Що робити, якщо ваш HP Chromebook 14 не вмикається [Посібник з усунення несправностей]

Що стосується електронних пристроїв, то потужність дуже важлива, оскільки без неї, яким би дорогим і швидким не був ваш пристрій, він марний. Схоже, є деякі власники HP Chromebook 14, які стикаються з проблемами живлення, і найпоширенішою з них є проблема не вмикання, яка може бути спровокована несправною батареєю або зірваною схемою. Але як би там не було, ми можемо зробити так багато всього про ноутбук, який не вмикається.

У цій публікації я розповім вам про усунення несправностей вашого Chromebook 14 HP, який більше не вмикається. Ми розглянемо всі можливості і виключимо їх по черзі, поки не зможемо визначити проблему і, сподіваємось, повернути ваш телефон до життя. Отже, якщо ви є одним із власників цього ноутбука, і в даний час вас турбує схожа проблема, продовжуйте читати нижче, оскільки ця публікація може вам допомогти.

Перш ніж ми приступимо до усунення несправностей, якщо ви знайшли цю публікацію, намагаючись знайти рішення іншої проблеми, переконайтеся, що завітали на нашу сторінку з усунення несправностей HP Chromebook 14, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим ноутбуком. Спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють, або якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету та натисніть "подати", щоб зв'язатися з нами. Не хвилюйтеся, це безкоштовно.

Як вирішити проблеми з Chromebook 14 HP, який не вмикається

Курс нашого усунення несправностей полягатиме у спробі увімкнути ваш Chromebook. Просто мерехтіння на екрані може бути ознакою того, що його компоненти справні, тому нам доведеться зробити все можливе, щоб це виправити.

Крок 1: Виконайте візуальний огляд

Якщо ця проблема виникла без видимих ​​причин, вам слід провести фізичний огляд, щоб переконатись, чи не зазнав він фізичних та / або рідинних збитків. Пам’ятайте, ваш Chromebook не є водостійким пристроєм, тому рідина може легко потрапити в нього. Кілька крапель води на клавіатурі можуть призвести до того, що ноутбук піде з ладу, і те саме може статися, якщо ви засмутилися і розбили клавіатуру. Це дуже компактний ноутбук, і хоча він не має рухомих частин всередині, компоненти досить крихітні, і навіть незначний вплив може спричинити масу проблем.

Однак вплив, який може призвести до того, що пристрій не вмикається, повинен залишити щось зовні. Це можуть бути подряпини або вм’ятини. Отже, якщо ви можете їх знайти, то є більша ймовірність того, що причиною проблеми є фізична шкода. Вам також слід перевірити наявність залишків води або вологих речовин, і якщо вони є, причиною проблеми є пошкодження рідини. Будь то фізична або рідка шкода, ви не можете щось з цим зробити, не анулювавши гарантію, тому краще, принесіть Chromebook назад до магазину, і нехай технік вирішить проблему та проведе деякі тести.

Якщо ноутбук не вмикається з коробки, не турбуйтеся про усунення неполадок, замість цього надішліть його назад, замініть або попросіть повернути гроші.

Припускаючи, що немає ознак рідини чи фізичних пошкоджень, перейдіть до наступного кроку.

Крок 2. Відкрийте кришку, щоб перевірити, чи увімкнувся ваш Chromebook

Chromebook автоматично вмикається, коли кришку відкривають, припускаючи, що у неї залишилось 5% або більше батареї. Вкрай важливо, щоб цей крок вийшов на друге місце, щоб ви могли переконатись у відсутності рідких збитків. Пам’ятайте, що увімкнення ноутбука, коли є явні ознаки пошкодження рідини, може спричинити більше проблем.

Якщо ноутбук не вмикається, коли ви відкриваєте кришку, то можливо, що заряд батареї менше 5%, принаймні, це те, що ми повинні припустити на даний момент.

Крок 3: Спробуйте натиснути і утримувати кнопку живлення

Якщо припустити, що немає ознак пошкодження рідини та комп’ютер не ввімкнувся, коли ви відкрили кришку, спробуйте натиснути та утримувати кнопку живлення. Ваш Chromebook не увімкнеться, відкривши кришку, якщо заряд акумулятора менше 5%. Але якщо у нього залишилось принаймні 1% батареї, він повинен увімкнутись після натискання кнопки живлення.

Однак, якщо після цього він все ще відмовляється ввімкнути, перейдіть до наступного кроку.

Крок 4: Спробуйте зарядити свій Chromebook 14 HP

Знову ж таки, робити це потрібно лише в тому випадку, якщо немає ознак пошкодження рідини, оскільки вода та електрика погано змішуються. Є ймовірність, що акумулятор повністю розряджений, тому ноутбук не реагує, коли кришку відкрито або натиснуто клавішу живлення. Отже, на цьому кроці ми спробуємо поповнити акумулятор, щоб побачити, як реагує ваш Chromebook. Виконайте кроки нижче ...

  1. Підключіть оригінальний адаптер змінного струму вашого ноутбука до працюючої розетки. Важливо, щоб ви підключали його безпосередньо до розетки, а не до розетки або будь-якого вторинного джерела живлення, щоб бути впевненим.
  2. Тепер підключіть інший кінець адаптера змінного струму до вашого Chromebook 14 HP.
  3. Перевірте індикатор заряду акумулятора; якщо він зелений, зачекайте, поки він стане жовтим, а потім натисніть кнопку живлення, щоб перевірити, чи вмикається ноутбук. Якщо це не так, переконайтесь, що воно не нагрівається, тому що якщо воно так, не продовжуйте його заряджати, а поверніть його в магазин.

Якщо індикатор заряду акумулятора горить, коли зарядний пристрій підключено до ноутбука і припускаючи, що воно не нагрівається, дайте йому зарядитися протягом 10 хвилин, а потім спробуйте знову увімкнути. Якщо після цього він все одно не ввімкнеться, перейдіть до наступного кроку.

Крок 5: Виконайте скидання вбудованого контролера (EC) на вашому HP Chromebook 14

Це потрібно зробити, якщо ноутбук заряджається, але не вмикається, коли ви закриваєте і відкриваєте кришку або натискаєте кнопку живлення. На даний момент можливо, що ваш комп’ютер просто заморожений, тому він не реагує. Скидання EC є дуже ефективним методом розморожування будь-якого Chromebook, і це може бути єдиним, що може вирішити цю проблему.

Для цього натисніть і утримуйте кнопки оновлення та живлення протягом 3 секунд. Якщо телефон завантажується, проблема вирішена, інакше пора принести його в магазин і нехай технік вирішить проблему за вас.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.