Екран Galaxy Note 5 не розпізнає торкання пальців, сенсорний екран не відповідає, інші проблеми

Сьогодні ми відповідаємо на деякі проблеми з екраном на # GalaxyNote5. Екран Note 5 має перевірену якість, але деякі члени спільноти Android не хотіли б погодитися. Отже, для тих користувачів Note 5, які також можуть мати подібні ситуації з трьома згаданими нижче користувачами, ми сподіваємось, що наші пропозиції будуть вам корисні.

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Нижче наведено конкретні теми, які ми сьогодні пропонуємо вам:

Проблема 1: Екран Galaxy Note 5 не розпізнає торкання пальців

Дякуємо за можливість поділитися своїм розчаруванням із пристроєм Samsung. Я отримав його пару місяців тому, і він прекрасно функціонував, поки скло не тріснуло. Я використовував його через кілька тижнів, і як сенсор, так і S-Pen все ще працювали, але мені не сподобався знак зламаного екрану в правому нижньому куті. Тому я вирішив замінити скло, що я і зробив. Дотик почав працювати неправильно через пару днів після заміни скла. Зараз він не впізнає мої пальці. Він розпізнає лише S-Pen. Я справді хвилююсь і думаю, що я можу зробити, щоб вирішити цю проблему. Дякую. - Коджо

Рішення: Привіт Коджо. Ми рідко чуємо про проблеми з дисплеєм Galaxy Note 5 через нормальний знос, тобто монітор або цифровий планшет не працюють, коли телефон не впав, не зазнав фізичних впливів або не зазнав впливу елементів (вологи / тепла / холоду). Якщо ви ніколи не використовували телефон неправильно, а екран просто тріснув сам по собі, можливо, ви отримали погану примітку 5. У цьому випадку не забудьте зв’язатися з компанією Samsung або продавцем, який продав вам телефон, щоб його можна було відремонтувати або замінити.

Однак, якщо телефон впав або потрапив під вплив води або стихій, це явно не вина Samsung. Ми не очікуємо, що ви неправильно використовували телефон, але ми точно знаємо, що екран Galaxy Note 5 - це досить міцний апаратний елемент. Він не легко ламається, хоча і не повністю захищений від фізичних пошкоджень. Він все ще в основному складається зі скла, тому навіть невелика крапля може потенційно його пошкодити.

Тепер, якщо монітор (частина, що показує зображення), здається, працює належним чином (відсутність ліній, зміна кольору, мерехтіння), але телефон, здається, не розпізнає ваші дотики, можливо, проблема з дигітайзером. Дігітайзер є тонким шаром над монітором, який фіксує дотики пальців і перетворює їх у сигнали, що надходять через гнучкий кабель на материнську плату. Щоб перевірити, чи це так, виконайте скидання до заводських налаштувань і спостерігайте, чи це щось змінює. Якщо вам пощастило, і збій програмного забезпечення спричинив збій у роботі цифрового планшета, проблема повинна бути вирішена при заводських / головних скиданнях. Якщо проблема залишається після генерального скидання, це явний показник того, що у вас несправність дисплея. Щоб це виправити, потрібно замінити планшет або весь екран у зборі.

Для загального скидання Примітки 5 виконайте такі дії:

 1. Повністю вимкніть Samsung Galaxy Note 5.
 2. Спочатку натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності та кнопки головного екрана, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте три кнопки натиснутими, і коли з'явиться повідомлення "Samsung Galaxy Note5", відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати дві інші.
 4. Як тільки з’явиться логотип Android, відпустіть кнопки збільшення та зменшення гучності.
 5. Повідомлення "Встановлення оновлення системи" відображатиметься на екрані за 30 60 секунд, перш ніж відображатиметься екран відновлення системи Android з його опціями.
 6. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію Так - видаліть усі користувацькі дані та натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Коли процес завершиться, за допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезавантажити телефон.
 8. Перезавантаження може зайняти трохи більше часу, але не хвилюйтеся і зачекайте, поки пристрій активується.

Проблема 2: Діагностика Galaxy Note 5 зламана, потребує заміни, сенсорний екран не відповідає

Samsung Galaxy Note 5 з Family Mobile. Сенсорний екран не відповідає. S Pen працює. Кнопки гучності, живлення та головного працюють. Меню та Назад працюють на дотик. Раніше він періодично перезавантажувався, заморожувався, а яскравість та інші налаштування змінювалися. Коли сенсорний екран перестав реагувати, я видалив деякі програми, файли та файли SD-карти, оскільки іноді він казав, що він заповнений. Я перезавантажився, очистив розділ кеш-пам’яті, скинув налаштування, зняв задню частину та стиснув телефон великим і вказівним пальцями там, де знаходиться монітор серця. Все, що я зробив, - це втрата резервної інформації, оскільки вона не відновиться з мого комп’ютера. Мені потрібен цифровий планшет, екран або я випадково змінив налаштування? - Емілі ДеЛозьє

Рішення: Привіт Емілі. У складі дисплея телефону є три основні компоненти - монітор, оцифровщик та гнучкий кабель. Як зазначалося вище, монітор - це та частина, яка показує зображення, які ми бачимо на екрані. Зверху на моніторі знаходиться оцифровщик. Ми вважаємо, що це та частина, яка не працює належним чином. Це спричинено або збоєм програмного забезпечення (дуже рідко, але це може бути виправлено за допомогою заводських налаштувань) або несправністю обладнання. Оскільки ваша проблема схожа на Kojoвище, обов’язково прочитайте наші пропозиції щодо нього. Пам’ятайте, хоча існує безліч відеороликів із посібниками, які допоможуть вам замінити дигітайзер або збірку екрану, але в результаті ви зможете викликати більше проблем, ніж рішень. Якщо у вас немає досвіду та інструментів для заміни екрана (ви все одно придбаєте запасні частини та інструменти самостійно), нехай професіонал зробить ремонт за вас.

Проблема 3: Екран Galaxy Note 5 заморожений на екрані логотипу Samsung

My Note 5 застиг на початковому екрані Samsung. Наразі я можу зробити лише:

 • Натисніть кнопку зменшення гучності, потужність, щоб відкрити екран Maintenance Boot Mode. Я можу прокручувати параметри вгору і вниз, але можу лише “вибрати” варіант 4 - Вимкнення. Якщо я “ввійду” в будь-який з інших 3-х варіантів, екран завмирає, і мій єдиний варіант - знову натиснути кнопку зменшення гучності, щоб повернути цей екран назад.
 • Натисніть кнопки зменшення гучності додому, щоб відкрити екран попередження про користувальницьку ОС. Я можу збільшити гучність і отримати екран завантаження. Але там просто завмирає назавжди. Клавіша зменшення гучності відкриває екран запуску Samsung Galaxy Note 5, але він там завмирає назавжди. ПРИМІТКА. Я спробував виконати UP-power-home-volume, але взагалі нічого не відбувається.
 • Крім того, коли "вимкнено живлення" та підключено до мережі, піктограма зарядки відображається як порожній акумулятор і не переходить до повної. Коли я відключаю зарядний пристрій, піктограма залишається.

Я не виконував останні оновлення. Екран спочатку застиг у моєму додатку United Airlines. Це не створило мені жодних проблем із цим. Місцева майстерня по ремонту телефонів спробувала 3 різні батареї, щоб перевірити, чи не в цьому проблема. Їм не пощастило. - Кандрюс

Рішення: Привіт Кендрюз. Зазвичай ми бачимо сценарій заморожування екрану, в якому ви знаходитесь зараз, коли користувач підробляє програмне забезпечення, перепрошиваючи, або якщо процедура вкорінення не вдалася. Іноді пристрій може також не завантажуватися нормально через апаратну проблему, наприклад, коли він впав або потрапив під дію води / вологи. В обох цих ситуаціях може виникнути потреба у відправці телефону Samsung.

Якщо ви втручалися в програмне забезпечення і, сподіваємось, не завдали постійних пошкоджень запам'ятовуючому пристрою, ви зможете вирішити проблему, якщо головне скидання не вдалося, перезавантаживши завантажувач та / або прошивку. Це означає, що ви повторно встановите завантажувач та / або прошивку через Odin. Якщо ви ще не пробували, ось загальні кроки, як це зробити:

 1. Шукайте правильну прошивку для вашої моделі телефону та завантажте її. Переконайтеся, що вибрали правильний. Це має бути саме та сама прошивка, яка раніше працювала на вашому пристрої. Ми припускаємо, що ви десь перелічили версію прошивки. Якщо ви раніше цього не брали до відома, є ймовірність, що ви можете вибрати неправильний. Як ви вже зараз знаєте, використання неправильної прошивки може спричинити ускладнення, тому удачі вам у цьому.
 2. Скажімо зараз, що ви визначили правильну прошивку. Потім потрібно завантажити його на свій комп’ютер. Файл прошивки повинен містити купу файлів, таких як AP_, BL_, CSC_ тощо.
 3. Шукайте файл, який починається з мітки BL; це повинен бути відповідний файл завантажувача для цієї прошивки. Визначивши файл завантажувача, скопіюйте його на робочий стіл комп’ютера або в будь-яку іншу папку, до якої ви можете легко отримати доступ.
 4. Виконайте подальшу процедуру блимання за допомогою програми Odin.
 5. У Odin натисніть на вкладку BL і переконайтеся, що використовуєте файл завантажувача, який ви визначили раніше.
 6. Тепер переконайтеся, що стан «Пристрій додано» та його «Ідентифікатор: поле COM» стали синіми, перш ніж натискати кнопку СТАРТ. Це ініціює блимання завантажувача вашого телефону.
 7. Після завершення процедури перезапустіть телефон.

Наведені нижче кроки передбачають ряд речей, зокрема:

 • той факт, що ви вже пробували прошивати пристрій Samsung раніше
 • що ви знайомі з необхідними інструментами для операції, і це
 • Ви знаєте про пов'язані з цим ризики, включаючи той факт, що потенційно можете назавжди збудувати телефон

Прошивка рекомендується лише досвідченим користувачам, тому, якщо це ваш перший раз, вам слід провести достатню кількість досліджень з цього питання. Наведені вище кроки можуть бути не точним способом прошивки вашої конкретної моделі телефону. Знову ж таки, обов’язково ретельно перевіряйте, шукаючи посібники, як правильно це робити, щоб запобігти серйозним проблемам із вашим пристроєм.

І пам’ятайте, прошивка завантажувача та / або прошивки не є гарантованими рішеннями. Якщо телефон зазнав фізичних пошкоджень, жодна настройка програмного забезпечення не допоможе вам це виправити. Ви повинні перевірити це у Samsung, щоб ви знали, чи можна пристрій виправити чи ні.