Як виправити Motorola Moto G4 не звинувачується

Для 5,5-дюймового дисплея потрібен більший акумулятор, щоб задовольнити потреби служб, які працюють з функціями, особливо тими, що потребують екрану. Звичайно, ваш #Motorola Moto G4 (# MotoG4) постачається з акумулятором на 3000 мАг, який буде живити його день-два, залежно від того, як ви ним користуєтесь і які програми працюють. Додатки та сервіси, що обробляють процесор та пам’ять, звичайно, більше за інших використовують акумулятор.

motorola-moto-g4-зарядка-проблеми

Ігри та програми, які використовують GPS, Bluetooth, Wi-Fi або мобільні дані, також спричинять нагрівання телефону, що також сприятиме швидкій розрядці. Коли це трапляється частіше, термін служби акумулятора скорочується, і це призведе до багатьох проблем у майбутньому, але це зовсім інша історія.

Однак існують випадки, пов’язані з акумулятором та енергією, які можуть траплятися час від часу, але мають незначний характер. Найпоширенішим серед них є проблема несплати, яку навіть нові власники відчують без видимих ​​причин. Я вирішу цю проблему в цьому дописі; це буде вашим посібником з усунення несправностей.

Усунення несправностей Motorola Moto G4, яка не заряджається

Крок 1: Переконайтесь, що це не просто проблема збоїв системи

Як тільки ви підключите телефон, а він не реагує, негайно переконайтеся, що це не просто незначна проблема з мікропрограмою. Пам'ятайте, що прошивка відіграє велику роль у процесі зарядки. Коли він виходить з ладу, пристрій може не заряджатися успішно або взагалі не реагувати, тому обов’язково спочатку виконайте процедуру примусового перезапуску.

Примусова перезавантаження може виправити незначні збої мікропрограми та обладнання, такі як збої та порожній екран, але ваші дані не торкнуться. Словом, це безпечно, але ефективно. Натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності та живлення протягом 10-20 секунд. Пристрій перезапуститься і пройде звичайну послідовність завантаження.

Після того, як телефон успішно перезавантажиться, підключіть зарядний пристрій та підключіть телефон до нього та перевірте, чи він заряджається. Якщо після цього він не заряджається, зробіть примусовий перезапуск ще раз, але цього разу, поки телефон підключений до мережі. Якщо ця процедура знову не вдалася, перейдіть до наступного кроку.

Крок 2: Переконайтесь, що зарядний пристрій працює

Якщо на етикетці не вказано інше, типовий адаптер живлення для смартфонів видає від 5 до 9 вольт електроенергії і коливається від 0,5 до 2 ампер. В основному, ви можете просто підключити інші смартфони до зарядного пристрою G4 і перевірити, чи заряджаються вони нормально, чи можуть вони виявити, що електричний струм протікає по їх ланцюгах. Якщо вони заряджаються нормально, то зарядний пристрій у порядку. Перейдіть до наступного кроку.

Однак, якщо ваші інші пристрої також не заряджаються, вам доведеться фізично перевірити зарядний пристрій, але телефон, який важливо перевірити, - це порт. Спробуйте з’ясувати, чи немає сміття, ворсу та корозії. Якщо там є сміття та ворсинки, спробуйте здути їх з порту або подати в нього стиснене повітря, щоб позбутися від них. Що стосується корозії, то про неї подбає наконечник Q зі спиртом. Також слідкуйте за зігнутими штифтами або роз’ємами, тому що якщо ви бачите такий, це може бути причиною того, що ваш пристрій не заряджається. Ви можете спробувати вирівняти його, але переконайтесь, що не пошкодите.

Крок 3: Фізично перевірте кабель USB

Якщо припустити, що інші пристрої заряджаються під час використання адаптера живлення вашого G4, але пристрій все одно не заряджається, тоді пора перевірити кабель USB. Проведіть пальцями від одного кінця до іншого, щоб відчути, чи є грудочки чи переломи. Якщо нічого, то перевірте обидва кінці на наявність сміття, ворсу, корозії та зігнутих з'єднувачів. Зробіть те, що я запропонував на другому кроці, якщо ви можете побачити щось із цього.

Далі підключіть кабель до комп’ютера або ноутбука, якщо він у вас є. Це негайно виключить можливість того, що кабель зламався або не працює належним чином. Якщо ваш комп’ютер виявить ваш пристрій і розпізнає його, тоді кабель у порядку. Перейдіть до наступного кроку, якщо це так, але якщо комп’ютер не може розпізнати ваш телефон, настав час придбати або використовувати інший кабель USB.

Крок 4: Перевірте зарядний порт USB вашого G4

Якщо і зарядний пристрій, і USB-кабель справні, але телефон все ще не заряджається при підключенні, то слід перевірити порт зарядки вашого пристрою. Вам все одно доведеться шукати сміття, ворсинки, корозію або зігнуті штифти і робити все необхідне, щоб позбутися від них, якщо ви можете їх знайти.

Якщо є зігнутий штифт, спробуйте використати пінцет, щоб вирівняти його, але будьте дуже обережні, щоб не пошкодити його. Також перевірте наявність можливих пошкоджень рідини. Завжди бувають випадки, коли вода потрапляє у зарядний порт вашого пристрою та спричиняє всілякі подібні проблеми. У випадку, якщо причиною проблеми стала пошкодження рідини, не намагайтеся заряджати телефон ще раз або навіть намагайтесь увімкнути його, щоб уникнути подальших проблем. Натомість негайно перейдіть до наступного кроку.

Крок 5: Надішліть телефон на перевірку та / або ремонт

Що стосується усунення несправностей, це наскільки це можливо. Ви вже перевірили зарядний пристрій і кабель, і вони працюють нормально. Ви перевірили USB-порт телефону, і з ним нічого страшного поки не заряджається. Тому вам потрібен фахівець, який зможе провести більше тестів і, можливо, з’ясувати, в чому проблема з вашим телефоном, і, сподіваємось, це виправити.

Ви можете принести його до місцевого магазину, сервісного центру Samsung або до свого постачальника послуг. Зрештою, не ваша робота вирішувати проблему нібито абсолютно нового телефону.

Я сподіваюся, що цей простий посібник з усунення несправностей може допомогти вам вирішити проблему або принаймні знати, в чому проблема з вашим телефоном.