Вирішений Samsung Galaxy S8 не завантажується

Ласкаво просимо до чергової частини нашої серії виправлення неполадок, де ми прагнемо допомогти нашим читачам, яким належить #Samsung #Galaxy # S8, вирішити проблеми, які виникають у них із телефоном. Сьогодні ми вирішимо, що Galaxy S8 не є проблемою завантаження. Один із наших читачів надіслав нам саме цю проблему, яку ми вирішуватимемо.

S8 не завантажується

Проблема: У мене є Samsung Galaxy S8 (придбаний у листопаді 2017 року), який не завантажується. На ній немає падіння / пошкодження водою, минулого тижня надійшло повідомлення про оновлення системи, тому я дозволив йому оновити програмне забезпечення. Після оновлення він працював цілодобово, а потім раптово вимкнувся. Я дозволю його батареї розрядитися, а потім підключити зарядний пристрій, тоді він відображатиме логотип Samsung з деяким текстом у верхньому лівому екрані, як "RPMB запобіжник перегорів RPMB Несподіваний виняток ... при утриманні" power + vol dn + bixby "це дає можливість щоб перейти в `` режим завантаження '' або перезапустити, але при виборі опції перезапуску він починає завантажуватися, але просто висить на логотипі Samsung. Мені просто цікаво, чи встановлювати на нього нову прошивку, або є якесь менш складне рішення цієї проблеми. Спасибі заздалегідь

Пов’язана проблема: Привіт У мене виникають проблеми під час увімкнення мобільного телефону після перезавантаження. він перезавантажується, але протягом декількох секунд екран стає чорним, і знову мені доведеться перезапустити. але якщо я натискаю кнопку живлення, вона запускається, але знову через кілька секунд вона вимикається, і екран стає чорним

Рішення: Найкраще, що ви можете зробити зараз, це запустити телефон у режимі відновлення, після чого виконати скидання до заводських налаштувань. Зверніть увагу, що це призведе до видалення даних телефону. Якщо після перезавантаження телефон все ще не завантажується, вам доведеться доставити його в авторизований сервісний центр і перевірити.

S8 не реагує

Проблема: Samsung Galaxy S8 не відповідає. Я використовував його для перевірки новин в Інтернеті, коли був готовий, перевернув екран і поклав його в кишеню. Через 20 хвилин телефон гарячий, червоне світло горить і вимикається, а екран / весь телефон / не реагує. Я пробував усе, що міг знайти тут в Інтернеті, але ні, я не знаю, що робити. Чи є у вас порада щодо того, що я можу спробувати ??

Рішення: Чи встановлено на вашому телефоні карту microSD? Якщо це станеться, вам доведеться вийняти це, а потім виконати змодельоване витяг акумулятора. Це робиться одночасним натисканням на кнопки живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд.

Якщо телефон все ще залишається без відповіді, я пропоную запустити телефон у режимі відновлення, після чого виконати заводські скидання. Зверніть увагу, що скидання призведе до видалення даних телефону.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, вам доведеться доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

S8 застряг на екрані Samsung

Проблема: Гей, хлопці; У мене раніше була проблема із циклом завантаження та виправлялася за допомогою інтелектуального перемикача. Вчора у мене було те, що я думав, це те саме, але зараз я застряг на сторінці “samsung S8 на базі андроїда” після того, як мій телефон завмер під час гри. Я перезапустив, використовуючи живлення + вниз, і він застряг на цьому екрані і не перейде до логотипу Samsung. Я можу завантажити, але не відновлення. Під час завантаження Один читатиме телефон, але Windows 10 та інтелектуальний комутатор 4.2.xxx не будуть працювати навіть після оновлення драйверів USB. Один не буде прошивати фабричну прошивку, і я не можу отримати там спеціальні налаштування через блокування FRP. На даний момент я абсолютно втрачений і застряг у використанні старої Nokia. Я хотів би допомогти, будь ласка

Рішення: Оскільки ви не можете отримати доступ до режиму відновлення, а також не можете прошити телефон, дуже ймовірно, що це вже проблема, пов'язана з апаратним забезпеченням. Найкраще, що потрібно зробити зараз, - це занести телефон у сервісний центр і перевірити його.