Як виправити заморожений або невідповідний комутатор Nintendo

Деякі геймери можуть час від часу відчувати збої. Якщо ваша консоль Nintendo Switch перестала реагувати або замерзла, можливо, це пов’язано з незначною помилкою програми або збоєм програмного забезпечення. В інший час може бути винна несправність обладнання, наприклад, якщо акумулятор пошкоджений, або виникає невідома проблема з материнською платою.

У більшості з цих випадків причина проблеми незначна і легко виправлена. Якщо ваш комутатор не реагував без видимих ​​причин, не потрібно панікувати, оскільки це, швидше за все, незначна проблема.

Є три можливі рішення, які ви можете спробувати, якщо ваш комутатор Nintendo продовжує замерзати. Перший - забезпечити зарядку пристрою і рівень заряду акумулятора становить понад 50%. Це гарантує, що пристрій має більше ніж достатньо заряду акумулятора перед тим, як перезапустити його. Іноді несправна батарея може не запустити систему, коли вона досягне певного низького рівня.

Наступним рішенням, яке ви можете спробувати, є перезавантаження консолі Switch для оновлення системи. Зазвичай це ефективно для виправлення помилок, пов’язаних із живленням, які могли виникнути після того, як пристрій працював протягом тривалого періоду.

Нарешті, ви можете спробувати апаратне скидання, також відоме як заводське скидання. Це видалить дані з консолі і, що ще важливіше, відновить налаштування програмного забезпечення за замовчуванням. Якщо причина проблеми пов'язана з програмним забезпеченням, швидке скидання заводських налаштувань має допомогти.

Усунення несправностей замороженого або не реагуючого комутатора Nintendo

Потрібний час: 10 хвилин

Якщо ваш комутатор раптом зіткнувся з глюками, ви можете спробувати такі рішення, щоб виправити це:

 1. Перевірте рівень заряду акумулятора.

  Заряджайте консоль приблизно 30 хвилин, щоб переконатися, що батареї достатньо. Ви також можете спробувати перевірити проблему, поки консоль підключена до зарядного пристрою. Переконайтеся, що ви використовуєте хороший робочий або офіційний зарядний пристрій Nintendo. 

 2. Спробуйте виконати примусову перезавантаження.

  Можливо, на вашій консолі сталася помилка, яку неможливо вирішити самостійно. Зазвичай це призводить до того, що система не реагує. Виконайте примусовий скидання, поки консоль підключена до зарядного пристрою, щоб виправити це. Натисніть та утримуйте кнопку живлення протягом 15 секунд, щоб скинути налаштування пристрою. Натиснувши кнопку живлення протягом 15 секунд, відпустіть її і почекайте кілька хвилин, перш ніж нарешті знову нормально ввімкнути пристрій.

 3. Відновіть налаштування програмного забезпечення за замовчуванням (заводські налаштування)

  Це більш різке рішення, але вам слід подумати про скидання до заводських налаштувань, якщо консоль все ще не реагує.

Пропоновані показники:

 • Як виконати жорсткий скидання на комутаторі Nintendo (заводський скидання)
 • Прості способи виправити перемикач Nintendo, який не заряджається
 • Як виправити консоль PS4 (PlayStation 4) не вмикається
 • Як виправити (PlayStation 4) контролер PS4, що блимає синім

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.