Як здійснити м’який скидання, заводський скидання та головний скидання нового Samsung Galaxy Note 9

Перезавантаження дуже важливе, оскільки воно може вирішити багато проблем у вашому телефоні, тому краще знати різні типи скидання, якщо ви є власником нового Samsung Galaxy Note 9. Хоча телефон стане найпотужнішим смартфоном на ринку в найближчі дні, він все ще не позбавлений проблем. Насправді, незначне оновлення може бути негайно розгорнуте, щоб виправити деякі речі незабаром після його випуску.

У цьому дописі я покажу вам, як зробити процедуру м’якого скидання, яку ви можете використовувати для вирішення деяких незначних проблем. Я також покажу вам, як виконати як заводські, так і майстер-скидання, які в основному однакові, але виконуються по-різному. Отже, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може допомогти вам так чи інакше.

Для власників, які шукають рішення іншої проблеми, завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим пристроєм. Перегляньте сторінку, щоб знайти проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють або якщо вам потрібна подальша допомога, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Як зробити програмне скидання на Samsung Galaxy Note 9

Його також називають примусовим перезавантаженням, і він часто використовується, коли телефон зависає і більше не реагує. Телефон може перезавантажитися, як зазвичай, але це набагато ефективніше звичайного перезавантаження, оскільки він оновлює пам’ять телефону та перезавантажує всі програми та послуги. Якщо ваш телефон також починає млявим, ви можете зробити це, щоб він знову швидко працював. Ось як ви це робите:

 • Натисніть одночасно клавіші зменшення гучності та живлення та утримуйте їх разом протягом 10 секунд. Ви можете відчути, як телефон колись завібрує, але відпустіть обидві клавіші, лише якщо екран увімкнено.

Це можна зробити незалежно від того, увімкнено телефон чи вимкнено екран. Пристрої Samsung із незнімними акумуляторами підключені до симуляційного відключення акумулятора, якщо це неправильно. Якщо після цього ви не можете змусити телефон відповісти, спробуйте наступне:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Тепер натисніть і утримуйте клавішу живлення, одночасно утримуючи кнопку зменшення гучності.
 3. Тримайте обидві клавіші утримуваними разом протягом 10 секунд або більше.

По суті, це те ж саме, що і перша процедура, оскільки ми переконуємось, що ти натискаєш і утримуєш клавішу живлення після кнопки зменшення гучності, оскільки в іншому випадку це не дасть подібного результату.

Як скинути налаштування на Samsung Galaxy Note 9

Ця процедура буде зручна, якщо ви змінили деякі налаштування у своєму пристрої, і ви не знаєте, як повернути його за замовчуванням. Це має деякі подібні ефекти, як із заводським скиданням, але жоден з ваших файлів та даних не буде видалений. Тільки налаштування повернуться до заводських значень за замовчуванням ...

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм .
 2. Торкніться Налаштування > Загальне управління > Скинути > Скинути налаштування .
 3. Торкніться СКИДАННЯ НАЛАШТУВАНЬ .
 4. Якщо ви встановили PIN-код, введіть його.
 5. Торкніться СКИДАННЯ НАЛАШТУВАНЬ .
 6. Пристрій перезапуститься, щоб виконати скидання налаштувань.

Це одна з речей, яку вам дійсно потрібно знати, оскільки вона дуже ефективна при вирішенні незначних проблем, які виникають час від часу.

Як виконати заводський скидання на Samsung Galaxy Note 9

Скидання налаштувань до заводських налаштувань необхідне, коли у вашому телефоні є кілька проблем, пов’язаних із додатками та прошивкою. Він видалить усі файли та дані, що зберігаються у внутрішній пам’яті телефону, а також системний кеш та файли даних. Вам потрібно зробити резервну копію важливих файлів та даних, оскільки після цього можливо їх не вдасться відновити. Крім того, усі налаштування вашого пристрою будуть приведені до заводських значень за замовчуванням, тому вам, можливо, доведеться змінити деякі налаштування після цього, щоб ваш телефон працював так, як ви хочете. Ось як ви це робите:

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Samsung на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам знадобляться ваші облікові дані Samsung, щоб завершити основне скидання.
 2. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм .
 3. Торкніться Налаштування > Хмара та облікові записи > Резервне копіювання та відновлення .
 4. Торкніться наступних повзунків до потрібного налаштування:
  • Резервне копіювання моїх даних
  • Автоматичне відновлення
 5. Натискайте клавішу Назад (внизу праворуч), доки не дійдете до головного меню Налаштування .
 6. Торкніться Загальне управління > Скинути > Скидання заводських налаштувань .
 7. Прокрутіть до нижньої частини екрана, а потім торкніться СКИДАТИ > ВИДАЛИТИ ВСЕ .
 8. Якщо увімкнено блокування екрана, введіть свої дані.
 9. Якщо буде запропоновано підтвердити свій обліковий запис Samsung, введіть пароль, а потім натисніть ПІДТВЕРДИТИ .
 10. Зачекайте, поки пристрій скинеться.

Якщо ви вирішуєте проблеми з телефоном, не відновлюйте файли, програми та дані після цього. Уважно спостерігайте за телефоном, щоб знати, в чому проблема, щоб ви могли ефективно її вирішити.

Як виконати генеральний скидання на Samsung Galaxy Note 9

Основний скидання в основному такий самий, як заводський скидання, в тому сенсі, що він дасть вам однакові результати. Однак бувають випадки, коли ви не можете зайти в Налаштування вашого телефону, особливо якщо він не завантажується успішно або коли ви забули пароль, PIN-код або будь-які заходи безпеки, які ви ввімкнули. Ось тоді ця процедура стане в нагоді. Однак перед тим, як зробити це, ви повинні переконатися, що знаєте свій ідентифікатор Google та пароль, щоб ваш телефон не був заблокований. Якщо ви все ще можете зробити резервну копію своїх файлів і даних, перш ніж робити це, зробіть це ...

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Samsung на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам знадобляться ваші облікові дані Samsung, щоб завершити основне скидання.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby , а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 4. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Після цього вам доведеться знову налаштувати телефон як новий, оскільки все також буде скинуто.

Як скинути налаштування мережі на вашому Samsung Galaxy Note 9

Коли у вас виникають проблеми з підключенням до мережі Wi-Fi або пристроїв Bluetooth, і ви просто не можете точно визначити, в чому проблема, тоді це найкраще, що ви можете зробити. Наступні зміни відбудуться шляхом скидання налаштувань мережі.

 • Збережені мережі Wi-Fi буде видалено.
 • Спарені пристрої Bluetooth буде видалено.
 • Налаштування синхронізації фонових даних будуть увімкнені.
 • Обмежувальні налаштування даних у програмах, які були ввімкнені / вимкнені клієнтом вручну, будуть скинуті до налаштувань за замовчуванням.
 • Режим вибору мережі буде встановлений на автоматичний.

Отже, переконайтеся, що ви знаєте облікові дані для входу в мережу Wi-Fi, до якої ви підключаєтесь, перш ніж робити це ...

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм .
 2. Торкніться Налаштування > Загальне управління > Скинути > Скинути налаштування мережі .
 3. Торкніться СКИДАННЯ НАЛАШТУВАНЬ .
 4. Якщо ви встановили PIN-код, введіть його.
 5. Торкніться СКИДАННЯ НАЛАШТУВАНЬ . Після завершення з’явиться вікно підтвердження.

Після цього вам доведеться знову під’єднатись до мережі та внести необхідні зміни у свої налаштування, якщо ви хочете, щоб ваш телефон використовував Wi-Fi як основне середовище для підключення до Інтернету.

Я сподіваюся, що ці прості підручники можуть допомогти вам так чи інакше. Якщо у вас є проблеми з телефоном, якими ви хочете поділитися з нами, не соромтеся зв’язуватися з нами будь-коли або залишити коментар нижче

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.