Як покращити час автономної роботи на Google Pixel 3 XL (виправити проблему з розрядом акумулятора)

Ваш Google Pixel 3 XL швидко втрачає заряд акумулятора? Ця публікація дасть поради та рішення щодо вирішення цієї поширеної проблеми.

Що призводить до того, що Google Pixel 3 XL швидко розряджається

Однією з найпоширеніших проблем, з якою стикаються користувачі Android, є проблема розряду батареї. Погана робота акумулятора може бути пов’язана з багатьма речами, тому остаточного способу виправити це не існує. Деякі найпоширеніші причини, через які ваш Google Pixel 3 XL може швидко розряджатися, включають такі елементи:

 • яскравість екрану
 • незначна помилка ОС
 • програми
 • неефективне кодування
 • налаштування або налаштування
 • Віджети
 • несправність обладнання

Підвищення ефективності роботи акумулятора на вашому Google Pixel 3 XL вимагає терпіння та часу. Будьте впевнені, що у вас є обоє в порядку, якщо ви хочете серйозно поліпшити роботу акумулятора.

Як покращити час автономної роботи на Google Pixel 3 XL

У більшості випадків погана робота акумулятора пов’язана з неправильними звичками використання. Наведені нижче рекомендації покликані допомогти вам вирішити проблеми з поганими звичками використання, як і рішення. Вони не призначені для того, щоб “вирішити” проблему відразу, тому будьте терплячі, виконуючи їх. Для повного покращення роботи акумулятора вашого Google Pixel 3 XL може знадобитися одна або кілька комбінацій.

Пропозиція 1: Примусове перезавантаження

Перш ніж виконувати будь-які зміни програмного забезпечення, гарно, якщо ви можете спочатку оновити систему. Якщо вам не вдається нормально використовувати Pixel 3 XL і не перезапустити його традиційним способом, спробуйте виконати примусову перезавантаження. Просто натисніть і утримуйте кнопку живлення близько 10 секунд. Потім зачекайте, поки ваш телефон завершить послідовність перезавантаження, і подивіться, що станеться, і що ще важливіше, щоб побачити, чи покращиться робота акумулятора.

Пропозиція 2: Перевірте програми

У більшості випадків, подібних до вашого, основною проблемою є програми. Як і операційна система Android, додатки - це просто коди, призначені для роботи з операційною системою та міні-ОС вашого обладнання Pixel 3 XL (так звана мікропрограма). Взаємодія між програмами та іншим програмним забезпеченням на пристрої є досить складним процесом, і є мільйони можливих точок відмови. Хоча розробники зробили досить пристойну роботу, зробивши додатки та Android стабільними, проблеми іноді можуть виявлятися без попередження.

Якщо після встановлення програми акумулятор вашого Google Pixel 3 XL почав швидко втрачати заряд, найімовірнішою причиною має бути новий додаток. Спробуйте видалити цю програму, щоб перевірити, чи не покращилася робота акумулятора.

Крім того, ви можете скористатися вбудованою функцією в Android, щоб побачити, чи певний додаток ненормально споживає електроенергію. Ви можете перейти до Налаштування> Акумулятор і перевірити, чи певний додаток особливо виділяється. Натисніть на символ батареї, щоб побачити розподіл ваших програм. Це допоможе вам визначити, скільки ваших програм використовує акумулятор після останньої повної зарядки пристрою. Якщо ви вважаєте, що програма відображається високо у списку, коли ви не так часто користуєтесь нею, спробуйте примусово зупинити або вимкнути її. Якщо примусове зупинення або вимкнення програми не призведе до різниці, спробуйте видалити ті, які, на вашу думку, можуть спричинити проблему. В іншому випадку ви можете продовжити роботу з усуненням неполадок нижче.

Пропозиція 3: Перезапустіть у безпечному режимі

Інший спосіб перевірити, чи сторонній додаток споживає ваш акумулятор Pixel 3 XL, - це перезапустити його в безпечному режимі. У безпечному режимі сторонні програми будуть вимкнені, тому, якщо акумулятор вашого пристрою значно покращиться після деякого часу роботи пристрою, можливо, ви зможете згодом звузити можливі причини.

Щоб завантажити Pixel 3 XL у безпечний режим:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення вашого пристрою.
 2. На екрані торкніться й утримуйте живлення. За потреби натисніть OK.
 3. Ваш пристрій запускається в безпечному режимі. У нижній частині екрана ви побачите "Безпечний режим".
 4. Дайте своєму Pixel 3 XL працювати в цьому режимі принаймні 48 годин, щоб ви помітили будь-яку різницю.
 5. Щоб вийти з безпечного режиму, просто перезавантажте пристрій.

Пам’ятайте, завантаження в безпечному режимі не скаже автоматично, яка з ваших програм є проблемою. Вам потрібно буде спостерігати за телефоном та перевіряти покращення, щоб визначити, чи не викликає проблему сторонній додаток. Щоб визначити, яка з ваших програм викликає проблеми, перезавантажте телефон у безпечний режим і виконайте такі дії:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш Pixel 3 XL все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.

Щоб визначити, яка з ваших програм викликає проблеми, перезавантажте телефон у безпечний режим і виконайте такі дії:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш Google Pixel 3 XL все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.

Пропозиція 4: Встановіть оновлення програми та системи

Іноді через неефективне кодування може статися погана робота акумулятора або надмірний розряд акумулятора. Це може статися, якщо в програмі чи операційній системі є проблема з кодуванням. Якщо розробник помітить проблеми, які можуть бути спричинені неправильним кодуванням, він спробує покращити ситуацію, виправивши їх. Саме з цієї причини ми закликаємо вас завжди встановлювати оновлення програм та систем у міру їх надходження.

Пропозиція 5: Використовуйте оптимізацію акумулятора

Пристрої Google, такі як моделі Pixel, мають корисну функцію, яка називається Оптимізація акумулятора, призначена для мінімізації впливу розряду акумулятора. Ми пропонуємо використовувати його для покращення своєї ситуації. Нижче наведено загальні кроки для його використання:

 1. На головному екрані проведіть пальцем вгору піктограму зі стрілкою (розташовану внизу), щоб переглянути список програм.
 2. Зайдіть в Налаштування.
 3. Торкніться Акумулятор.
 4. Торкніться значка меню (розташований у верхньому правому куті).
 5. Торкніться Оптимізація акумулятора . Програми / послуги, які неможливо оптимізувати, здаються сірими.
 6. Торкніться спадного меню «Не оптимізовано» Значок випадаючого меню (знаходиться вгорі).
 7. Торкніться Усі програми.
 8. Торкніться відповідної програми, торкніться одного з наступних, а потім торкніться Готово:
 • Оптимізуйте
 • Не оптимізуйте

Пропозиція 6: Зменшити яскравість екрану

Ще одна найпоширеніша причина, чому дорогі та потужні смартфони, такі як Google Pixel 3 XL, швидко втрачає заряд акумулятора - це екран. Щоб сказати вам прямо: чим яскравіший екран, тим більше енергії потрібно системі, щоб підтримувати його. Отже, якщо ви той тип, хто хоче зробити все яскравим, не дивуйтеся, якщо ваш акумулятор не буде довго працювати. Спробуйте зменшити яскравість екрану до найнижчого комфортного рівня, щоб ви щодня продовжували час автономної роботи.

Пропозиція 7: Вимкніть послуги, якими ви не користуєтесь

Деякі фонові служби, які залишаються увімкненими, також можуть повільно, але впевнено розряджати акумулятор. Спробуйте зайти в меню налаштувань і вимкнути будь-яку службу або функцію, яка потенційно може додати проблему. Ви можете почати з вимкнення таких речей, як Bluetooth, Wi-Fi, GPS, якщо ви ними не користуєтесь. Якщо ви перебуваєте в районі з переривчастими або поганими послугами стільникового зв'язку, увімкніть режим польоту. Якщо стільникові сигнали надходять і згасають, це може змусити систему постійно їх шукати. Спробуйте замість цього використовувати wifi, щоб мінімізувати втрату заряду акумулятора протягом дня.

Пропозиція 8: Видаліть віджети

Ярлики програм або віджети на головному екрані можуть бути причиною того, що ваш Pixel 3 XL переживає розряд акумулятора. Як і програми, віджети можуть регулярно контактувати з віддаленими серверами для оновлення їх вмісту. Спробуйте їх видалити, якщо на цьому етапі ви все ще не можете з’ясувати причину проблеми.

Пропозиція 9: Скидання до заводських налаштувань

Якщо всі наведені вище кроки з усунення несправностей не дозволять вирішити проблему зависання на вашому Pixel 3 XL, останній крок усунення несправностей програмного забезпечення, який ви можете зробити, - це стерти його. Таким чином, ви можете повернути всі налаштування програмного забезпечення до стандартних значень за один раз. Якщо причиною проблеми є програмне забезпечення, швидше за все, допоможе скидання налаштувань.

Щоб відновити заводські налаштування Pixel 3 XL:

 1. Створіть резервну копію своїх персональних даних.
 2. Обов’язково знайте ім’я користувача та пароль для облікового запису Google у телефоні.
 3. Відкрийте програму Налаштування.
 4. Натисніть Система.
 5. Натисніть Додатково.
 6. Натисніть Скинути параметри.
 7. Торкніться Стерти всі дані (заводські налаштування), а потім Скинути телефон. За потреби введіть свій PIN-код, шаблон або пароль.
 8. Щоб стерти всі дані з внутрішньої пам’яті телефону, торкніться Стерти все.
 9. Коли телефон закінчить стирання, виберіть опцію перезапуску.
 10. Налаштуйте телефон і відновіть резервні копії даних.

Пропозиція 10: Пониження версії ОС

Іноді проблема з розрядом акумулятора може стати більш вираженою відразу після встановлення останньої версії Android. Якщо виконання наведених вище пропозицій досі не допомогло, подумайте про зниження версії ОС Pixel до попередньої версії. Перехід до попередньої версії Android офіційно не підтримується Google, оскільки це може спричинити проблеми, якщо не виконати їх належним чином. Робіть це на свій страх і ризик.

Пропозиція 11: Зверніться до служби підтримки Google

Якщо після відновлення заводських налаштувань або зниження версії ОС нічого не зміниться, найімовірнішою причиною має бути несправність обладнання. Зв’яжіться з Google, щоб вони порадили, що робити.