Як виправити Facebook, який постійно падає на Samsung Galaxy A3? [Посібник з усунення несправностей]

Випадкові збої неминучі у мобільних додатках, таких як Facebook, загальні симптоми - затримки, зависання та збої. Ці проблеми часто пояснюються багатьма різними факторами, в яких більшість припадає на структуру програмного забезпечення. Читайте далі і дізнайтеся, що робити, якщо коли-небудь ви зіткнетеся з проблемою з програмою Facebook, яка постійно замерзає або аварійно працює на вашому смартфоні Samsung Galaxy A3. Але перед тим, як приступити до усунення проблеми, ви могли б також розглянути можливість виявлення першопричини. Це допоможе швидко отримати необхідне рішення.

Для тих, хто шукає рішення іншої проблеми, завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей A3, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим телефоном. Перегляньте сторінку, щоб знайти проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас або якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, зв’яжіться з нами в будь-який час через нашу анкету з питань Android.

Що спричиняє збій програми Facebook на вашому Samsung Galaxy A3?

Додаток Facebook виходить з ладу, оскільки щось заважає йому виконувати свої звичайні дії. Часто виною несправне оновлення. В інших випадках це може бути через іншу неправдиву програму, помилки сервера або проблеми з програмним забезпеченням на самому пристрої. Як правило, проблема пов’язана із системною помилкою. Але добре те, що проблеми, пов’язані з програмним забезпеченням, які виникають у мобільних пристроях, швидше за все, вирішуватимуться кінцевими користувачами вдома. Отже, це означає, що платити за плату за послугу, швидше за все, не буде потрібно. Тепер, якщо ви запитаєте, які варіанти будуть у випадку, якщо ви теж маєте справу з відповідною проблемою на тому ж пристрої Galaxy, я зібрав кілька можливих рішень та корисних обхідних шляхів, на які ви можете звернутися.

Потенційні рішення для збою програми Facebook

Наведені нижче методи є загальними рішеннями проблем, пов’язаних із програмами на мобільних пристроях, таких як часті збої, затримки та інші помилки. Спробуйте і подивіться, які з цих подальших обхідних шляхів можуть усунути першопричину і знову забезпечити безперебійну роботу програми Facebook.

Перший метод: змусити програму Facebook вийти.

Примусове закриття програми потрібно, якщо вона раптово зависне. Це допоможе зупинити та оновити програму. Ось як це робиться:

 1. Торкніться кнопки Останні програми . Це покаже список усіх програм, якими ви нещодавно користувались.
 2. Прокручуйте програму, поки не знайдете Facebook.
 3. Торкніться та перетягніть програму Facebook до будь-якого краю екрана, щоб закрити її.
 4. Крім того, ви можете натиснути X у верхньому правому куті програми Facebook, щоб закрити його. Або ви можете торкнутися опції Закрити все, щоб вийти з усіх відкритих програм одночасно. Це може допомогти вирішити будь-яку проблему, спричинену фоновими програмами.

Другий спосіб: примусово перезавантажте Galaxy A3.

Якщо закриття програми Facebook не дає позитивних результатів, перейдіть до перезапуску Galaxy A3. Якщо можливо, виконайте стандартну перезавантаження (м’який скидання), інакше примусьте телефон перезавантажитися. Примусовий перезапуск буде необхідним, якщо телефон зависне або зависне, коли Facebook вийде з ладу. Подібно до м’якого скидання, примусовий перезапуск не буде видаляти будь-які ваші дані та особисту інформацію з вашого телефону, доки це буде зроблено належним чином.

Для цього одночасно утримуйте кнопки зменшення гучності та живлення приблизно 10 секунд або поки не з’явиться логотип Samsung . Переконайтеся, що ваш пристрій має достатню потужність, щоб уникнути пошкодження даних під час примусової перезавантаження.

Третій спосіб: очищення кешу та даних у програмі Facebook.

Очищення кеш-пам’яті та даних із програми Facebook може бути ключем до вирішення проблеми, особливо якщо це пов’язано з пошкодженими кеш-файлами програми.

Для очищення кеш-пам’яті та тимчасових даних із програми Facebook на Galaxy A3 виконайте такі дії:

 1. Торкніться Програми на головному екрані.
 2. Торкніться, щоб відкрити Налаштування .
 3. Прокрутіть до розділу Програми, потім торкніться Менеджер програм.
 4. Перейдіть до розділу Завантажено або Усі.
 5. Виберіть Facebook і торкніться Очистити кеш або Очистити дані.
 6. Потім натисніть OK для підтвердження.
 7. Дочекайтеся завершення очищення кешу, а потім натисніть клавішу Home, щоб повернутися на головний екран.

Повторно перезапустіть телефон, а потім запустіть програму Facebook, щоб перевірити, чи працює вона вже нормально та стабільно.

Четвертий спосіб: Встановіть нове оновлення Facebook (якщо застосовується).

Оновлення також необхідні, щоб ваші програми були оптимізованими та стабільними. Якщо ви цього ще не зробили, перевірте наявність доступних оновлень для Facebook на вашому пристрої, а якщо є, завантажте та встановіть його. Ось як вручну встановити оновлення програми Facebook на Galaxy A3:

 1. Торкніться папки " Програми" на головному екрані.
 2. Потім торкніться Play Store .
 3. Торкніться значка меню (три горизонтальні лінії) у верхньому лівому куті екрана Play Store .
 4. Торкніться Мої програми.
 5. Якщо Facebook з’являється у верхній частині списку, це означає, що доступне оновлення. Якщо є, торкніться Оновити (для індивідуального оновлення програми) або Оновити всі (якщо доступно кілька оновлень програм).

Дочекайтеся повного встановлення оновлення, а потім перезапустіть пристрій. Після перезапуску спробуйте запустити програму Facebook на своєму Galaxy A3, а потім перевірте, чи вона вже працює належним чином.

П’ятий спосіб: Витріть розділ кешу на вашому Galaxy A3.

Видалення розділу системного кешу часто вирішує проблеми програм, спричинені пошкодженими кеш-файлами або тимчасовими даними в телефонній системі. Ви можете ризикнути, спробувавши. Ось як:

 1. Вимкніть телефон.
 2. Потім одночасно натисніть і утримуйте кнопки живлення , збільшення гучності та головну сторінку .
 3. Відпустіть харчування кнопки , коли Samsung логотип з'являється , але продовжувати утримувати Up Volume і Home кнопку в протягом декількох секунд.
 4. Коли з’явиться логотип Android , відпустіть інші кнопки. Після цього з’явиться меню відновлення системи Android .
 5. Натискайте кнопку зменшення гучності кілька разів, щоб виділити чи вибрати розділ Wipe cache з поданих параметрів.
 6. Потім натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити вибір. Потім телефон запросить видалити розділ кешу. Після завершення виділяється опція Перезавантажити систему зараз.
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити перезапуск телефону.

Шостий спосіб: Видаліть та переінсталюйте програму Facebook.

Видалення програми може знадобитися, якщо програма Facebook пошкоджена і більше не зможе працювати належним чином. Видалення та перевстановлення може запропонувати чистий і свіжий запуск програми на вашому пристрої .. Ви можете видалити програму Facebook із програми Samsung Galaxy A3 App Drawer. Ось як це робиться ::

 1. Проведіть пальцем вгору з головного екрана, щоб відкрити програму програм додатків.
 2. Натисніть і утримуйте програму Facebook .
 3. Торкніться, щоб вибрати опцію Видалити.

Крім того, ви можете видалити програму Facebook через Налаштування . Ось як:

 1. Проведіть пальцем вгору з головного екрана, щоб відкрити програму програм додатків.
 2. Торкніться Налаштування .
 3. Шукайте програми, а потім виберіть Facebook .
 4. Натисніть на програму Facebook .
 5. Потім натисніть Видалити .
 6. Якщо вам буде запропоновано повідомлення, натисніть OK для підтвердження.

Перезавантажте телефон, а потім завантажте та встановіть на своєму телефоні програму Facebook.

Інші пропозиції

Оновіть свій Galaxy A3 до останньої версії. Оновлення програмного забезпечення також містять виправлення помилок. Тим не менш, установка нового оновлення програмного забезпечення може бути ключем до вирішення основної причини, особливо якщо проблема виникає через помилку програмного забезпечення.

 1. Торкніться Програми на головному екрані.
 2. Торкніться Налаштування .
 3. Перейдіть до розділу Система, потім торкніться Про пристрій.
 4. Торкніться Оновлення програмного забезпечення.
 5. Натисніть Оновити зараз.
 6. Потім телефон перевірить наявність доступних оновлень програмного забезпечення. Перш ніж рухатись далі, обов’язково зробіть резервну копію всіх важливих даних, що зберігаються на вашому телефоні, а потім натисніть Встановити зараз із запиту про встановлення програмного забезпечення.
 7. Натисніть OK для підтвердження.
 8. Багато людей досягли успіху у використанні цього методу, тому ви могли б також подумати про те, щоб зробити це.

Скиньте заводські налаштування Galaxy A3. Подумайте про те, щоб виконати генеральний скидання чи заводські скидання, лише якщо на вашому пристрої створено всі резервні копії. Скидання до заводських налаштувань знищить всю вашу особисту інформацію, критичні дані та деякі помилки, якщо такі є.

 • Щоб виконати заводські скидання на Galaxy A3, торкніться Програми-> Налаштування-> Резервне копіювання та скидання-> Скидання заводських налаштувань. Потім прочитайте інформацію, торкніться Скинути пристрій, щоб продовжити. А потім натисніть Стерти все. Зачекайте, поки скидання не закінчиться, а потім спробуйте знову відкрити та використовувати Facebook, щоб перевірити, чи все ще не працює. Якщо ваш пристрій заморозиться внаслідок аварій Facebook, ви можете виконати альтернативну процедуру головного скидання за допомогою кнопки «Домашня сторінка».

Зверніться до довідкового центру. Ви можете передати проблему довідковому центру Facebook і попросити ще кілька вказівок щодо того, як вирішити основну проблему та підтримувати стабільність програми. В іншому випадку зателефонуйте в службу підтримки Samsung, щоб отримати офіційні рекомендації, особливо якщо додаток Facebook почав виходити з ладу після встановлення нового оновлення мікропрограми на вашому Galaxy A3. Це може бути проблема після оновлення, яку потрібно виправити офіційним патчем виправлення, який, ймовірно, закріпився в наступній версії оновлення мікропрограми.

Дописи, які ви також хотіли б прочитати:

 • Як виправити Samsung Galaxy A3, який має чорний екран і не реагує, але м’які кнопки світяться [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій Samsung Galaxy A3 (2017), який продовжує самостійно перезавантажуватися [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy A3, який застряг у циклі завантаження, не буде продовжувати завантаження [Посібник з усунення несправностей]
 • «На жаль, служби Google Play зупинились» постійно з’являється на Samsung Galaxy A3 [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити ваш Samsung Galaxy A3 (2017), що з’являється, з’являється помилка «На жаль, повідомлення зупинилися» [Посібник з усунення несправностей]