Як виправити Galaxy Tab A 10.1 не вмикається | усунення несправностей Galaxy Tab A 10.1 (2019) Немає проблем із живленням

Galaxy Tab A 10.1 - це один з найкращих планшетів середнього класу, який ви можете придбати для своїх основних цифрових потреб. Він економічно вигідний завдяки своїм розмірам і технічним характеристикам і, як правило, надійний. Однак деякі користувачі повідомляють про проблеми з цим. У цій статті про усунення несправностей ми покажемо, що ви можете зробити, якщо ваш Galaxy Tab A 10.1 не ввімкнеться.

Перш ніж продовжити, ми хочемо нагадати вам, що якщо ви шукаєте рішення для власної проблеми #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки. Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Як виправити Galaxy Tab A 10.1 не вмикається | усунення несправностей Galaxy Tab A 10.1 (2019) Немає проблем із живленням

Якщо ваш Galaxy Tab A 10.1 не ввімкнеться, і ви не уявляєте, як це виправити, можна спробувати ряд способів усунення несправностей. Перегляньте наведені нижче кроки та обов’язково виконуйте їх у поданому порядку.

Вкладка A 10.1 не вмикає виправлення №1: заряджайте телефон

Якщо ваша вкладка A 10.1 не вмикається без явної причини, спочатку потрібно зарядити її. Багато користувачів Android, як правило, одразу впадають у паніку, коли їх пристрій не вмикається після натискання кнопки Увімкнення Якщо пристрій не реагує, а екран залишається чорним, коли ви його вмикаєте, можливо, акумулятор просто став занадто слабким для роботи. Спробуйте зарядити його принаймні 30 хвилин, щоб побачити, що станеться. Не натискайте кнопку живлення в цей час, щоб заряджання могло тривати безперервно. Якщо це все ще не працює, виконайте інші кроки з усунення несправностей нижче.

Вкладка A 10.1 не вмикає виправлення №2: Примусово перезапустити

Усі пристрої Samsung з проблемами живлення можуть скористатися перезапуском. Навіть у цьому крайньому випадку ви не хочете пропустити це просте рішення. Ось що вам потрібно зробити: Одночасно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення протягом 10 секунд або поки екран пристрою не ввімкнеться.

Якщо це нічого не змінить, спробуйте виконати такі дії:

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Утримуючи його, натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте натиснутою обидві клавіші протягом 10 секунд або більше.

Вкладка A 10.1 не вмикається виправлення №3: Переконайтеся, що аксесуари для зарядки працюють

Можливо, проблема з поточним набором зарядного кабелю та адаптера. Кабель USB, який постачається з пристроями Samsung, складається всередині крихітних проводів. Якщо цих проводів порвано достатньо, зарядка може не відбутися, оскільки достатньо енергії, яку можна передати на акумулятор. Щоб перевірити, чи це так, зарядіть телефон за допомогою нового набору кабелю та адаптера. Якщо ви бачите очевидні ознаки фізичного пошкодження кабелю USB або адаптера, подумайте про придбання нової пари.

Переконайтеся, що ви використовуєте офіційні аксесуари Samsung для цього усунення несправностей. Іноді аксесуари сторонніх виробників можуть бути нижчої якості або не відповідати мінімальним вимогам, встановленим Samsung. Це може призвести до нестабільної зарядки. Якщо ви не можете легко отримати новий кабель та адаптер, відвідайте місцевий магазин Samsung і спробуйте зарядити пристрій за допомогою їх аксесуарів. Якщо ваш Galaxy Tab A 10.1 стягує штраф, розгляньте можливість придбання нових аксесуарів.

Вкладка A 10.1 не вмикає виправлення №4: Візуально перевірте зарядний порт

Ще однією поширеною причиною, чому пристрій Galaxy не вмикається, є відсутність живлення, і це тому, що в зарядці є щось, що заважає йому заряджатися. Іноді це може траплятись, якщо відповідає одному з наведеного нижче:

 • У кабелі забруднені бруд або сторонні предмети
 • У системі порту зарядки є пошкодження
 • Порт для зарядки вологий

Спробуйте перевірити зарядний порт за допомогою лупи, якщо це можливо. Якщо ви бачите, що всередині є бруд, ворсинки або сторонні предмети, це, мабуть, причина, через яку акумулятор помер. Як тільки акумулятор розрядиться, пристрій більше не заряджається нормально, оскільки щось заважає йому, або може бути пошкоджено порт для зарядки. Якщо ви думаєте, що всередині порту є бруд, використовуйте консервоване стиснене повітря, щоб здути бруд або ворсинки. Уникайте застрягання будь-чого всередині, щоб не пошкодити систему.

Хоча Galaxy Tab A 10.1 не має захисту від води, як флагманські телефони Samsung, зарядний порт відносно добре захищений від невеликої кількості вологи. Якщо в порту є вода або рідина, телефон не дозволить заряджатись, щоб не пошкодити систему.

Вкладка A 10.1 не вмикається виправлення №5: екран підтвердження працює

Проблеми з екраном зазвичай починаються після фізичного пошкодження пристрою, наприклад, коли він впав або потрапив через щось тверде. Якщо телефон все ще видає звук, вібрує або відображає світлодіодні індикатори, хоча екран залишається чорним, на екрані має бути лише апаратна несправність. Спробуйте примусово перезапустити телефон, щоб перевірити, чи це допомагає. Якщо нічого не зміниться, нехай екран замінить Samsung.

Вкладка A 10.1 не вмикає виправлення # 6: Перезапустіть у безпечному режимі

Є деякі випадки, коли пристрій Samsung Galaxy може не вмикатись через погану програму. Щоб перевірити, чи не встановили ви зловмисну ​​програму, яка перешкоджає ввімкненню телефону, спробуйте перезапустити його в безпечний режим. У цьому режимі працюватимуть лише програми, що постачаються з операційною системою. Все інше, що ви додали, буде заблоковано, тому, якщо один із них спричиняє непрацювання планшета, ви повинні це знати. По суті, ідея полягає в тому, що оскільки жодна стороння програма не працює в безпечному режимі, а планшет вмикається, першопричиною має бути одна з них. Щоб завантажити пристрій у безпечний режим:

 1. Коли вимкнено вкладку A 10.1, натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном імені моделі.
 2. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 3. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 5. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 6. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Якщо ваш Galaxy Tab A 10.1 успішно вмикається в безпечному режимі, це означає, що стороння програма перешкоджає його повторному ввімкненню. Щоб визначити, яка з ваших програм викликає проблему, виконайте наведені нижче дії.

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваша вкладка A 10.1 все одно відмовляється ввімкнути, повторіть кроки 1-4.

Вкладка A 10.1 не вмикає виправлення # 7: завантаження в режим відновлення або режим завантаження

Ще одна можлива причина, чому ваша вкладка A 10.1 не вмикається, може бути пов’язана з операційною системою Android. Хоча це трапляється рідко, оновлення або загальносистемні зміни іноді можуть спричинити серйозні проблеми з кодуванням, які можуть заважати Android завантажуватися належним чином. Це може проявлятися в неможливості перезапуску, застрягненні на екрані логотипу Samsung або неможливості повторного ввімкнення після вимкнення. Якщо причиною проблеми є збої в ОС Android, ви все одно зможете перезавантажити пристрій до інших програмних середовищ, таких як Режим відновлення або Режим завантаження. Ці режими завантаження не залежать від Android і використовуються технічними спеціалістами Samsung для діагностики програмних проблем. Щоб перевірити, чи є у вас проблема з Android, розгляньте можливість завантаження пристрою на будь-яку з них. Якщо планшет завантажується в режим відновлення,можливо, ви зможете вирішити проблему, стерши розділ кешу або зробивши заводські скидання. У Download MOde єдине, що ви можете зробити, це перепрограмувати програмне забезпечення. Якщо ви раніше не чули про те, що термін блимає, або якщо ви не впевнені в тому, щоб зробити це самостійно, вам слід звернутися за допомогою до Samsung.

Нижче наведено способи завантаження в режим відновлення

Як завантажити Galaxy Tab A 10.1 у режим відновлення

 1. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу живлення.
 3. Коли відобразиться екран із логотипом Samsung Galaxy Tab A, відпустіть усі клавіші.
 4. Екран відновлення Android повинен показати вам кілька варіантів, таких як Перезавантажити систему зараз, Перезавантажити до завантажувача, Застосувати оновлення з ADB, Стерти дані / скинути заводські налаштування, Видалити розділ кешу тощо.
 5. Щоб перейти до будь-якого з параметрів, просто використовуйте кнопки збільшення та зменшення гучності. Потім, як тільки ви виділите бажану дію, натисніть кнопку живлення.

Пам’ятайте, якщо екран працює в режимі відновлення, це явна ознака того, що у вас проблема з ОС Android. Обов’язково скиньте налаштування пристрою до заводських налаштувань (витріть дані / відновлення заводських налаштувань) у режимі відновлення, щоб виправити це.

Вкладка A 10.1 не вмикає виправлення №8: Отримайте допомогу від Samsung

Усі наведені вище дії з усунення несправностей допоможуть лише в тому випадку, якщо причиною проблеми є програмне забезпечення. Якщо нічого не змінилося, і ваша вкладка A 10.1 все одно не ввімкнеться навіть після скидання до заводських налаштувань, це має бути причиною несправності обладнання. Зверніться до Samsung щодо призначення ремонту або відвідайте найближчий сервісний центр Samsung, щоб планшет можна було перевірити.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням, і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.