Як виправити Fitbit Alta HR, який не синхронізується

Fitbit Alta HR залежить від Bluetooth для синхронізації з телефоном, з яким він підключений. Хоча Bluetooth так сильно розвинувся, проблеми все одно виникають час від часу, але вони не обов'язково серйозні. Багато користувачів Alta HR скаржаться на проблеми із синхронізацією, кажучи, що дані, що з’являються на їхніх телефонах, не збігаються з даними з трекером.

Ця проблема завжди вирішена, і саме цим я збираюся поділитися з вами у цій публікації. Я дам вам вказівки щодо усунення проблеми, щоб ваш телефон і трекер працювали якомога ціліше і точніше. Отже, якщо ви є одним із власників цього пристрою і зараз маєте подібну проблему, продовжуйте читати, оскільки ця коротка стаття може допомогти вам тим чи іншим чином.

Але перш ніж рухатись далі, якщо ви шукаєте рішення іншої проблеми, завітайте на нашу сторінку усунення несправностей Fitbit Alta HR, оскільки ми вже вирішили деякі найпоширеніші проблеми з цим пристроєм. Можливо, ми вже публікували статті, які можуть допомогти вам вирішити вашу проблему. Або, якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету, оскільки ми можемо допомогти вам у вашій турботі.

Ось речі, які вам потрібно зробити, якщо ваш Fitbit Alta HR не синхронізується належним чином з вашим телефоном ...

  1. Перезапустіть свій Fitbit Alta HR.
  2. Примусово закрийте fitbit-програму на телефоні.
  3. Видаліть пристрій з облікового запису fitbit і додайте його знову.

Fitbit Alta HR насправді є дуже простим пристроєм, незважаючи на складну операційну систему або прошивку. Більшість проблем, про які повідомляли користувачі, можна виправити за допомогою цього дуже простого рішення - перезавантаження. Ось як ви це робите ...

  1. Підключіть зарядний кабель до порту USB на комп’ютері або до будь-якого настінного зарядного пристрою USB, сертифікованого UL.
  2. Прикріпіть інший кінець зарядного кабелю до порту на задній панелі трекера. Штифти на зарядному кабелі повинні надійно зафіксуватися у порту. Ви дізнаєтесь, що з’єднання безпечне, коли трекер завібрує, і ви побачите значок батареї на дисплеї вашого трекера. Ваш трекер почне заряджатися.
  3. Натисніть кнопку на зарядному кабелі 3 рази протягом декількох секунд, короткочасно роблячи паузу між натисканнями. Кнопка знаходиться на кінці зарядного кабелю, який підключений до комп'ютера. Коли ви бачите логотип Fitbit і трекер вібрує, це означає, що трекер перезапущений.
  4. Від'єднайте трекер від зарядного кабелю.

Після цього спробуйте перевірити, чи проблему вирішено, а якщо ні, то перейдіть до наступного рішення.

На своєму пристрої закрийте програму Fitbit. Можливо, вам доведеться переглянути найбільш використовувані програми, а потім проведіть по ній вліво або вправо, щоб повністю закрити. Ви робите це, тому що завжди існує ймовірність того, що проблема синхронізації є проблемою програми, а не вашого трекера чи телефону. Після примусового закриття програми спробуйте відкрити її та протестувати, щоб усунути проблему.

Останнє, що вам доведеться зробити самостійно, якщо проблема не зникає, - це увійти до свого облікового запису Fitbit через веб-браузер на комп’ютері чи ноутбуці. Звідти видаліть Alta HR зі свого облікового запису, а потім знову додайте його та перевірте, чи проблему вирішено. Якщо це все-таки відбувається, то зателефонуйте у службу підтримки.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.