Як виправити Samsung Galaxy Tab S4, який не вмикається?

Якщо ви щойно придбали новий Samsung Galaxy Tab S4, і він не увімкнеться з коробки, просто покладіть його назад разом із усіма його аксесуарами та посібниками, поверніть у магазин і замініть. Виробники переконуються, що їхні пристрої працюють із заводу, а їх батареї попередньо заряджаються від 50% до 75%, тому власники можуть використовувати їх негайно, не чекаючи години-двох. Якщо ваш новий планшет не увімкнеться спочатку, спробуйте щось із його обладнанням.

Однак якщо ви змогли користуватися ним протягом декількох днів або тижнів, перш ніж помітили, що він більше не вмикається або не реагує, тоді є речі, які вам потрібно зробити, щоб переконатися, що це відбувається не лише через незначні збої або проблеми, спричинені збоєм прошивки. Я розповім вам, як це зробити, щоб спробувати змусити пристрій знову реагувати. Отже, продовжуйте читати, оскільки ця стаття може вам якось допомогти.

Перш ніж що-небудь, якщо у вас є інші проблеми з вашим пристроєм, спробуйте переглянути сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали кілька проблем із цим пристроєм. Шанси на те, що ми вже опублікували допис, який вирішує подібні проблеми. Спробуйте знайти проблеми, які мають подібні симптоми з тими, що зараз є у вас, і сміливо використовуйте запропоновані нами рішення. Якщо вони не працюють для вас або якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, заповніть нашу анкету та натисніть "надіслати", щоб зв'язатися з нами.

Як усунути неполадки Galaxy Tab S4, який не вмикається і не реагує?

Частіше користувачі, які зіткнулися з подібною проблемою, можуть думати, що це якась проблема з обладнанням. Деякі навіть відразу привозять пристрій до місцевого магазину і мусять заплатити певну суму за послугу. Але найчастіше це лише незначна проблема, яку ви можете вирішити самостійно, не платячи ні копійки. Попри все сказане, ось що я пропоную вам зробити щодо свого нового планшета ...

Перше рішення: Примусова перезавантаження

Так, примусова перезавантаження може вирішити цю проблему, особливо якщо вона почалася без видимих ​​причин або причин. Цей метод насправді є модельованим видаленням батареї, яке оновлює пам’ять телефону, а також перезавантажує всі програми та послуги. Пристрої Samsung, у яких є незнімні акумулятори, часто реагують на цю процедуру, оскільки для цього вони жорсткі, особливо якщо проблема така незначна, як збій прошивки. Для цього натисніть та утримуйте клавішу живлення та зменшення гучності до 45 секунд.

Цього було б достатньо, щоб планшет реагував, але якщо після цього він все ще не реагує, спробуйте виконати ті самі процедури ще кілька разів, щоб переконатися, що ви робите це правильно. Якщо після цього він все ще не відповідає, спробуйте замість цього:

  1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
  2. Тепер натисніть і утримуйте клавішу живлення, одночасно утримуючи кнопку зменшення гучності.
  3. Утримує обидві клавіші утримуваними разом протягом 45 секунд або більше.

Це те саме, що і перша процедура, але цього разу ми переконуємось, що ви натискаєте та утримуєте кнопку зменшення гучності перед клавішею живлення, оскільки в іншому випадку це не дасть вам подібних результатів. Якщо, однак, проблема не зникне і після цього, вам доведеться перейти до наступної процедури.

Друге рішення: зарядіть планшет і виконайте примусову перезавантаження

Якщо планшет розрядився, це, природно, не проблема, оскільки більшу частину часу він реагуватиме, коли ви підключаєте його до зарядного пристрою. Тим не менш, ви повинні знати, що бувають випадки, коли просте розрядження акумулятора може призвести до збою прошивки, особливо якщо ви дозволите своєму пристрою розрядитися, перш ніж ви насправді підключите його до зарядного пристрою. У такому випадку ви вже матимете справу з кількома незначними проблемами, які обидва спричиняють невідповідний пристрій. Щоб вирішити таку проблему, ось що вам з цим потрібно зробити:

  1. Підключіть зарядний пристрій до робочої розетки.
  2. Підключіть Galaxy Tab S4 до зарядного пристрою за допомогою кабелю, що постачається виробником.
  3. Незалежно від того, показує планшет, що він заряджається чи ні, залиште його підключеним до зарядного пристрою принаймні 10 хвилин.
  4. Після цього спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
  5. Тепер натисніть і утримуйте клавішу живлення, одночасно утримуючи кнопку зменшення гучності.
  6. Утримує обидві клавіші утримуваними разом протягом 45 секунд або більше.

Якщо ваш планшет не реагував через деякі незначні проблеми, то цих двох процедур більш ніж достатньо, щоб він знову реагував. Однак, якщо воно продовжує не реагувати, незважаючи на все це, тоді пора повернути його до магазину або до місцевого магазину, щоб технік міг перевірити це для вас.

Я сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей може допомогти вам вирішити проблему з вашим Galaxy Tab S4. Якщо у вас є інші проблеми, якими ви хочете поділитися з нами, не соромтеся зв’язуватися з нами в будь-який час або залишити коментар нижче.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.