Найкращий додаток Robocall Blocker для Android

Незважаючи на те, що для Android доступно безліч програм блокування robocall, само собою зрозуміло, що Truecaller справді є одним із найкращих, з якими ми стикалися. Він не тільки пропонує неймовірний набір функцій, але також має більшу бібліотеку цифр у порівнянні з іншими програмами.

Не можна заперечувати, що зловмисні маркетингові дзвінки (також відомі як robocall) дратують усіх. Незалежно від того, закликають вони нас для просування своєї продукції чи просто намагаються продати нас із підозрою на спам , бувають випадки, коли ці дзвінки коштують часу та грошей. Якщо ви недостатньо обережні, ці дзвінки також компрометують ваші особисті дані і навіть призводять до порушення даних.

Хоча багато хто може розглянути можливість зміни номера телефону, це не є постійним рішенням, оскільки дзвінки можуть почати надходити і на новий номер. Як не дивно, хоча в Android є функції блокування дзвінків, спам-дзвінки все одно можуть пройти. На щастя, у магазині Google Play є додатки, які можуть допомогти вам заблокувати такі підозрілі дзвінки та захистити вас протягом дня.

Маючи це на увазі, ми поговоримо про деякі найкращі програми для блокування Robocall, доступні через Play Store. Хоча більшість з цих додатків безкоштовні, деякі з них можуть купуватися. Тож давайте подивимось.

найкращий додаток блокатора robocall

1. Truecaller

Само собою зрозуміло, що Truecaller є однією з найпопулярніших програм для блокування спаму та дзвінків, доступних для Android. Він існує досить давно і завоював репутацію в галузі як провідне джерело для виявлення всіх спам-дзвінків. На додаток до блокування небажаних дзвінків, Truecaller також працює як чудове рішення для ідентифікації абонента.

Ця програма також може допомогти вам створити резервну копію своїх контактів, а також повідомлень на Google Drive, що спрощує відновлення їх на іншому телефоні. Truecaller наповнений додатковими функціями, що робить його не просто звичайним додатком для блокування дзвінків. Цей додаток можна безкоштовно завантажити в Play Store, але він постачається з рекламою та покупками в додатку. Доступні підписки, за якими клієнти платять щомісяця або рік.

Враховуючи, що Truecaller зараз працює на мільйонах телефонів, він призначений для роботи з широким спектром версій Android. Однак на сторінці розробника в Play Store не вказано версії Android, які працюють з ним.

2. Блокування Robocall Nomorobo

Як ми коротко згадували вище, це було б чудовим доповненням до смартфонів, якби виробники за замовчуванням надали програму блокування robocall. Але поки цей день не настане, такі сторонні додатки повинні робити. На щастя, Nomorobo (скорочення від більше не robo), безумовно, там, з найкращими програмами блокування robocall, доступними сьогодні. Також варто зазначити, що Номоробо став переможцем змагань FTC Robocall Challenge.

Розробники додатків згадують, що користувачі миттєво отримують захист від 655 000 надокучливих спам-дзвінків, а бібліотека також постійно оновлюється. Крім того, виробники згадують, що додаток Nomorobo заблокував понад 450 мільйонів роботодзвінків з 2013 року. Щоб переконатися, що додаток випереджає тих, хто викликає спам, зазначається, що щодня до його бази даних додається понад 1300 номерів спаму.

На відміну від інших програм , що блокують robocall, Nomorobo є безкоштовним лише протягом 14 днів. Після закінчення цього терміну споживачам доведеться витратити 1,99 дол. США на місяць, щоб зберегти ті самі засоби захисту. Враховуючи, що це одна з найкращих програм для блокування спаму на вашому телефоні, це, безумовно, невелика ціна.

3. RoboKiller

Існуючи вже досить давно, Robokiller створив собі ім'я серед програм блокування robocall. Він має повний набір функцій, які роблять його одним з найкращих у бізнесі. Для початку він може зручно заблокувати будь-який надокучливий телефонний дзвінок, який може потрапити вам на шлях. Він також має спеціальну функцію фільтра спаму / дзвінків, що полегшує більшу частину роботи. Звичайно, тут також є функція ідентифікації абонента, яка дозволяє здійснювати пошук у базі даних.

Розробники стверджують, що користувачі виявлять зменшення небажаних дзвінків з невідомих номерів на 90% за допомогою Robokiller. Хоча існує спеціальний список блоків, з яким користувачі можуть впоратися, Robokiller також пропонує можливість призупинити блокування, якщо ви очікуєте телефонного дзвінка з невідомого номера.

Однією з особливостей, що виділяє Robokiller, є включення ботів-відповідей, які є відповідями, що надсилаються спам-абонентам, коли їх телефонний дзвінок заблокований. Розробники згадують, що на вибір є кілька записів, хоча користувачі не можуть записати власні голоси для цих ботів-відповідей. Robokiller - це безкоштовне завантаження в Play Store, яке не містить реклами та покупок у програмі.

найкращий додаток блокатора robocall

4. Привіт

Якщо ви вже продавали програму для блокування телефонних дзвінків, швидше за все, ви чули про Hiya . Цей додаток для блокування robocall є ефективним методом, щоб уникнути шахрайства або дзвінків на телемаркетинг. Ви також можете використовувати це як зручний додаток для ідентифікації абонента завдяки функції пошуку номера телефону . Розробники згадують, що додаток також оснащений такими функціями, як антивірус, безумовно, зручний крім того, що він служить фільтром викликів.

Hiya також дозволяє додавати нові номери до контакту безпосередньо з програми, позбавляючи вас від ручного копіювання номера у вашій програмі контактів за замовчуванням. Однією з найкращих частин про Hiya є те, що її абсолютно безкоштовно завантажувати і без реклами. Однак у програмі є покупки, які дозволяють розблокувати додаткові функції. Це, безумовно, гідний додаток для блокування robocall, і ми настійно рекомендуємо вам перевірити його.

найкращий додаток блокатора robocall

5. Містер Номер

Це ще одна зручна програма для блокування спаму, яка постачається з набором інструментів, які допоможуть вам швидко звикнути до макета. На додаток до блокування спам-дзвінка від надокучливих телемаркетингових компаній, клієнти також можуть заблокувати цілі телефонні коди або навіть країни, що робить це справді одним з найкращих додатків для блокування robocall .

Якщо в каталозі є новий номер, ви можете повідомити про нього як про спам, щоб переконатися, що наступна особа під час наступного дзвінка отримає попередження. Аспект спільноти цього додатка змусив його рости, а також завоював похвалу серед експертів. Він простий у використанні та має всі функції, необхідні для блокування підозри на виклик спаму. Mr. Number - це безкоштовне завантаження з Play Store, яке постачається разом із покупками. Оголошень немає.

найкращий додаток блокатора robocall

6. Чи слід відповідати?

Як випливає з назви, це допомагає вирішити, відповідати на дзвінок з невідомого номера чи ні. Чи повинен я відповідати? має постійно оновлювану бібліотеку спаму та ідентифікованих номерів robocall , що полегшує користувачам швидке вивчення, які з них заблокувати, а на які відповісти.

Розробники згадують, що додаток може навіть блокувати преміум-або платні номери, чого багато інших додатків наразі не можуть зробити. На додаток до використання Чи повинен я відповідати? щоб заблокувати спам-дзвінки, його можна використовувати як самостійний додаток для набору номерів, в той час як він також включає можливість пошуку в контактах, не виходячи з програми.

Це безкоштовне завантаження в магазині Google Play і постачається з покупками в додатку. Однак оголошень немає. Чи повинен я відповідати? працюватиме на телефонах Android з версією 6.0 Marshmallow або новішою.

найкращий додаток блокатора robocall

7. Чорний список дзвінків

Чорний список дзвінків - це зручна програма, яка забезпечує спокій від абонентів, що спамуть навколо вас. Він також може служити чудовим додатком для блокування номерів, що не містять спаму, або приватних номерів, що робить його загальнодоступним додатком. Нарівні з іншими програмами блокування спаму, Чорний список дзвінків дозволяє використовувати його вбудований набір номера для телефонного дзвінка або текстових повідомлень / SMS. Це дає вам додаткову інформацію про приватні номери, які ви набираєте.

Звичайно, користувачі можуть також використовувати це для внесення до чорного списку певних номерів, від яких вони не хочуть чути. Номери телефонів можна додавати та видаляти як завгодно, що досить зручно. Отже, якщо ви шукаєте комплексне рішення для блокування кожного вхідного дзвінка зі спамом, чорний список дзвінків - це життєздатний варіант.

8. Телефонний номер

Це програма для блокування robocall з великою базою даних, яка допоможе вам виявити спам-дзвінки відразу після їх надходження. Що стосується функцій, він також має функцію списку блоків / фільтру викликів, яка дозволяє керувати всіма номерами та контактами, які ви раніше заблокували.

Маючи на увазі налаштування користувача, Caller Phone також має можливість налаштування екранів абонентів під час вхідного дзвінка. Хоча це не має багато спільного з блокуванням дзвінків, тим не менше, це приємне доповнення до програми. Оскільки вам потрібно знати, скільки дзвінків, які ви отримуєте за день, є спамом чи іншим способом, Caller Phone також постачається зі своїм власним списком дзвінків. Цей додаток можна завантажити безкоштовно та не містить реклами чи покупок у програмі.

9. Блокувач спам-дзвінків

Окрім того, що це чудовий додаток для блокування спам-телефонних дзвінків, він також може допомогти визначити телемаркетингових компаній, які можуть телефонувати вам з невідомих номерів. Однак це значною мірою залежить від пропонованої бази даних. Цікавою функцією, включеною сюди, є можливість визначити, скільки спамерів знаходиться у вашому районі, ефективно блокуючи їх ще до того, як вони навіть зв’яжуться з вами по телефону.

Якщо ви натрапите на номер телефону, який ви вважаєте шахрайським, ви можете негайно повідомити про це в додатку, щоб допомогти іншим. Включення цих функцій робить цей зручний додаток, і, безумовно, варто перевірити. Хоча в цій програмі немає покупок у програмі, вона постачається з рекламою.

10. Блокування дзвінків

Ця програма від Unknownphone.com постачається з широким набором інструментів, щоб заблокувати спамерів та інші невідомі номери, щоб вас не турбували. Користувачі також можуть отримати доступ до бази даних блокаторів дзвінків, щоб перевірити, хто вам телефонує, особливо якщо ви отримуєте повторні дзвінки з невідомих телефонних номерів. Користувачі також можуть заблокувати дзвінки з певної країни, що може значно зменшити шанси отримати шахраї в Інтернеті.

Call Blocker також пропонує послугу передплати для своїх клієнтів, яка коштуватиме 1,99 доларів на місяць або 4,99 доларів на три місяці. Ця послуга передплати також видаляє рекламу, яка присутня у безкоштовній версії. Обов’язково перевірте функцію управління дзвінками в Google Play Store. Для цього додатка потрібен смартфон Android із принаймні Android 5.0 або вище.

11. Контроль дзвінків

Розробник зазначає, що Call Control сумісний з новим стандартом блокування спаму STIR / SHAKEN, який використовується мобільними операторами по всій території США. Це означає, що він може працювати за тим самим стандартом, що встановлений операторами, швидко інформуючи вас про отримання спам-дзвінок.

Окрім блокування спам-дзвінків, Call Control відмінно справляється з блокуванням текстових повідомлень від невідомих телефонних номерів, а також ідентифікацією нових номерів за допомогою ідентифікатора абонента. Ви також можете керувати своїм особистим списком блокування відповідно до ваших уподобань. Нарівні з програмами подібного характеру, Call Control постачається із вбудованим номеронабирачем, який допоможе вам швидко зателефонувати додому, не виходячи з програми. Ви також можете додати невідомий номер до свого контакту з програми.

Система контролю дзвінків постачається з рекламою та покупками в додатках, хоча її можна безкоштовно завантажити для всіх. Якщо ви шукаєте захист від небажаних дзвінків, а також чудовий вбудований дозвон, ми настійно рекомендуємо керувати викликами.

12. Sync.ME Caller ID

Цей додаток Caller ID постачається з досить надійною настройкою для боротьби з роботодзвінками з самого початку. Щось, що мені особисто подобається, - це можливість програми здійснювати зворотний пошук телефонних номерів, щоб допомогти вам з’ясувати ці невідомі телефонні номери у ваших журналах дзвінків. Додаток також допомагає розумно об’єднати дублікати контактів, щоб зменшити безлад у вашому телефоні.

Розробники стверджують, що в додатку є база даних із майже 1,5 мільярда телефонних номерів, яка, швидше за все, повинна охоплювати більшість спаму та робочих дзвінків у вашому районі. Користувачі також отримують розумний набір номера в додатку. Це, безумовно, один з найкращих додатків для стороннього блокування дзвінків та ідентифікації абонента, доступних там. Незважаючи на те, що цю програму можна безкоштовно завантажити, вона постачається з рекламою та покупками в додатку.

13. Ідентифікатор абонента абонента та блокувальник дзвінків

Хоча кожна програма має свою особливість, мені подобається саме ця пропозиція - це те, що вона постачається з можливістю встановити віджет домашнього екрану, допомагаючи отримувати відповідні дані безпосередньо з головного екрану. Очікується, що користувачі також отримують вдосконалений набір номера разом із масивною базою телефонних номерів, які допоможуть вам ідентифікувати нові номери.

Користувачі мають можливість додавати номери до спеціального чорного списку, тоді як номери можна додавати та видаляти в будь-який час. Ви також можете візуально покращити ситуацію, використовуючи теми, доступні на борту. Це безкоштовне завантаження та підтримується рекламою, а також покупками в додатках.

14. YouMail

Це високо оцінений додаток, хоча назва робить його функції трохи неоднозначними. Тим не менш, YouMail постачається із комплексними функціями блокування спаму, які дозволяють вам замовчуванням залишати більшість роботодзвінків. Наприклад, коли виявлений номер спаму виявляється в ідентифікаторі абонента, він автоматично надсилає їм повідомлення «Номер відключений», таким чином гарантуючи, що ваш номер телефону буде видалено зі списків спамерів.

Повідомляється, що система блокування дзвінків YouMail оновлюється кілька разів на день, щоб переконатись, що нові роботодзвінки ідентифікуються негайно. На додаток до вищезазначених функцій, YouMail також пропонує голосову пошту в текстовому режимі та голосову пошту на електронну пошту безкоштовно, що робить її виокремленою серед решти конкурентів.

Цей додаток можна безкоштовно завантажити, але постачається з рекламою. Розробники пропонують платну підписку, яка взагалі видаляє рекламу, що варто врахувати, якщо вам подобаються функції цього додатка. Враховуючи, що YouMail - порівняно новіша програма порівняно з іншими, для роботи потрібен смартфон із принаймні Android 6.0 або новішою версією.

15. Шоуколлер

Це досить унікальний додаток з точки зору функцій, які він пропонує. Для початку Showcaller має можливість блокувати небажані дзвінки, що доповнено надійною функцією блокування спаму. Це може залишити непотрібну метушню поза вашим особистим списком дзвінків, одночасно забезпечуючи чудовий захист від спаму та робочих дзвінків. На додаток до цих чудових функцій, Showcaller також має можливість записувати телефонні дзвінки, що може бути надзвичайно зручним.

У Showcaller також присутній розумний дозвон, який дозволяє швидко шукати контакти у вашому телефоні, хоча для цього потрібно надати дозвіл своїм контактам, чого вимагає кожен інструмент блокування дзвінків. Найкраще тут - ви отримуєте доступ до всіх функцій ідентифікації, навіть коли ваш телефон у режимі офлайн або без з’єднання з Інтернетом.

Що стосується додаткових функцій, Showcaller, безсумнівно, є одним з найкращих пропозицій, про які ми вже говорили в цій статті. Showcaller доступний безкоштовно, хоча в додатку доступні оголошення та покупки. На додаток до видалення реклами, ця покупка також розблоковує необмежений пошук, а також покращує блокування спаму. Загалом, на вашому телефоні потрібно лише 8,5 МБ місця для зберігання, що чудово, враховуючи пропоновані функції.

16. Robocalls 2.0 Plus +

Це, мабуть, одна з найдосконаліших програм блокування дзвінків, доступних сьогодні на ринку. Виробники Robocalls 2.0 зазначають, що він використовує комбінацію штучного інтелекту (AI) та технології блокчейну для перегляду бази даних доступних списків спаму. Фактично, це дозволяє програмі прогнозувати, коли ви можете отримувати небажані дзвінки, використовуючи "схеми вхідного набору".

Варто згадати, що Robocalls 2.0 Plus розпочався як бета-проект і включав більше функцій у свою парасольку над наступними оновленнями. Враховуючи, що більшість функціонування програми базується на прогнозі, цілком ймовірно, що Robocalls 2.0 може змішати деякі цифри. Яскравою стороною цього є те, що це абсолютно безкоштовно у використанні, і йому вже довіряють тисячі користувачів щодня, безумовно, тому це варто зробити.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.