Як зупинити спливаючі вікна на Galaxy S9

Ви відчуваєте випадкові або часті спливаючі вікна на вашому Galaxy S9? Вам пощастило, оскільки ця стаття допоможе вам з цим боротися. Дізнайтеся, що ви можете зробити з цією проблемою, дотримуючись наших рішень нижче.

Як зупинити спливаючі вікна на Galaxy S9

Робота зі спливаючими вікнами, незалежно від того, чи є це на телефоні чи комп’ютері, не є простим завданням. Часто немає очевидної причини, через яку відображаються спливаючі вікна. У деяких випадках законна програма може бути причиною, а в інших - через погану програму, вірус чи шкідливе програмне забезпечення. Нижче наведено кроки з усунення несправностей, які ви можете зробити.

Рішення 1. Вимкніть маркетингову інформацію

Samsung не припиняє заробляти гроші на вашому пристрої після того, як ви заплатили за нього. Насправді він може продовжувати укладати угоди зі сторонніми компаніями, щоб дозволити їм надсилати вам пропозиції за допомогою найменш відомої функції в меню Налаштування, що називається Маркетингова інформація. Ця функція вимкнена за замовчуванням, але якщо ввімкнути її раніше, не знаючи, що вона робить, можливо, настав час її вимкнути, якщо її вимкнути.

Майте на увазі, що Samsung навмисно не робить ваш Galaxy S9 вразливим, увімкнувши маркетингову інформацію. Але оскільки деякі недобросовісні розробники можуть робити все, що потрібно, щоб заробляти гроші, вони можуть вдаватися до засобів, які змушують спливаючі вікна реклами на пристроях. Вимкнення функції маркетингової інформації - це гарна ідея у вашій ситуації.

Рішення 2. Вимкніть спливаючі вікна під Chrome

Якщо під час перегляду веб-сторінок за допомогою веб-переглядача Chrome, який є браузером за замовчуванням на більшості пристроїв Android, з’являються спливаючі вікна, ви можете усунути несправності, вимкнувши опцію в меню налаштувань програми. Ось як:

 1. Відкрийте програму Google Chrome.
 2. Торкніться піктограми Більше налаштувань у верхньому правому куті (три крапки).
 3. Торкніться Налаштування.
 4. Торкніться Налаштування сайту.
 5. Виберіть спливаючі вікна.
 6. Вимкніть спливаючі вікна, перемістивши перемикач вправо.

Інші сторонні браузери пропонують більш надійний захист від спливаючих вікон. Спробуйте їх, якщо Google Chrome не може керувати спливаючими вікнами. Хорошими прикладами альтернативних браузерів є Mozilla Firefox та Інтернет-браузер Samsung.

Рішення 3: Перевірте наявність поганих сторонніх додатків

У багатьох випадках рекламні спливаючі вікна створюються сторонніми програмами. Такі типи програм можуть викрасти систему або порушити її безпеку. Як тільки захист системи буде ослаблений, інші програми можуть бути встановлені без відома користувача. Тільки коли спливаючі вікна починають регулярно відображатися, ви зрозумієте, що проблема може бути.

Щоб перевірити, чи є стороння проблема, можна спробувати перезапустити пристрій у безпечний режим. Під час роботи в цьому режимі ваш Galaxy S9 призупиняє роботу всіх сторонніх програм. Якщо в цьому режимі не виникає проблем зі спливаючими вікнами, ви можете поспоритись, що в цьому винна погана програма. Для завантаження пристрою в безпечний режим виконайте наведені нижче дії.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.
 8. Поспостерігайте за телефоном деякий час, щоб перевірити, чи повертаються спливаючі вікна.

Рішення 4: Видаліть програми

Якщо спливаючі вікна відсутні в безпечному режимі, це означає, що одна з встановлених сторонніх програм є причиною ваших проблем. Майте на увазі, що деякі законні програми можуть рідко використовувати спливаючі вікна, щоб заробляти гроші. Однак, якщо спливаючі вікна повністю відсутні в безпечному режимі, але повертаються після перезавантаження пристрою в нормальний режим, це явна ознака поганої проблеми програми. Оскільки безпечний режим не допоможе визначити точну проблему програми, вам доведеться використовувати метод усунення, щоб визначити її. Ось як:

 1. Перезапустіть у безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Поспостерігайте за телефоном деякий час.
 4. Якщо спливаючих вікон немає, почніть видаляти програми окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 5. Після видалення однієї програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 6. Якщо спливаючі вікна повертаються, повторіть кроки 1-5.

Наведені вище кроки - єдиний спосіб дізнатись про проблему програми в цьому випадку. Обов’язково робіть це методично, дотримуючись інструкцій, щоб звузити підозрілі програми.

Рішення 5: Витріть пристрій (скидання до заводських налаштувань)

Якщо метод безпечного режиму зовсім не допоможе, наступним кроком з усунення несправностей, який ви можете спробувати, є витирання телефону. Скидання до заводських налаштувань видалить усі несистемні критичні доповнення, включаючи потенційно шкідливі програми, віруси, шкідливе програмне забезпечення та коди, що змушує з’являтися спливаючі вікна. Перш ніж робити це рішення, обов’язково створіть резервну копію своїх особистих даних. Також не забудьте видалити обліковий запис Google зі свого S9, щоб уникнути проблем, які можуть бути спричинені функцією захисту від заводських скидок.

Щоб відновити заводські налаштування Galaxy S9:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Рішення 6: Встановіть антивірусну програму

Після витирання телефону та перед встановленням програм ми настійно рекомендуємо спочатку додати антивірусну програму. Існує багато хороших, але безкоштовних антивірусних програм, які ви отримуєте в магазині Play.

Ви можете почати з AVG AntiVirus або з будь-якого іншого.

Вибираючи антивірусну програму, важливо вибрати авторитетну. Є багато вірусів та шкідливих програм, які маскуються під законні антивірусні програми. Обов’язково прочитайте відгуки інших користувачів і використовуйте лише відгуки відомих розробників.

Додавання одного антивіруса допоможе захистити систему від відомих шкідливих програм під час встановлення, але додає ще більше? НІ! Мати більше однієї антивірусної програми у своїй системі - це не гарна ідея. Це може спричинити серйозні проблеми з продуктивністю та інші проблеми. Виберіть один і дотримуйтесь його. Або просто видаліть перший, перш ніж замінити його.

Рішення 7: Ретельно фільтруйте програми, перш ніж їх встановлювати

Антивірусні програми, як і будь-яка форма автоматизації, корисні лише на певному рівні. В середовищі Android постійно ведеться битва між котами та мишами між добрими та поганими хлопцями. Це все ще лежить на вашому плечі, щоб уникнути вірусів або спливаючих вікон. Якщо проблема видаляється після витирання пристрою, це означає, що ви не робите свою роботу належним чином, забезпечуючи встановлення лише хороших програм. Щоб уникнути зловмисного програмного забезпечення та спливаючих вікон, переконайтеся, що в систему додаються лише хороші або законні програми. Обов’язково проведіть дослідження, щоб дізнатись, чи додаток, який ви додаєте назад, хороший чи ні.

Якщо ви не впевнені, хороша програма чи ні, є кілька порад, які допоможуть це зрозуміти. Почніть з перевірки відгуків інших користувачів. Якщо багато людей кажуть, що додаток поганий, має багато спливаючих вікон або, здається, робить підозрілу діяльність, вам краще триматися подалі від нього. Інший спосіб допомогти вам - провести дослідження щодо видавця чи розробника згаданого додатка. Розробники законних додатків активно звертаються до користувачів, які повідомляють про проблеми. Вони також мають загальну репутацію. Розробники популярних додатків можуть не відчувати тиску монетизації своїх продуктів, але менш популярні продукти можуть відчувати протилежне. Це може змусити розробників використовувати нелегальні засоби, щоб заробляти гроші на своїх додатках, включаючи використання спливаючих вікон для показу реклами. Само собою зрозуміло,Ви - перша лінія захисту вашого пристрою, коли мова йде про віруси та спливаючі вікна.