7 найкращих безкоштовних програм IPTV для перегляду телевізійних передач у прямому ефірі на Android

Хоча існує кілька джерел для перегляду та завантаження вмісту в Інтернеті, існує не так багато джерел, які дозволяють користувачам транслювати телевізійний вміст у прямому ефірі, але ви можете отримати найкращий безкоштовний додаток IPTV. Ось тут і з’являються такі послуги, як IPTV. Щось подібне, користувачі можуть повністю транслювати пряме телебачення, використовуючи лише інші пристрої Android.

Концепція IPTV насправді досить проста. Замість використання кабельного зв’язку або подібного режиму підключення, що вимагає проводки та підключення кабелів, IPTV вимагає лише з’єднання з Інтернетом.

Це означає, що навіть якщо у вас на смартфоні є програма IPTV, вам все одно знадобляться хости, які дозволять вам безперешкодно переглядати весь вміст на своєму телефоні. Незважаючи на те, що існує безліч програм IPTV, вибір найкращого з них може бути цілком складним завданням.

Ось чому ми вирішили полегшити вам життя, запропонувавши вам список програм, які допоможуть вам транслювати пряме телебачення за допомогою IPTV. Що ще краще, це те, що деякі програми IPTV постачаються з увімкненим Chromecast, що дозволяє відображати вміст вашого смартфона Android на більшому екрані.

Найкращі безкоштовні програми IPTV для перегляду телевізійних передач у прямому ефірі на Android

найкращий безкоштовний додаток iptv

1) IPTV

Це відмінна альтернатива для людей, які використовують VLC для трансляції онлайн-вмісту на своїх робочих столах. Подумайте про це як про подібний додаток, але лише для пристроїв Android. Він підтримує списки відтворення у форматах M3U та XSPF, в той час як він також може запам'ятовувати історію ваших списків відтворення, так що ви можете повернути годинник назад, щоб перевірити, що ви спостерігали в минулому. Як і будь-який інший додаток IPTV, цей дозволяє вибирати джерела, як завгодно, відкриваючи таким чином тисячі варіантів в Інтернеті.

Як і у випадку з такими програмами, ця версія є безкоштовною, але постачається з рекламою. Компанія також має Pro-версію програми, яка видаляє рекламу та надає такі функції, як можливість повторного підключення, коли ви випадково вийшли з підключення через деякі проблеми. Звичайно, додаток не надає списки відтворення для потокового вмісту.

Це потрібно робити індивідуально, і один пошук Google може зайняти довгий шлях у визначенні найкращого джерела для IPTV. Ми рекомендуємо спробувати безкоштовну версію перед тим, як отримати версію Pro зі зрозумілих причин. Для використання цієї програми вам знадобиться пристрій Android з версією 4.0.4 або новішої.

Завантажте зараз: тут

найкращий безкоштовний додаток iptv

2) GSE SMART IPTV

Це досить всеосяжний додаток, який дозволяє отримати максимум від вашого досвіду IPTV. Ні, це не дає вам доступу до джерел, але як тільки ви це зрозуміли, цей додаток буде абсолютно насолоджуватися використанням. Перш за все, програма підтримує списки відтворення різних форматів, що допомагає значно розширити пошук. Він постачається з підтримкою динамічного перемикання мови (до 31 мови на сьогодні), тому це чудовий додаток, якщо англійська не є рідною мовою.

Користувачі також можуть додати файли субтитрів (.srt) до списків відтворення, щоб надати їм повний телевізійний досвід без необхідності інвестувати в кабельне з'єднання. Крім того, він підтримує Google Chromecast та автоматичне повторне підключення прямих трансляцій. Для зацікавлених батьків розробники також вбудували батьківський контроль. Що стосується функцій, то ця програма від droidvision вас охопила. Це безкоштовне завантаження, але воно постачається з рекламою та покупками в додатку.

Завантажте зараз: тут

найкращий безкоштовний додаток iptv

3) Ідеальний програвач IPTV

Це добре розроблена програма, яка надає вам приставку, як-от користувальницький інтерфейс, але в додатку для Android. Після налаштування вибраного вами джерела IPTV ви можете прокручувати всі канали, що є у вас, і навіть перевіряти програмування, яке буде наступним.

Враховуючи ці речі, це, безсумнівно, одна з найпопулярніших програм IPTV, доступних там. Додаток також дозволяє використовувати його просто як медіаплеєр, відтворюючи вміст флеш-накопичувача USB або картки microSD на вашому телефоні.

Розробники цього додатка також запустили Perfect Cast IPTV, що є додатком для дистанційного керування, спеціально розробленим для Perfect Player. Він підтримує списки відтворення в M3U та XSPF, тоді як підтримувані формати EPG включають XMLTV та JTV, тому тут є щось для кожного.

Завантажте зараз: тут

найкращий безкоштовний додаток iptv

4) LENY IPTV

Як випливає з назви, це ідеально підходить для тих ледачих клієнтів, які не хочуть витрачати занадто багато часу на возиння з IPTV та його функціями. Однак вам все одно доведеться заготовляти власні списки відтворення (бажано у форматі m3u або xspf).

Щоб врятувати користувачів від проблеми з нуля, Lazy IPTV також має опцію резервного копіювання / відновлення, яка дозволяє повернути годинник назад і повернути свою історію списків відтворення. Додаток також підтримує автоматичне оновлення списків відтворення та використання кеш-даних, коли вони недоступні.

Однак ми вважаємо, що інтерфейс може бути трохи кращим. Це додаток, що підтримується рекламою, і не має покупок у програмі. Обов’язково перевірте це.

Завантажте зараз: тут

найкращий безкоштовний додаток iptv

5) OttPlayer

Це одна з небагатьох програм, яка не прагне монетизувати своїми пропозиціями. OttPlayer - досить вишуканий програвач і має підтримку декількох протоколів, включаючи HLS, RTSP, TS від UDP та RTMP. Вам знадобиться список відтворення у форматі M3U8, щоб налагодити роботу. Процес налаштування досить простий за допомогою OttPlayer і передбачає реєстрацію на сайті компанії та завантаження списку відтворення, щоб знайти їх легко доступними на вашому смартфоні або планшеті. Само собою зрозуміло, що OttPlayer не пропонує списків відтворення або телевізійних каналів, які доведеться закуповувати у вашого Інтернет-провайдера чи інших джерел.

OttPlayer - це простий додаток, який робить те, що повинен. Він абсолютно безкоштовний і не містить реклами чи покупок у програмі. Для використання цієї програми вам знадобиться пристрій з ОС Android 4.0.3 або новішої версії.

Завантажте зараз: тут

найкращий безкоштовний додаток iptv

6) Tubi TV

Далі ми дивимось на Tubi TV. На Tubings TV ви можете безкоштовно дивитись тисячі хітових фільмів та телешоу. Весь вміст безкоштовний, і хоча це спочатку може здатися схематичним, Tubi є на 100% законним. Для використання цієї послуги вам навіть не потрібні кредитні картки або будь-яка передплата.

Tubi TV робить це просто - вибирайте, що ви хочете дивитись, коли хочете це дивитись. Ви можете дивитись це прямо по телевізору, а можна брати ці програми, а не він ходити на мобільні розваги. На додачу до цього, Tubi щотижня додає нові безкоштовні шоу та фільми, тому вміст для перегляду у вас ніколи не закінчиться.

Завантажте зараз: тут

найкращий безкоштовний додаток iptv

7) Плутон ТВ

І останнє, але, звичайно, не менш важливе, ми маємо телевізор Плутон. Це дійсно схоже на Tubi TV, пропонуючи вам безкоштовну трансляцію для телевізійних шоу та фільмів. Ви можете дивитися більше ста прямих телевізійних каналів, і тоді Плутон ТВ також має бібліотеку з тисячами фільмів на замовлення. Є також багато телевізійних шоу на замовлення.

Плутон TV, як і Tubi TV, є на сто відсотків безкоштовним і легальним - кредитні картки, контракти та рахунки не потрібні. Ви можете дивитись безкоштовний телевізор на своєму маленькому екрані за допомогою програми для Android, або ж насолоджуватися цим на своєму Smart TV. Ви навіть можете транслювати вміст прямо на великий екран за допомогою Chromecast або подібного пристрою!

Завантажте зараз: тут

Вирок найкращому безкоштовному додатку IPTV

Як бачите, є найкращий безкоштовний додаток IPTV, за допомогою якого можна транслювати телевізор через Інтернет. Ви можете використовувати будь-яку з цих програм IPTV для трансляції ваших улюблених шоу; однак, Плутон і Tubi TV є одними з наших улюблених варіантів. Вони запропонують вам найрізноманітніший вміст, а також деякі найкращі назви на ринку сьогодні.

У вас найкращий безкоштовний додаток IPTV? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.