунд або більше.

В основному це подібно до першої процедури лише того, що ми переконуємось, що клавішу живлення натискаємо та утримуємо після зменшення гучності. Пам’ятайте, що в іншому випадку може не отримати результату, необхідного для завантаження телефону. Якщо воно все одно не реагує на це, то ось що вам слід зробити далі ...

 1. Підключіть телефон до зарядного пристрою, підключеного до справної розетки змінного струму. Обов’язково використовуйте оригінальний кабель.
 2. Незалежно від того, телефон показує, що він заряджається чи ні, залиште його підключеним до зарядного пристрою на 10 хвилин.
 3. Тепер одночасно натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення протягом 10 секунд або більше, але цього разу, поки ваш Galaxy S9 підключений до зарядного пристрою.

Galaxy S9 не заряджається бездротово

Якщо бездротовий зарядний пристрій не працює на вашому телефоні, спробуйте зарядити Galaxy S9 за допомогою дротового зарядного пристрою, і якщо він заряджається належним чином, проблема може бути лише у бездротовому зарядному пристрої. Якщо можливо, спробуйте використати інший бездротовий зарядний пристрій.

Однак, якщо ваш Galaxy S9 все ще не заряджається за допомогою дротового зарядного пристрою, проблема має бути у вашому телефоні. Потрібно принести його назад до магазину, щоб технік міг перевірити його для вас.

Galaxy S9 не заряджається за допомогою дротового зарядного пристрою

Якщо телефон не заряджається за допомогою дротового зарядного пристрою, але добре заряджається за допомогою бездротового зарядного пристрою, проблема може бути лише у зарядному пристрої. Для подальшої перевірки спробуйте використати інший дротовий зарядний пристрій, щоб дізнатись, чи здатний ваш Galaxy S9 заряджатися. Ви також можете спробувати підключити телефон до комп’ютера або ноутбука. Якщо він реагує, значить, зарядний пристрій несправний. Якщо ні, спробуйте використати інший кабель, і якщо результат буде незмінним, то проблема в апаратному забезпеченні вашого телефону. Найкращий спосіб - повернути телефон у магазин.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як відновити заводські налаштування або головний скинути Samsung Galaxy S9 (прості кроки)
 • Як стерти розділ кешу на Samsung Galaxy S9 і які його переваги?
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S9 не розпізнається комп’ютером? [Посібник з усунення несправностей]
 • Як перезавантажити Samsung Galaxy S9 у безпечному режимі та видалити проблемні програми (прості кроки)
 • Як виправити Facebook, який постійно падає на Samsung Galaxy S9 (просте виправлення)
 • Як виправити Facebook Messenger, який продовжує збій на Samsung Galaxy S9 (прості кроки)
 • Як виправити новий Samsung Galaxy S9, який не вмикається (прості кроки)