Прості способи виправити проблему блимання синього світла PS4 | Немає живлення

Незалежно від того, новачок ви у PS4 чи ні, наявність блимаючого синього світла напевно заслуговує на увагу. Ваша консоль PlayStation може показувати різноманітні світлові індикатори, а миготливе світло на ній може бути сигналом про серйозні проблеми або тимчасовою помилкою. Ця проблема почала виникати з першими партіями консолі багато років тому, і дотепер проблема не зникла назавжди.

Якщо ви один із нещасних власників PS4, у якого є ця проблема, цей посібник з усунення несправностей допоможе вам виявити причину. Сподіваємось, ви зможете вирішити проблему на своєму кінці за допомогою наведених нижче рішень.

Поширені причини проблеми, що блимає або блимає синім світлом PS4

Незважаючи на те, що проблема з блимаючим блакитним світлом PS4 вже не настільки поширена, як це було кілька років тому, все ще є певна кількість користувачів, які час від часу відчувають це. Це пов’язано з тим, що проблема може бути спричинена низкою факторів. Нижче наведено деякі найпоширеніші причини, які ми виявили для цієї проблеми протягом багатьох років.

Випадкова помилка PS4.

Ваш PS4 може тимчасово блимати синім світлом через випадкові збої в системі. Це може статися, коли консоль постійно використовується протягом тривалого періоду. Також можливо, що система могла зависнути. Спробуйте перезавантажити його і перевірте, чи проблема не зникає сама собою.

Нефункціональний блок живлення PS4.

Якщо ваш PS4 не вмикається і відображає лише блимаючий синій індикатор, можливо, проблема з блоком живлення. Стрибки струму можуть легко пошкодити джерело живлення. Спробуйте від'єднати блок живлення від консолі та розетки і дайте йому відпочити принаймні 10 секунд. Якщо це не допомогло, від'єднайте його від розетки та підключіть безпосередньо до розетки.

Проблема з телевізором.

У деяких випадках проблема з телевізором може перешкоджати завантаженню консолі. Переконайтеся, що прошивка телевізора повністю оновлена. Якщо ви не знаєте, як це зробити, зверніться до його документації чи посібника.

Поганий кабель HDMI.

Пошкоджений HDMI може призвести до безлічі легко виявлених проблем, таких як погане або відсутність відео та аудіо, або блимання синього світла на PS4. Якщо в ізоляторі є видимі ознаки пошкодження кабелю, як вигин або поломка, замініть його та перевірте, чи немає проблеми. Переконайтесь, що ви вимкнули телевізор і PS4, перш ніж від'єднувати обидва кінці кабелю.

Збій програмного забезпечення PS4.

Іноді випадкова помилка програмного забезпечення може призвести до проблем із світловими індикаторами на PS4. Якщо ви використовували консоль лише для відтворення в режимі офлайн, підключіть її до Інтернету та перевірте, чи є доступне оновлення програмного забезпечення.

Несправність апаратного забезпечення консолі.

Більш серйозною причиною проблеми з блиманням синього світла є апаратні проблеми з PS4. Якщо жодне з наведених нижче рішень не допомагає, ви можете припустити, що проблема з PS4 може бути викликана несправністю обладнання.

Вирішення проблем із проблемою блимання синього світла PS4

Нижче наведені кроки, які ви можете зробити, щоб вирішити проблему блимаючого синього світла PS4.

 1. Перезавантажте консоль.

  Можливо, ваша консоль PS4 ще не повністю завершила процес завантаження і застрягла. Спробуйте спочатку вимкнути його на контролері і перевірити, чи він працює. Ви також можете спробувати перезавантажити його, натиснувши та утримуючи кнопку живлення спереду. Якщо він не реагує, від'єднайте його від розетки або розетки та зачекайте приблизно 1 хвилину, перш ніж знову вмикати.

 2. Спробуйте запустити PS4 у безпечному режимі.

  Виконайте наведені нижче дії, щоб перезапустити PS4 у безпечний режим. Ви повинні зробити це, якщо ваш PS4 застряг, але не завантажується нормально. Ось кроки щодо завантаження в безпечний режим:

  -Вимкніть PS4, натиснувши кнопку живлення спереду. Він повинен блимати кілька разів, перш ніж консоль вимкнеться.

  -Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не почуєте два звукові сигнали: один при першому натисканні та інший через сім секунд.

  -Підключіть контролер DualShock 4 за допомогою USB-кабелю.

  -Натисніть кнопку PS в центрі контролера.

  Якщо ваша консоль PS4 успішно завантажується в безпечний режим, використовуючи наведені вище дії, це означає, що причиною проблеми є, швидше за все, програмне забезпечення. Переконайтеся, що ви перевіряєте наявність оновлень, щоб усунути будь-яку можливу проблему програмного забезпечення.

  Ви також можете спробувати скористатися параметрами Initialize PS4 або Initialize PS4 (Reinstall System Software)  , щоб виправити можливі проблеми програмного забезпечення в цьому режимі.

 3. Перевірте блок живлення.

  Якщо ви не можете перевести консоль у безпечний режим, переконайтеся, що ви перевірили блок живлення або блок живлення. Це можна зробити, натиснувши та утримуючи кнопку живлення перед консоллю принаймні 10 секунд. Якщо консоль двічі подає звуковий сигнал або вимикається, нехай вона робить свою справу. Потім від'єднайте кабель живлення від розетки та задньої панелі консолі приблизно на хвилину.

 4. Використовуйте інший кабель HDMI.

  Як зазначалося вище, однією з причин проблем із PS4 може бути кабель HDMI. Якщо у вас є інший кабель, спробуйте скористатися ним і перевірте, чи він вирішить проблему. Перш ніж відключати розетку, переконайтеся, що телевізор і консоль вимкнені.

 5. Перевірте порт HDMI для PS4 та телевізора.

  Зігнутий роз'єм HDMI на телевізорі або на консолі PS4 аналогічним чином може спричинити проблему спалаху синього світла. Обов’язково виконайте візуальну перевірку портів HDMI обох пристроїв. Якщо є пошкоджений або зігнутий PIN-код, ви, мабуть, закінчите ремонт пристрою, оскільки для цього немає ніяких засобів.

 6. Оновіть прошивку телевізора.

  Оскільки телевізори еволюціонували з роками, зберігаючи все, особливо програмне забезпечення, іноді може зіпсувати. Хоча виробники роблять все можливе, щоб зробити свою продукцію максимально сумісною та без помилок, помилки кодування або помилки все ж можуть траплятися. Щоб зменшити ймовірність проблеми з мікропрограмою телевізора, переконайтеся, що ви перевіряєте наявність оновлення програмного забезпечення на цьому етапі.

 7. Перевірте, чи працює жорсткий диск PS4.

  Перевірка жорсткого диска на PS4 рекомендується лише досвідченим користувачам. Це вимагає відкриття консолі (і анулювання гарантії в процесі) та пошуку очевидних ознак пошкодження жорсткого диска. Якщо ви не можете зробити обидва, нехай професіонал зробить це за вас. А ще краще, відправте консоль на ремонт. 

Відремонтувати: Отримати допомогу в сервісному центрі Sony або в незалежній магазині

Якщо жодне з рішень у цьому посібнику не допоможе вирішити проблему, то проблема у PS4 має бути більш серйозною. Як мінімум, на даний момент ви розглядаєте варіант ремонту, тому обов’язково зверніться за допомогою до Sony. Ми рекомендуємо це, навіть якщо ваша консоль уже не гарантована (але в іншому випадку не відкрита вами чи кимось). Якщо ваш PS4 раніше був відкритий вами або незалежним техніком, Sony відмовиться його розглядати. У цій ситуації спробуйте принести консоль до сторонньої ремонтної майстерні.

Пропоновані показники:

 • Просте виправлення для контролера Xbox One не вмикається | Немає живлення
 • Прості кроки для перегляду або трансляції Netflix на Xbox One
 • Прості способи перезавантажити (перезапустити) або вимкнути Xbox One
 • Легке виправлення для Xbox One із застрягшим випуском диска (дисковод не відкриватиметься)

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.