Як виправити збої COD Modern Warfare (2019) | ПК

Чи продовжує збій на вашому ПК COD Modern Warfare (2019)? Ви потрапили в потрібний блог! У цій статті про усунення несправностей ми коротко обговоримо деякі найпоширеніші причини виникнення цієї проблеми та, що ще важливіше, способи її усунення. Читайте далі!

З яких причин ваш COD Modern Warfare (2019) виходить з ладу?

Існує ряд факторів, щоб перевірити, чи не справляється ваш COD Modern Warfare (2019).

Ваш ПК не відповідає мінімальним вимогам.

Безумовно, однією з найпоширеніших причин, чому деякі гравці стикаються з проблемами відставання, зависання або збоїв під час гри у Call Of Duty Modern Warfare, є нездатність їх ПК просто запустити гру. Якщо у вас старіша установка, переконайтеся, що ви перевіряєте офіційні дані, надані Activision, для системних вимог гри.

Драйвери графічного процесора не є сучасними.

Деякі геймери можуть виявити, що їм здається, що вони можуть завантажити гру спочатку, але пізніше стикаються з проблемами збоїв. У такому разі обов’язково перевірте, чи оновлені драйвери аудіо та відео на вашому комп’ютері. Для цього просто відкрийте диспетчер пристроїв і переконайтеся, що ви вибрали опцію «Оновити драйвер» для контролерів звуку, відео та ігор та адаптерів дисплея .

Налаштування текстури встановлені занадто низько.

Якщо встановити низькі налаштування текстури гри, це може спричинити збій Modern Warfare або відобразити помилку Dev 6178. Щоб вирішити проблему, спробуйте повернути Розділення текстур до Нормальне (за замовчуванням). Деякі гравці також виправили помилку Dev 6178, встановивши Висока текстура. У будь-якому випадку це має допомогти.

Дані гри пошкоджені.

Якщо COD Modern Warfare (2019) зазнає збою в кампанії, можливо, ваша збережена гра пошкоджена. Випадкове пошкодження збережених файлів може траплятися в іграх час від часу. Якщо поточний прогрес гри продовжує падати, спробуйте завантажити застарілу збережену гру.

Інші проблеми із заявкою.

Деяке програмне забезпечення на вашому комп’ютері може заважати вашій грі. Якщо ви нещодавно встановили нову програму, спробуйте видалити її та переконайтеся, що COD Modern Warfare не припиняє збій.

Додатки, які можуть обробляти ігрові дані, такі як Cheat Engine, або навіть програмне забезпечення безпеки, також можуть спричинити проблеми з іншим програмним забезпеченням.

Невідомий програмний збій.

Windows - надзвичайно складне програмне середовище, і при її запуску існує мільйон можливих точок несправності. Якщо існує незрозуміла причина, через яку ваша гра продовжує збій, незважаючи на те, що обладнання відповідає мінімальним вимогам, вам слід розглянути можливість перевірки можливих проблем, пов’язаних із програмним забезпеченням.

Апаратне обмеження або вузьке місце.

Проблеми з ігровою продуктивністю або збій, як правило, спричинені більшою мірою недостатніми можливостями обладнання, а не програмними збоями. Вам слід подумати про проведення додаткових досліджень щодо вдосконалення обладнання, якщо жодне з рішень у цьому посібнику не допомагає вирішити проблему, що викликає збій.

Як виправити проблему збоїв COD Modern Warfare (2019) на ПК

Нижче наведено декілька ефективних рішень, які ми зібрали, щоб виправити проблему збою Call of Duty Modern Warfare.

 1. Встановіть оновлення гри та Windows.

  Найпростіший спосіб значно зменшити шанси зіткнутися з проблемами в іграх - це забезпечити, щоб відповідні речі, такі як гра, драйвери та операційна система, працювали в останніх версіях. 

  Якщо ви не налаштували систему автоматично перевіряти та завантажувати оновлення, візьміть за звичку перевіряти оновлення вручну. Перед перезавантаженням переконайтеся, що ваша гра Modern Warfare повністю оновлена.

  Якщо гра є актуальною, не забудьте також перевірити наявність оновлень операційної системи, які ви могли пропустити. Просто натисніть кнопку Windows і знайдіть " Перевірити наявність оновлень ".

 2. Перевірте та закрийте запущені програми.

  Інші програми, що працюють у фоновому режимі, коли ви граєте в Modern Warfare, можуть перевертати ресурси та спричиняти повільну продуктивність або збій. Витягніть Диспетчер завдань і перевірте вкладку Процеси . Якщо ваш процесор, пам’ять або графічний процесор напружені або наближаються до позначки 100%, це може свідчити про те, що ваша система працює під надмірним тиском. 

  Спробуйте закрити будь-які інші програми і залиште лише COD Modern Warfare запущеним, щоб перевірити, чи є якась різниця.

 3. Встановіть оновлення драйверів GPU.

  Застарілі ігрові драйвери теж можуть спричинити проблеми. Вам слід вирішити, щоб ваша графічна карта постійно працювала з найновішими драйверами, щоб уникнути проблем. Драйвери - це міні-операційні системи, необхідні апаратному забезпеченню, тому воно належним чином працює з ОС Windows на вашому комп'ютері. Якщо драйвери застарілі або неправільні, ваш графічний процесор може не працювати належним чином, що призведе до проблем із збоями Modern Warfare.

  Щоб перевірити:

  –Оновлення драйверів AMD

  –Оновлення драйверів NVIDIA

 4. Запустіть сканування та відновлення Battle.net.

  Якщо причиною проблеми збоїв є пошкоджений ігровий файл, простий, але ефективний крок, який ви можете зробити, це скористатися опцією Сканування та відновлення в Battle.net або клієнті Blizzard. Ось як запустити сканування та відновлення :

  -Відкрийте клієнт Battle.net або Blizzard.

  -Виберіть гру, яку ви намагаєтеся відновити.

  -У середині екрана, як правило, під назвою гри, натисніть стрілку спадного меню біля Параметри .

  -Натисніть Сканування та відновлення.

  -Натисніть Почати сканування .

 5. Не розганяйте.

  Багато геймерів люблять розігнати свою платформу, щоб досягти кращих показників, але вона не є безкоштовною. Іноді ігри можуть не працювати належним чином, коли комп’ютер розігнано. Деякі геймери COD Warzone та Modern Warfare помічали це раніше, тому, якщо ваш ПК розігнаний, спробуйте запустити його в звичайному режимі, зупинивши його. Запустіть гру, коли ваш ПК не розігнаний, і перевірте, чи є різниця.

 6. Вимкніть V-Sync.

  V-Sync або вертикальна синхронізація - це протокол, який допомагає комп’ютеру добре працювати, переконуючись, що він запускає частоту кадрів, яка відповідає частоті оновлення монітора. Ця технологія була розроблена головним чином для боротьби з розривом екрану, але в деяких іграх, наприклад у Modern Warfare, увімкнення V-Sync може призвести до її збою. Хоча це не універсальна проблема для цієї гри, повідомлялося, що просто відключення V-Sync зупиняє проблему збоїв, тому варто спробувати.

  Якщо у вас є відеокарта NVIDIA, ви можете вимкнути V-Sync за допомогою програми NVIDIA Control Panel.

Пропоновані показники:

 • Як виправити проблему повільного завантаження тварин Nintendo Switch
 • Як виправити проблему, пов’язану з переходом тварин на чорному екрані | Nintendo Switch
 • Як виправити останнього з нас Частина 2 Збій або не завантажувати PS4
 • Як виправити перегрів PS4 під час гри Ghost Of Tsushima

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео про усунення несправностей.