8 найкращих універсальних віддалених програм у 2020 році | Хлопець-дроїд

Хоча звичайними телевізорами керують за допомогою фізичного пульта, функція на смартфонах, відома як ІЧ-бластер, зробила це обладнання дещо застарілим завдяки найкращому універсальному телевізійному пультовому додатку. Використовуючи ІЧ-бластер на мобільних пристроях, ви можете миттєво керувати телевізором або іншими пристроями безпосередньо з телефону або планшета. Це, без сумніву, робить перегляд телебачення все більш захоплюючим, і в якості бонусу вам ніколи не доведеться турбуватися про те, щоб загубити пульт під подушками дивана.

Ми поговоримо про дев'ять найкращих доступних універсальних віддалених додатків, намагаючись допомогти вам вибрати найкращий варіант для вашого телевізора чи інших пристроїв.

Деякі пропозиції, про які ми згадуємо, можуть вимагати спеціального обладнання, щоб ви могли використовувати його функції, хоча ми також подбали про те, щоб включити програми, які працюють відразу після встановлення, не вимагаючи спеціального обладнання.

Кращі універсальні віддалені програми

найкращий універсальний телевізійний віддалений додаток

1) Уніфікований пульт дистанційного керування

Ця програма використовується здебільшого для управління комп’ютерами та ноутбуками, що робить її миттєвим вибором, якщо у вас є домашній кінотеатр на комп’ютері. Користувачі отримують доступ до безлічі пультів дистанційного керування, хоча за це вам, можливо, доведеться витратити гроші. Однак використання одного пульта дистанційного керування є безкоштовним, тому, якщо у вас є один пристрій вдома, цей додаток повинен бути у вашому списку. Слід зазначити, що програма не працює зі звичайними телевізорами, оскільки це не звичайна програма для ІЧ-бластера.

Якщо ви не любите телевізори і віддаєте перевагу перегляду вмісту за комп’ютером через потокові сервіси, такі як Netflix, Hulu тощо, цей додаток стане в нагоді. Розробник зазначає, що безкоштовні користувачі отримують доступ до 18 пультів дистанційного керування, тоді як версія Pro розкриває повну квоту 90+ пультів дистанційного керування.

Однією з моїх улюблених функцій дистанційного керування є плаваючі пульти дистанційного керування, що дозволяють використовувати пульт, навіть якщо ви перебуваєте в іншій програмі. Додаток можна завантажити безкоштовно, але постачається з рекламою.

Завантажте зараз: тут

найкращий універсальний телевізійний віддалений додаток

2) Універсальний телевізійний пульт від Twinone

Це стандартний пульт дистанційного керування телевізором, що дозволяє керувати широким спектром телевізорів та кабельних коробок навколо вас. Він має простий у використанні інтерфейс, і він не звикає довго. Маючи це на увазі, це одна з найкращих універсальних програм для дистанційного керування телевізором. Додаток, подібний до цього, також може бути неймовірно корисним, якщо ви перебуваєте в готелі, і немає пульта дистанційного керування для використання.

Виробник зазначає, що деякі телевізори можуть працювати не так, як очікувалося, з пультом, і це досить легко виправити. Очікується, що перемикач «Кнопки виправлення» в додатку вирішить цю проблему назавжди, тому обов’язково пам’ятайте про це, якщо плануєте використовувати програму. Це досить простий додаток, який використовує ІЧ-бластер на вашому телефоні для роботи з телевізорами та іншими пристроями.

Тут немає жодних новаторських функцій, але їх достатньо, щоб переконатися, що ви отримаєте все необхідне. Додаток можна завантажити безкоштовно, але постачається з рекламою. Однак компанія не пропонує покупки в додатку, щоб змусити рекламу зникнути, тому ви застрягли в рекламі до тих пір, поки користуєтеся додатком.

Завантажте зараз: тут

найкращий універсальний телевізійний віддалений додаток

3) Google Home

Google Home - це пристрій, який є синонімом кожного користувача Android. Це обладнання дозволяє підтримувати підключення розумних домашніх пристроїв, тоді як його інтеграція з Асистентом означає, що ви можете отримати доступ до безлічі функцій, яких немає в інших віддалених додатках.

Для віддаленого використання програми Google Home вам знадобиться апаратне забезпечення Google Home на борту. Цей віддалений додаток також можна використовувати з Google Chromecast. На жаль, він не може керувати телевізорами, але якщо ви використовуєте обладнання Google для своїх потокових потреб, це обов’язкова програма на вашому пристрої.

Деякі основні функції, такі як зміна гучності, каналу чи інші аспекти, тут відсутні. Але оскільки ви можете транслювати відео на більший екран за допомогою програми, вам доведеться збільшити гучність телефону, щоб побачити зміни на екрані. Цей конкретний додаток можна безкоштовно завантажити та використовувати, не купуючи та не рекламуючи додатки. Однак для його використання вам знадобиться Chromecast або Google Home.

Завантажте зараз: тут

найкращий універсальний телевізійний віддалений додаток

4) Пульт дистанційного керування для телевізора

Далі у нас є доречно названий пульт дистанційного керування для телевізора. Цей працює майже так само, як і багато інших варіантів у нашому списку, але може мати дещо зручніший у використанні інтерфейс.

Найкрасивішим у пульті дистанційного керування для телевізора є те, що він працює через ІЧ-датчик або Wi-Fi. Отже, у вас є принаймні два методи використання універсальної віддаленої програми з телевізором. Як і для деяких інших пультів дистанційного керування у нашому списку, ви ніколи не втратите пульт дистанційного керування таким чином, і вам ніколи не доведеться турбуватися про те, щоб не відставати від заміни акумулятора.

Завантажте зараз: тут

найкращий універсальний телевізійний віддалений додаток

5) Розумний ІЧ-пульт

Це всеосяжний ІЧ-пульт, який підтримує понад 900 000 пристроїв і підраховує. Ви можете використовувати це для телевізорів, камер та будь-якого іншого виробу, що має знизу ІЧ-бластер. У списку магазину Play згадується, що він не сумісний з деякими пристроями LG та Huawei, тому, якщо у вас немає цих пристроїв, вам не про що турбуватися з цим додатком.

Крім того, якщо у вашому телевізорі чи інтелектуальному пристрої немає ІЧ-бластера всередині, він буде працювати через Wi-Fi між пристроями. Це може працювати на деяких телевізорах Sonos та Samsung / розумних домашніх пристроях. Розробник стверджує, що це єдиний пульт, який потрібно мати практично для будь-якого пристрою з ІЧ-бластером. Ви навіть можете керувати кондиціонерами за допомогою цього додатка, що досить дивно.

Завантажте зараз: тут

найкращий універсальний телевізійний віддалений додаток

6) SURE Універсальний пульт дистанційного керування Smart TV

На додаток до роботи з пристроями з ІЧ-бластером, програма також може з'єднуватися через з'єднання Wi-Fi або DLNA з декількома пристроями. Сумісність дуже схожа на програму Smart IR Remote, про яку ми згадали вище, тому ви, мабуть, знайдете, що це буде працювати з безліччю розумних пристроїв.

Додаток також підтримує Amazon Alexa з підтримкою голосових команд, вбудованою в програму. Існує понад 10 000 навичок, яким можна навчити за допомогою Alexa, що дуже зручно. Створюючи захищену мережу, програма може копіювати файли з локального сервера на пристрій або навпаки.

Завдяки підтримці Wi-Fi ви можете використовувати це на таких пристроях, як Roku, Apple TV, Amazon Fire TV та безліч інших пристроїв. Це досить комплексний додаток із безліччю пристроїв у списку сумісності. Додаток можна завантажити безкоштовно, але поставляється з рекламою та покупками в додатку.

Завантажте зараз: тут

найкращий універсальний телевізійний віддалений додаток

7) Пульт дистанційного керування Vsray

Нарешті, але, звичайно, не менш важливе, ми маємо пульт дистанційного керування Vsray. У цьому є кілька помилок і збоїв, але якщо ви готові мати з ними справу, цей сумісний з деякими найпопулярнішими моделями телевізорів. Ми говоримо з такими брендами, як Samsung, LG, Panasonic, Vizio, Sony та іншими. Крім того, Vsray нібито сумісний з понад 220 000 пристроїв для домашнього кінотеатру.

Ви можете розраховувати на чистий та простий у використанні інтерфейс; однак, однією “мінусою” Vsray є те, що вона сумісна виключно з ІЧ-датчиком, а це означає, що ви не будете використовувати це з будь-якими пристроями через WiFi.

Завантажте зараз: тут

найкращий універсальний телевізійний віддалений додаток

8) Універсальний пульт Dynex

Універсальний пульт дистанційного керування Dynex - ще один, за допомогою якого ви можете керувати телевізором та іншими пристроями. Цей  надзвичайно  простий у використанні та налаштуванні, для цього потрібно зробити лише два кроки. Однак для цього потрібно, щоб пристрій, яким ви керуєте, мав інфрачервоний датчик. Він не підключатиметься до телевізора чи чогось іншого через Wi-Fi або Bluetooth - це лише інфрачервоний порт.

Завантажте зараз: тут

Вирок щодо найкращого універсального телевізійного віддаленого додатка

Як бачите, існує безліч універсальних віддалених програм, які ви можете використовувати на Android. Майте на увазі, що для того, щоб будь-яка з цих функцій працювала, ваш телевізор або Smart TV повинен мати принаймні певну підтримку ІЧ-або інфрачервоного випромінювання. Деякі з них також працюватимуть із телевізорами, які мають підтримку Wi-Fi або Bluetooth.

Який ваш найкращий універсальний телевізійний віддалений додаток? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.