Як виправити Borderlands 3 продовжує збій на Xbox One

Borderlands 3 - одна з найпопулярніших ігор сьогодні, особливо для користувачів Xbox One, але, на жаль, є геймери, які повідомляють, що вона продовжує збій. Якщо ви також стикаєтесь із цією проблемою на консолі, виконайте кроки в цьому посібнику, щоб виправити її.

Причини, через які Borderlands 3 (BL3) виводить ваш Xbox One на головний екран

Нижче наведено найпоширеніші причини того, чому гра Borderlands виходить з ладу.

Випадкова помилка гри.

Деякі гравці Borderland помітили, що коли гра замерзає, все, що їм потрібно зробити, щоб відновити її роботу, - це просто залишити гру на кілька хвилин. Якщо ваша гра BL3 час від часу затримується або зависає, спробуйте не натискати жодної кнопки і дозволити грі пройти свій шлях. Можливо, у консолі просто тимчасово закінчується пам’ять, або може статися помилка, яка призводить до уповільнення процесів.

Незначний збій консолі.

Навіть добре доглянуті консолі можуть час від часу стикатися з помилками. Проблеми можуть проявлятися по-різному через низку факторів, і часто неможливо зрозуміти, чи це серйозна проблема. Деякі консолі можуть зависнути, вийти з ладу або працювати погано. Деякі можуть виявитися проблематичними лише для певної гри. Незважаючи на те, що більшість геймерів будуть відчувати незначні неприємності, не всім може пощастити. Наприклад, збій Borderlands 3, здається, частіше зустрічається в Xbox One X, ніж оригінальні консолі Xbox One. Microsoft та Gearbox Software не мають офіційного пояснення, чому це так, але є багато анекдотичних повідомлень про це конкретне явище.

Пошкоджений кеш.

Іноді ваш Xbox One несподівано виходить з ладу через застарілий або пошкоджений набір тимчасових файлів, який називається кеш. Очищення кеш-пам'яті зазвичай робиться для усунення проблеми. Не хвилюйтеся, консоль з часом відновить кеш-пам’ять, щоб це можна було робити, коли одна з ваших ігор виходить з ладу.

Випуск ігрового диска.

Подряпаний, потрісканий або брудний ігровий диск може перешкодити оптичному приводу отримувати необхідну інформацію, що може призвести до переривання процесу на консолі. У деяких випадках така відсутність необхідної інформації може призвести до випадкових збоїв. Ви можете уникнути збою гри, переконавшись, що кожен раз використовуєте лише хороший чистий ігровий диск.

Невідома проблема консолі.

Деякі збої гри можуть бути спричинені несправністю на самій консолі. Як правило, виною може бути апаратне чи програмне забезпечення в залежності від природи. Якщо це збій програмного забезпечення, можливо, проблема з кешем або системне програмне забезпечення може бути застарілим або пошкодженим. У деяких ситуаціях модифікація або несанкціонована модифікація програмного забезпечення може призвести до проблем із кодуванням.

Проблеми з апаратним забезпеченням консолі є складнішим сценарієм вирішення, і часто це виправляється лише шляхом ремонту консолі. Якщо ваш Xbox One не читає гру, є ймовірність, що у вас можуть виникнути проблеми з дисководом.

Усунення несправностей Borderlands 3, що продовжує збій на Xbox One

Вам потрібно буде виконати ці рішення, щоб вирішити проблему на своєму рівні. 

 1. Очистіть ігровий диск.

  Візьміть чисту тканину з мікрофібри або будь-яку м’яку тканину та протріть поверхню ігрового диска. Переконайтеся, що ви протираєте диск із внутрішньої сторони назовні. Якщо ігровий диск зламаний або подряпаний, це може бути причиною аварії Borderlands 3. Спробуйте відтворити диск на іншому Xbox One і перевірте, чи проблема не зникає. Якщо так, у вас під рукою вийшов ігровий диск. Замініть пошкоджений диск, якщо проблема не зникає.

 2. Перезавантажте консоль Xbox One.

  Збої гри іноді можна виправити простим кроком з усунення несправностей: перезапустити. Іноді все, що потрібно консолі для повторного читання диска, - це повне оновлення системи. Переконайтеся, що ви включили живлення свого Xbox One, якщо він все ще не читає ваших ігор. Для цього просто натисніть і утримуйте кнопку Xbox на консолі близько 10 секунд. Коли консоль вимкнеться, натисніть кнопку Xbox ще раз, щоб увімкнути її знову.

 3. Очистити пошкоджений кеш.

  Якщо Borderlands 3 досі продовжує збій, ви також можете спробувати очистити кеш. Це ефективний крок з усунення несправностей для цього типу проблем для багатьох ігор. Ось що вам потрібно зробити:

  -На своєму Xbox натисніть і утримуйте кнопку Xbox, доки індикатор за ним не вимкнеться (приблизно 5 секунд). Це має вимкнути консоль.

  -Після вимкнення Xbox від'єднайте шнур живлення та зачекайте 2 хвилини.

  Підключіть всі кабелі назад і включіть в Xbox One.

  Ці кроки повинні очистити систему, кеш-пам’ять та мережеву карту.

 4. Видаліть гру та переінсталюйте.

  Якщо наведені вище рішення не допоможуть, ви також можете стерти гру з системи та перевстановити її. Після того, як гру було переінстальовано, переконайтеся, що перезавантажуєте всі ігрові доповнення або DLC (завантажуваний вміст), перш ніж тестувати гру знову.

Нехай консоль перевірена: Відремонтувати

Якщо жодне з наведених вище рішень не допоможе, можливо, проблема в апаратному забезпеченні пристрою. Якщо консоль також виходить з ладу під час гри в інші ігри, вам доведеться відправити її на ремонт. Зв’яжіться з корпорацією Майкрософт, щоб отримати допомогу в налаштуванні ремонту.

Пропоновані показники:

 • Прості способи виправити PS4, не читаючи диски Нерозпізнана помилка диска
 • Як виправити PS4 продовжує виймати диски | Не виймає диски
 • Прості способи виправити проблеми оновлення Call of Duty Modern Warfare
 • Прості способи виправити PS4 повільний Wi-Fi | Завантаження або завантаження відбувається повільно

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.