Як виправити повільне завантаження та завантаження швидкості Nintendo Switch

Деякі власники Nintendo Switch час від часу можуть відчувати повільні проблеми з Wi-Fi. Хоча це може бути однією з найпоширеніших проблем цього пристрою, проблема для багатьох, як правило, тимчасова. Якщо ви один з нещасних власників, у вас повільна продуктивність Wi-Fi на консолі, може допомогти цей посібник з усунення несправностей.

Причини повільного wifi на комутаторі Nintendo

Існує ряд можливих факторів, які можуть спричинити повільну проблему з Wi-Fi у комутаторі Nintendo. Дізнайтеся, як це перелічено нижче.

Проблема з підключенням до Інтернету на стороні провайдера.

Повільна швидкість завантаження та завантаження може бути спричинена проблемою поза консоллю Nintendo Switch, наприклад проблемою, що надходить від вашого постачальника послуг Інтернету. Іншими словами, проблема може бути повністю з ваших рук і може бути виправлена ​​лише дочекавшись, поки проблему не усунуть.

Щоб перевірити, чи є проблема з Інтернет-провайдером, спробуйте провести перевірку підключення на консолі. Ось як це зробити:

 1. У меню HOME виберіть піктограму System Settings .
 2. Прокрутіть меню System Settings і виберіть Internet .
 3. Виберіть Тестове з’єднання .
 4. Зачекайте результатів тесту.

Існує ряд елементів, які слід показати, такі як Назва підключення, SSID, підключення до Інтернету, глобальна IP-адреса, тип NAT, швидкість завантаження та швидкість завантаження.

Не забудьте взяти до відома результати щодо швидкості завантаження та завантаження .

Проблеми з мережевим обладнанням.

Повільний модем або маршрутизатор може вплинути на продуктивність вашого Wi-Fi. В інший час таке мережеве обладнання, як маршрутизатор, може не реагувати і переривати з’єднання. Переконайтеся, що ваш модем або маршрутизатор оновлені та працюють нормально, щоб уникнути проблем із Wi-Fi на ваших бездротових пристроях.

Слабкий сигнал Wi-Fi.

Якщо ваш комутатор Nintendo розташований далеко від маршрутизатора або якщо між ним і маршрутизатором є суттєва перешкода, це може вплинути на сигнал Wi-Fi і може спричинити повільні проблеми з підключенням. Пам’ятайте, сигнал Wi-Fi найкраще працює, якщо перешкоди мінімальні або відсутні. Крім того, сигнал Wi-Fi маршрутизатора може стати слабким понад 30 футів. Спробуйте скористатися консоллю ближче до маршрутизатора, щоб покращити швидкість з’єднання Wi-Fi.

Якщо ваш Wi-Fi від Nintendo Switch не працює, ви можете відвідати наш посібник з усунення несправностей.

Перешкоди сигналу Wi-Fi.

Як згадувалося вище, перешкоди сигналу можуть впливати на продуктивність мережі wifi. Металеві предмети, скло, товсті стіни, зміцнені сталлю, та інші бездротові пристрої - деякі найпоширеніші причини перешкод сигналу в будинках.

Кілька пристроїв, що використовують ваш Wi-Fi.

Навіть якщо проблема з провайдером не виникає, ваш маршрутизатор все одно може не давати досить швидкої швидкості з'єднання, якщо в ньому використовується занадто багато бездротових пристроїв. Пристрої, що транслюють відео, музику або ігри в Інтернеті, можуть споживати значну пропускну здатність. Спробуйте відключити інші бездротові пристрої, щоб перевірити, чи допоможе це виправити повільну проблему з Wi-Fi на вашому комутаторі Nintendo.

Помилка програмного забезпечення.

Деякі проблеми з Wi-Fi на комутаторі Nintendo спричинені програмним збоєм. Ви можете спробувати скинути консоль до заводських налаштувань, якщо інші рішення в цьому посібнику не допоможуть. Ви можете зробити скидання як останній варіант. Якщо і це не спрацює, у консолі може бути проблема з обладнанням.

Несправність обладнання (рідко).

Хоча несправність апаратного забезпечення не настільки поширена, як інші причини, вона все одно може трапитися. Якщо Wi-Fi вашого комутатора все ще повільний після виконання всіх рішень у цьому посібнику, ви можете припустити, що причиною є неправильне обладнання. На жаль, вам доведеться або відправити консоль на ремонт або заміну.

Вирішення проблем із повільним вимкненням мережі Nintendo Switch

Нижче наведено набір рішень, які можна виправити повільним Wi-Fi на комутаторі Nintendo.

 1. Зробіть тест на підключення до Інтернету.

  Виконайте наведені вище кроки, щоб запустити тест підключення на консолі. Якщо швидкість завантаження та завантаження значно нижча за ту, за яку ви платите, можливо, проблема в Інтернет-провайдера.

  Якщо результат тесту говорить про те, що ви отримуєте передбачувану швидкість завантаження та завантаження, виконайте інші кроки з усунення несправностей нижче.

 2. Перемістіть свою консоль Nintendo Switch ближче до маршрутизатора.

  Слабкий сигнал wifi може вплинути на продуктивність wifi. Спробуйте ігри на своєму Nintendo Switch у тій самій кімнаті, де знаходиться ваш маршрутизатор, і перевірте, чи це спрацює. Якщо wifi працює швидше, коли він знаходиться поруч із маршрутизатором, вам слід усунути речі, які блокують сигнал wifi.

 3. Перезавантажте консоль.

  Натисніть кнопку живлення протягом приблизно 3 секунд, оберіть Параметри живлення та виконайте перезапуск . Це має перезапустити консоль і, сподіваємось, усуне помилку, яка спричиняє уповільнення роботи wifi.

 4. Цикл живлення бездротового маршрутизатора.

  Вимкнення та повернення маршрутизатора зазвичай усуває проблеми з мережею. Переконайтеся, що ви відключили модем або маршрутизатор (якщо він відокремлений від модему) від розетки приблизно на 30 секунд. Потім знову увімкніть маршрутизатор і перед спробою повторно підключити комутатор Nintendo.

 5. Мінімізуйте або усуньте предмети або пристрої, які можуть заважати роботі вашого Wi-Fi.

  Якщо між вашим маршрутизатором і консоллю є багато важких або товстих речей, таких як шафи для зберігання, стіни, скло, металеві предмети, обов’язково видаліть їх або відсуньте. Інші бездротові пристрої, такі як бездротові телефони або бездротові маршрутизатори, можуть потенційно заважати роботі вашого Wi-Fi. Спробуйте їх вимкнути і подивіться, що станеться.

 6. Використовуйте діапазон 5 ГГц на своєму маршрутизаторі.

  Якщо ваш маршрутизатор підтримує двосмуговий діапазон (2,4 ГГц та 5 ГГц), спробуйте перейти на інший і перевірте, чи це вирішить проблему. Зверніться до документації маршрутизатора або зверніться до виробника для отримання підтримки.

 7. Оновіть прошивку маршрутизатора.

  Якщо проблема не зникне після виконання перелічених вище рішень, можливо, доведеться вирішити проблеми з мережевим обладнанням, таким як маршрутизатор. Переконайтеся, що прошивка маршрутизатора оновлена. Ви також можете спробувати відновити заводські налаштування, щоб перевірити, чи це вирішить проблему.

Пропоновані показники:

 • Як виправити Xbox One не оновлюється Оновлення системи не встановлюватиметься
 • Як виправити не працюючий випуск PS4 Wifi | Не підключиться
 • Прості способи виправити проблему блимання синього світла PS4 | Немає живлення
 • Просте виправлення для контролера Xbox One не вмикається | Немає живлення

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.