Як виправити Samsung Galaxy Note 5, який не заряджається або не вмикається [Посібник з усунення несправностей та потенційні рішення]

 • Прочитайте та зрозумійте, чому ваш # Samsung Galaxy Note 5 (# Note5) раптом відмовляється заряджатись без видимих ​​причин, і дізнайтеся, як усунути його, намагаючись усунути проблему.
 • Дізнайтеся, як усунути несправності телефону, який більше не вмикається без видимих ​​причин.

Як тільки у такого смартфона, як Samsung Galaxy Note 5, закінчується заряд акумулятора, ви нічого не можете з цим зробити, крім підключення зарядного пристрою для його поповнення. Але що б ви зробили, якби він не реагував, коли ви підключаєте до нього зарядний кабель? Природно, що пристрій, у якого закінчився заряд акумулятора і не заряджається, не може самостійно увімкнутись. Ось чому обов’язково потрібно вирішити проблему з телефоном, щоб він заряджався нормально.

У цьому дописі я розгляну те, що не заряджати і не включати проблеми з Galaxy Note 5, з якими багато ранніх розробників можуть зіткнутися раніше, оскільки акумулятор першим псується. Деякі проблеми, пов’язані з живленням, можуть виникнути у вас, якщо ви є одним із власників цього фаблета, врешті-решт, минуло майже 2 роки з того моменту, як пристрій вперше став загальнодоступним.

Я проведу вас під час усунення несправностей вашого телефону, який, можливо, не заряджається належним чином або взагалі не вмикається. Але зауважте, що основною метою цього повідомлення про усунення несправностей є знання, що справжня проблема і що її спричинило. Після того, як ми їх визначимо, було б простіше сформулювати рішення, яке може допомогти вам вирішити проблему та привести телефон у робочий стан.

 • Як вирішити проблеми з Galaxy Note 5, який не заряджається
 • Як усунути неполадки з Galaxy Note 5, який більше не вмикається

Однак перед усім, якщо у вас є проблеми з телефоном, переконайтеся, що ви зайшли на нашу сторінку з усунення несправностей Note 5, оскільки ми вже вирішували багато проблем з цим телефоном. Є ймовірність того, що для вашої проблеми вже існують рішення та / або посібники з усунення несправностей. Тож не поспішайте знаходити проблеми, подібні до ваших, і використовуйте запропоновані нами рішення. Якщо вони не працюють для вас, і вам потрібна подальша допомога, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Як вирішити проблеми з Galaxy Note 5, який не заряджається

Проблема : Сподіваюся, ви, хлопці-дроїди, можете мені допомогти, бо мені дуже потрібна ваша порада. У мене є Galaxy Note 5. Минув більше року з моменту його придбання, і акумулятор не працює так довго, як раніше, тому я фактично залежа від свого зручного зарядного пристрою, щоб, коли акумулятор розрядиться, я міг просто підключити підключіть його до розетки та підключіть кабель до мого телефону. Однак кілька днів тому я помітив, що він більше не заряджається. Я ще раз перевірив, чи використовував я оригінальний зарядний пристрій, оскільки вдома є багато інших пристроїв із подібними зарядними пристроями, і я впевнений, що використовував оригінальний зарядний пристрій. Чому мій телефон робить це раптово? Що мені робити, щоб це виправити? Дякую.

Виправлення неполадок : живлення дуже важливо для смартфона, такого як ваш Note 5, але якщо пристрій не зможе зарядитися, коли його батарея розрядиться, це стане лише черговим марним пристроєм на вашому столі. Коли це трапляється, ось що вам потрібно зробити:

Крок 1: Переконайтесь, що це не просто проблема збоїв системи

Цей крок застосовується незалежно від того, що пристрій уже вимкнено або все ще має достатньо енергії. Якщо причиною є збій системи, пристрій, можливо, просто заморожений і не реагуватиме незалежно від того, що ви робите. Хоча ми маємо спокусу повірити, що прошивка не має нічого спільного із зарядкою, це неправда. Насправді зарядку неможливо здійснити, якщо прошивка не працює належним чином. Оскільки Note 5 не має знімної батареї, все, що ви можете зробити, - це м’який скидання, що є еквівалентом процедури витягування батареї. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення разом протягом 10 секунд, і телефон повинен перезавантажитися або, принаймні, мерехтіти. Незалежно від того, перезавантажується телефон чи просто мерехтить, він повинен зарядитися зараз, тому підключіть зарядний пристрій.

Крок 2: Підключіть телефон до комп’ютера або ноутбука

Якщо ваш пристрій відмовляється заряджатись навіть після першого кроку, настав час перевірити зарядний пристрій та кабель. Підключивши телефон до комп’ютера, миттєво скажемо, чи це проблема із зарядним пристроєм, чи проблема з кабелем.

Якщо телефон заряджається з комп'ютером або, принаймні, визнає, що через його ланцюги протікає струм, відображаючи піктограму зарядки (акумулятор із болтом крізь нього), то проблема повинна бути в зарядному пристрої. Здається, зарядний пристрій більше не виробляє струм, необхідний для зарядки акумулятора вашого пристрою.

З іншого боку, якщо ваш комп’ютер не розпізнає і не розпізнає ваш телефон, навіть якщо він правильно підключений, можливо, проблема в кабелі. Однак переконайтеся, що для параметра USB встановлено будь-що, крім «Зарядка», оскільки її неможливо прочитати, якщо вона лише забирає електроенергію з вашого комп'ютера. Але навіть незважаючи на це, він повинен відображати звичайний значок зарядки, якщо електрика фактично протікає по його ланцюгах.

Звичайно, якщо ви переконалися, що проблема полягає в зарядному пристрої або кабелі, найкраще зробити новий комплект зарядного пристрою для вашого Note 5.

Крок 3: Перезавантажте телефон у безпечному режимі та спробуйте зарядити знову

Якщо ваш телефон все ще має достатньо енергії, але відмовляється заряджатись, краще перезапустити його в безпечному режимі та спробувати зарядити, поки він знаходиться в діагностичному стані. Таким чином, ви зможете визначити, чи пов’язана проблема зі сторонніми програмами чи ні.

 1. Вимкніть Galaxy Note 5.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться „Samsung Galaxy Note5”, негайно відпустіть клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 5. Коли в нижньому лівому куті екрана ви побачите безпечний режим, відпустіть кнопку.

Після того, як ваш телефон у такому стані, підключіть зарядний пристрій до розетки, яка, як ви знаєте, працює, а потім підключіть телефон за допомогою оригінального кабелю USB, щоб перевірити, чи заряджається він, поки всі сторонні програми тимчасово відключені. Якщо пристрій все ще відмовляється заряджатись, то проблема має бути пов’язана з попередньо встановленими програмами або самою прошивкою.

Якщо ви підозрюєте, що цю проблему викликає сторонній додаток, знайдіть його та видаліть. Ось як ...

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться програми Play Store.
 3. Опинившись у магазині Play, ви можете шукати програму за категоріями, або якщо ви знаєте назву програми, просто введіть її в поле пошуку.
 4. Знайшовши потрібну програму, торкніться її.
 5. Тепер натисніть кнопку Встановити, а потім Прийняти.
 6. Для платних програм торкніться ціни та дотримуйтесь інструкцій на екрані.
 7. Залежно від розміру програми та швидкості підключення до Інтернету, завантаження та встановлення програми може зайняти кілька-кількох хвилин.
 8. Встановлення буде автоматизовано, і після завершення ви отримаєте сповіщення, тоді ви зможете використовувати програму.

Крок 4: Спробуйте запустити телефон у режимі відновлення та витріть розділ кешу

Завжди існує ймовірність того, що проблему спричинено деякими пошкодженими кешами. Перш ніж продовжувати наше усунення несправностей, обов’язково спочатку виключіть цю можливість. Ну, це якщо ваш телефон все ще ввімкнено. Ось як:

 1. Повністю вимкніть Samsung Galaxy Note 5.
 2. Спочатку натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності та кнопки головного екрана, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте три кнопки натиснутими, і коли з'явиться повідомлення "Samsung Galaxy Note5", відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати дві інші.
 4. Як тільки з’явиться логотип Android, відпустіть кнопки збільшення та зменшення гучності.
 5. Повідомлення "Встановлення оновлення системи" відображатиметься на екрані за 30 60 секунд, перш ніж відображатиметься екран відновлення системи Android з його опціями.
 6. Використовуйте клавішу зменшення гучності, щоб виділити опцію «стерти розділ кешу», і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Коли процес завершиться, за допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезавантажити телефон.
 8. Перезавантаження може зайняти трохи більше часу, але не хвилюйтеся і зачекайте, поки пристрій активується.

Якщо проблема не зникає і після цього, можливо, ми зіткнулися з серйозною проблемою прошивки або апаратного забезпечення. Якщо енергії все ще залишається, перейдіть до наступного кроку, інакше відправте телефон на ремонт.

Крок 5: Якщо все ще є потужність, виконайте Master Reset

Ця процедура виключить можливість того, що проблему спричиняє серйозна проблема з мікропрограмою. Однак, якщо енергії не вистачає, то у вас немає іншого виходу, крім як звернутися за допомогою до техніка.

 1. Повністю вимкніть Samsung Galaxy Note 5.
 2. Спочатку натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності та кнопки головного екрана, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте три кнопки натиснутими, і коли з'явиться повідомлення "Samsung Galaxy Note5", відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати дві інші.
 4. Як тільки з’явиться логотип Android, відпустіть кнопки збільшення та зменшення гучності.
 5. Повідомлення "Встановлення оновлення системи" відображатиметься на екрані за 30 60 секунд, перш ніж відображатиметься екран відновлення системи Android з його опціями.
 6. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «Так - видалити всі користувацькі дані» та натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Коли процес завершиться, за допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезавантажити телефон.
 8. Перезавантаження може зайняти трохи більше часу, але не хвилюйтеся і зачекайте, поки пристрій активується.

Сподіваюся, це допоможе.

Як усунути неполадки з Galaxy Note 5, який більше не вмикається

Проблема : Зараз я дуже розчарований, оскільки більше не можу впевнитись у своєму телефоні. Вчора я все ще міг сфотографувати кілька фотографій, це працювало нормально. Однак, коли я прокинувся сьогодні вранці, екран порожній і не вмикається, як би сильно я не натискав клавішу живлення. Він також не заряджається. Чи можете ви допомогти, будь ласка?

Виправлення неполадок : збої системи трапляються постійно, і вони часто трапляються тоді, коли ви їх найменше очікуєте, або якщо телефон перебуває в режимі очікування. Ось чому власники, які стикалися з цією проблемою, часто повідомляли, що вони просто прокинулись із чорним екраном телефону і не реагували. Такі випадки незначні і їх легко можна виправити, але є випадки, які є більш складними, ніж інші. З усім сказаним, ось що ви повинні робити, коли це трапляється з вами:

 1. Виконайте процедуру примусового перезавантаження - це має бути перше, що вам потрібно зробити, щоб негайно виключити можливість того, що проблема спричинена простим збоєм системи. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення протягом 15 секунд. Пристрій повинен перезавантажитися, якщо це лише незначний збій системи.  
 2. Спробуйте завантажити його в безпечному режимі - це не вирішує проблему як таку, але дасть вам огляд того, що спричиняє проблему. Виконайте наведений вище крок, і якщо телефон успішно завантажився в безпечному режимі, то ваші сторонні програми мають до цього щось спільне. Вам просто потрібно знайти програми, які викликають проблему, а потім видалити їх.
 3. Спроба завантажити телефон у режимі відновлення - ми просто намагаємось з’ясувати, чи телефон все ще може ввімкнутись навіть без завантаження прошивки, бо якщо це так, то ви можете бути впевнені, що апаратне забезпечення вашого пристрою справне.
 4. Зарядіть телефон - якщо пристрій реагує, тоді він повинен увімкнутись, інакше вам доведеться звернутися за допомогою до техніка, щоб це зрозуміти.

Сподіваюсь, цей посібник з усунення несправностей допоможе.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.