Швидка зарядка Samsung Galaxy S6 не працює Проблема та інші супутні проблеми

#Samsung #Galaxy # S6 - одна з моделей смартфонів, доступних на ринку, що дозволяє швидко заряджати акумулятор за коротший проміжок часу. Це досягається збільшенням зарядної потужності зарядного пристрою. Однією з переваг цього є те, що телефон буде підключений до зарядного пристрою лише на коротший проміжок часу, отже це може заощадити ваш час, якщо ви чекаєте, поки телефон повністю зарядиться. Однак існують випадки, коли під час зарядки телефону можуть виникати проблеми, саме про це ми сьогодні звернемось. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему швидкої зарядки Galaxy S6, яка не працює, та інші пов'язані з цим проблеми.

Samsung Galaxy S6

Якщо у вас є Samsung Galaxy S6 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S6 Швидке заряджання не працює

Проблема: Привіт, моя швидка зарядка Samsung S6 не працює. Я спробував багато рішень, які були доступні на різних форумах, але все було витрачено. Будь ласка, підкажіть, що робити. Моя зарядка працює нормально, я перевірив її за допомогою S6 edge plus. Не повністю пам’ятаю, але трохи пам’ятаю, ця проблема пов’язана з оновленням програмного забезпечення. Але я тричі скидав налаштування пристроїв до заводських даних, але не зміг вирішити проблему.

Пов’язана проблема: Отже, мій Galaxy S6 не швидко заряджається. У мене є оригінальний зарядний пристрій (і я спробував і інші швидкі зарядні пристрої). Я взяв свій телефон у магазин Verizon, щоб подивитися, і вони сказали, що все добре. Я справді ненавиджу, коли мені не потрібно швидко заряджатись. Які варіанти можна виправити, не платячи за це гроші?

Пов’язана проблема: раптом телефон не заряджається швидко. Налаштування правильні, я замінив свій старий швидкий зарядний пристрій на новий, новий кабель, видалив розділ кеш-пам'яті і навіть скинув заводські налаштування, але він все одно не буде швидко заряджатися. Звичайна зарядка працює нормально.

Пов’язана проблема: Функція швидкої зарядки на моєму Samsung Galaxy S6 не працює. здається, нічого поганого немає в зарядному пристрої або в самому телефоні, я недавно отримав телефон близько півмісяця-місяця тому, і я абсолютно не впевнений, чому це зарядне обладнання не працює належним чином. Я переконався, що використовую оригінальний зарядний пристрій і маю всі налаштування, якими вони повинні бути. Коли він підключений до зарядного пристрою, він говорить, що він повільно заряджається. Я дуже сподіваюся, що це можна виправити, дякую!

Пов’язана проблема: отже, проблема мого s6 полягає в тому, що він швидко заряджається, навіть якщо я використовую швидкий зарядний пристрій, який надав Samsung. це або кабельні заряди, або повільні заряди. це не вина зарядних пристроїв, тому що я використовував s6 мого батька на моєму зарядному пристрої, а його s6 швидкі заряди з моїм зарядним пристроєм, тому я використовував зарядний пристрій s6 мого батька для зарядки телефону, та сама проблема знову ж таки не швидко заряджається. Я також перевірив налаштування акумулятора, і швидке заряджання було ввімкнено. Я також спробував інші альтернативи, такі як перехід у безпечний режим, перезавантаження, а також я скинув усі дані до заводських налаштувань, але мій s6 все ще не повністю заряджається. дякую за допомогу.

Рішення: Цей смартфон є однією з моделей Samsung, яка має функцію швидкої зарядки. Ви не зможете використовувати це автоматично на своєму телефоні, однак, оскільки мають бути дотримані певні умови, перелічені нижче.

 • Переконайтеся, що перемикач швидкого заряджання в налаштуваннях телефону увімкнено.
 • Використовуйте адаптивний зарядний пристрій для швидкої зарядки, що постачається разом із телефоном. (Ви також можете використовувати інші сторонні швидкі зарядні пристрої, які були сертифіковані для роботи з цим телефоном)
 • Переконайтесь, що екран вимкнено або пристрій вимкнено.
 • Якщо телефон нагрівається під час зарядки, тоді телефон буде використовувати звичайну зарядку.

Якщо ви виконали всі перераховані вище умови, але телефон все одно не швидко заряджається, настав час виконати деякі дії з усунення несправностей. Виконайте наведені нижче кроки, а потім перейдіть до наступного кроку, якщо проблема все-таки виникає.

 • Спробуйте почистити зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям або продувши в нього соломкою. Метою тут є видалення бруду або сміття, що міститься в цьому порту, що може перешкодити швидкому заряджанню. Перевірте, чи проблема все ще виникає.
 • Спробуйте використовувати інший зарядний шнур, оскільки цей шнур зазвичай легко пошкоджується.
 • Спробуйте використовувати інший адаптивний зарядний пристрій для швидкої зарядки.
 • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування. Після перезавантаження ще нічого не встановлюйте у свій телефон. Спробуйте спочатку перевірити, чи проблема все ще не виникає.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, я пропоную перевірити ваш телефон у сервісному центрі.

S6 Не заряджається

Проблема: Як правило, я підключив s6 до зарядного пристрою, що постачається в комплекті з пристроєм. Коли я залишив телефон, я вимкнув його і дав йому зарядитися. Коли я повернувся через кілька годин, пристрій не зарядиться. Я спробував 4 різні USB-кабелі та зарядні пристрої, перезавантажив телефон, скинув заводські налаштування, очистив кеш-пам’ять і т. Д. До цього пристрій скидали у воду, але після того, як його кілька годин тримали в рисі, він почав працювати як зазвичай тиждень до цього дня, коли він не заряджатиметься. Будь ласка, допоможіть Мені дійсно потрібно користуватися цим пристроєм

Рішення: Єдине, що ви досі не робили, - це чистити зарядний порт телефону. Спробуйте очистити цей отвір, використовуючи балон зі стисненим повітрям, або продуваючи його соломою. Якщо це не вирішує проблему, можливо, це вже проблема апаратного забезпечення, спричинена пошкодженням води. Рекомендую перевірити телефон у сервісному центрі.

S6 не зможе заряджатись після намокання

Проблема: У мене є Samsung Galaxy s6. Я опустив його приблизно в 2 ″ води приблизно на 2-3 секунди. Я швидко вийняв телефон і витер його. Телефон почав включатись і вимикатись. Я зміг повністю вимкнути телефон приблизно на годину. Перш ніж увімкнути телефон, я підключив зарядний пристрій. Значок зарядки телефону з’явився на зміненому, він перегрівався і не заряджався. Я кілька разів спробував програмне скидання без успіху. Телефон працював після м'якого перезавантаження та в "Безпечному режимі", однак батареї лише близько 2%, недостатньо для резервного копіювання інформації

Рішення: У цьому конкретному випадку вам потрібно буде переконатися, що вода або волога всередині вашого телефону були повністю видалені. Це можна зробити, поклавши телефон у мішок з рисом принаймні на 48 годин. Ви також можете помістити його в пакет з декількома упаковками силікагелю на 48 годин. Рис або силікагель поглинатимуть вологу або воду у вашому пристрої. Виконавши цю процедуру, огляньте зовнішність телефону на наявність будь-яких ознак води та висушіть його. Перевірте, чи заряджається ваш телефон. Якщо він не заряджається, рекомендую принести пристрій у сервісний центр і перевірити його.

S6 не заряджається

Проблема: привіт, у мене є Samsung galaxy s6, і він зараз не заряджається. У мене були проблеми з його зарядкою повільніше, і я переніс його в AT&T, і купив новий кабель, і він повернувся до швидкої зарядки. Сьогодні я пішов підключати його знову, і він взагалі не заряджався. Я пробував різні торгові точки і навіть інший зарядний пристрій, і він взагалі не заряджається. Минулої ночі я стягнув штраф, тому не знаю, що сталося. Щиро дякую за Ваш час та допомогу!

Рішення: Якщо ваш телефон не заряджається, спробуйте виконати наведені нижче дії.

 • Очистіть зарядний порт телефону. Ви можете зробити це, використовуючи балон із стисненим повітрям або продуваючи до нього соломкою. Переконайтеся, що в порту немає забрудненого бруду або сміття, якщо після цього. Перевірте, чи тепер ви можете заряджати телефон.
 • Іноді зарядний шнур може бути несправним, тому телефон не заряджається. Спробуйте використовувати інший зарядний шнур.
 • Спробуйте використовувати інший настінний зарядний пристрій.
 • Перевірте, чи не викликає цю проблему програмне забезпечення телефону, зробивши резервну копію даних телефону та зробивши заводські налаштування.

Якщо наведеними вище кроками не вдається вирішити проблему, рекомендую перенести телефон у сервісний центр і перевірити його.

S6 Індикатор заряджання відсутній

Проблема: У мене проблема з моїм Samsung Galaxy S6. Кожного разу, коли я заряджаю телефон, на ньому відображається піктограма зарядки з підсвічуванням посередині, але при відсутності будь-якого відсотка, коли я вмикаю телефон із зарядним пристроєм, який все ще знаходиться, телефон все ще 0%! І рідко іноді, коли телефон заряджається до 100, я можу нормально його ввімкнути, однак він все одно застряг на 100%, ускладнюючи перевірку, помирає телефон чи ні. Не знаю, в чому проблема. Я використовую інші зарядні пристрої, які не є офіційними Samsung, або це сам телефон, незважаючи на показ логотипу зарядки! Чи можете ви, хлопці, допомогти? Оскільки цей телефон абсолютно новий.

Вирішення: Спробуйте спочатку перевірити, чи не викликає цю проблему зарядний пристрій, використовуючи інший зарядний кабель та зарядний пристрій. Переконайтеся, що це зарядний пристрій Samsung, або якщо ви використовуєте зарядний пристрій третьої сторони, переконайтеся, що він сертифікований для роботи з вашим пристроєм. Перед зарядкою обов’язково очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям.

Якщо проблема все-таки виникає, наступне, що потрібно зробити, це перевірити, чи причиною проблеми є проблема в програмному забезпеченні телефону. Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, рекомендую перевірити телефон у сервісному центрі.

S6 не вмикається при підключенні до зарядного пристрою

Проблема: Galaxy s6. Якщо на зарядному пристрої він увімкнеться, батарея буде критично низькою, 0%, а потім вимкнеться. Як і раніше на зарядному пристрої я натисну кнопку додому, кнопку вимкнення та зменшення гучності для скидання. Коли я це роблю, з’являється синій екран із попередженням про завантаження ОС. Він надає можливість натискання гучності для продовження завантаження або зменшення гучності для скасування та перезавантаження пристрою. При натисканні гучності телефон перезавантажується і включається на кілька секунд, говорячи про низький заряд акумулятора, а потім знову вимикається. Якщо натиснути кнопку, вона перейде на сторінку заводського режиму з піктограмою та скаже "завантаження". Я зняв телефон із заряду, щоб переїхати в іншу кімнату, і підключив його назад. Однак через 15 хвилин він нічого не робить. Екран чорний, і я не вмикаю його.

Рішення. Існує ймовірність того, що акумулятор телефону не заряджається. Спробуйте очистити зарядний порт телефону спочатку за допомогою балончика зі стисненим повітрям або продуваючи його соломкою. Продовжуйте заряджати телефон принаймні 20 хвилин за допомогою іншого зарядного кабелю та зарядного пристрою.

Якщо проблема все ще залишається, віднесіть свій телефон до сервісного центру та попросіть його перевірити.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.