Як очистити розділ кешу на Samsung (Android 10)

Якщо у вас виникають проблеми з телефоном або планшетом Samsung, одним із кроків з усунення несправностей, який ми зазвичай рекомендуємо, є очищення розділу кешу. Це часто пропонують, особливо якщо проблема виникає відразу після оновлення, хоча ви також можете спробувати вирішити більшість проблем Samsung. 

Якщо ви вперше чуєте про це потенційне рішення, продовжуйте читати, щоб знати, що таке системний кеш і де він зберігається. Ми також покажемо вам покрокові інструкції щодо того, як виконати стирання розділу кешу нижче.

Навіщо оновлювати системний кеш?

Пристрої Samsung - це деякі телефони та планшети Android, які використовують розділ кешу для зберігання системного кешу. Цей кеш - це набір тимчасових файлів, які Android використовує для ефективного виконання завдань. Такі файли зазвичай використовуються часто, тому замість того, щоб завантажувати їх звідки-небудь кожного разу, коли вони потрібні, Android зберігає їх в окремій частині пристрою зберігання, який називається кеш-розділом для швидшого доступу. Якщо ви стерти розділ кешу, система з часом відновить кеш знову.

Іноді серйозне оновлення програмного забезпечення або встановлення програми може вплинути на кеш системи та призвести до її пошкодження. Це, в свою чергу, може призвести до проблем, тому стирання розділу кешу може допомогти.

Кроки для видалення або очищення розділу кеш-пам’яті на Samsung

Якщо ваш телефон або планшет Samsung не працює належним чином, ви можете або стерти розділ кешу, або виконати генеральне скидання. Обидві ці процедури виконуються в режимі відновлення, але кожна очищає іншу частину або розділ пам'яті телефону. На відміну від головного скидання, стирання розділу кешу не видаляє ваші особисті дані, тому це можна зробити в будь-який час, не турбуючись про попереднє резервне копіювання файлів. 

Для демонстраційних цілей ми використовуємо Note10, але кроки, як правило, однакові для всіх пристроїв Samsung.

 1. Вимкніть пристрій Samsung.

  Це важливо, оскільки пристрій не буде завантажуватися до режиму відновлення, коли він увімкнений. Якщо з якихось причин вам не вдається нормально вимкнути пристрій, зачекайте, поки акумулятор розрядиться. Потім зарядіть пристрій принаймні 30 хвилин, перш ніж переходити до наступних кроків нижче.

 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby / живлення (для пристроїв без клавіші Home, таких як Galaxy Note10).

  Якщо на вашому пристрої Samsung є кнопка « Додому », переконайтеся, що ви натискаєте та утримуєте кнопки збільшення гучності, «Головна» та « Живлення» разом. Продовжуйте натискати та утримувати кнопки, поки не з’явиться екран режиму відновлення.

 3. Кнопки відпуску.

  Як тільки з’явиться екран відновлення Android, ви можете відпустити кнопки.

 4. Виділіть “Видалити розділ кешу”.

  За допомогою кнопки зменшення гучності виділіть "Видалити розділ кешу".

 5. Виберіть “Видалити розділ кешу”.

  Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати "Видалити розділ кешу".

 6. Виділіть “Так”.

  За допомогою кнопки зменшення гучності виділіть "Так".

 7. Виберіть “Так.

  Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити "Так".

 8. Дозвольте системі очистити кеш.

  Зачекайте кілька хвилин, поки система витирає кеш.

 9. Виберіть “Перезавантажити систему зараз”.

  Натисніть кнопку живлення, щоб перезавантажити пристрій. Це поверне пристрій до звичайного інтерфейсу.

Пропоновані показники:

 • Як перевірити наявність оновлень додатків на Samsung (Android 10)
 • Як заблокувати дзвінки спаму та роботи на Samsung (Android 10)
 • Як здійснити основний або жорсткий скидання на Samsung (Android 10)
 • Як виправити проблеми з Bluetooth на пристрої Samsung (Android 10)

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.