Як підробити розташування GPS на Android без кореня

Впровадження GPS на мобільних пристроях стало революційним кроком, який змінив спосіб використання наших телефонів. Якщо ви використовували відстеження місцезнаходження на своєму пристрої Android, ви можете знати, що використовувати вибране вами місце для програм та служб непросто. Натомість завдяки автоматичному відстеженню GPS автоматично відображається ваше точне місце розташування. Але чи знали ви, що існують способи насправді обдурити програми, щоб повірити, що ви перебуваєте в іншому місці? Тут ми говоримо не про VPN, а про програми, які насправді можуть змінювати GPS-розташування вашого телефону як завгодно.

Хоча не всі з нас можуть захотіти це зробити, підробка вашого GPS-розташування може бути корисною, якщо ви хочете уникнути компаній відстеження вашого місцезнаходження. Це також дозволить вам змусити своїх друзів повірити, що ви перебуваєте зовсім в іншому місці, ніж там, де ви є насправді. Але більшість програм, які допомагають змінити місцезнаходження GPS, вимагають кореневого доступу на Android. Сьогодні ми поговоримо про декілька програм, які не потребують рут-доступу на вашому пристрої Android для підробки GPS-розташування. Давайте подивимось на ці програми.

Як підробити розташування GPS на Android без кореня

Фальшиве розташування GPS

Одне, що слід пам’ятати з цими програмами, це те, що імена будуть звучати однаково, враховуючи те, що вони обслуговують певну аудиторію. Це також полегшує пошук цих програм. У будь-якому випадку, цей конкретний додаток має повний набір функцій, що дозволяє легко перемикати місцезнаходження GPS без особливих турбот. Вам просто потрібно шукати вибране місце, і ваш GPS автоматично переключиться на регіон. Це так само просто, як і насправді, хоча є деякі інші речі, про які слід пам’ятати, особливо якщо ви хочете видалити програму.

Розробники згадують, що перед видаленням програми обов’язково потрібно повернутися до початкового розташування, оскільки пристрій можна обдурити, повіривши, що фальшиве місце - оригінальне. Якщо ви бачите цю проблему, вам просто доведеться встановити програму назад, встановити своє фактичне місцезнаходження та зберегти її таким чином деякий час. Це невеликі застереження щодо досить зручного додатка. Додаток можна завантажити безкоштовно, і вам не потрібно робити покупки в додатку, щоб розблокувати функції. Обов’язково перевірте це в магазині Play.

Nord VPN

Nord VPN виходить наступним у нашому списку. Ми вважали, що було б важливо включити до нашого списку віртуальну приватну мережу для тих, хто потребує чогось, що допоможе їм переглядати вміст, який може бути обмежено географічно. Nord VPN дозволяє користувачам підключати до сотень розташувань серверів у всьому світі, дозволяючи жителям США переглядати контент, що базується у Великобританії, або контент будь-якої іншої країни, де є сервер VPN.

Nord VPN - чудовий спосіб сфальсифікувати вашу локацію в розважальних цілях; однак це також чудовий спосіб переконатися, що ваші дані залишаються приватними під час перегляду веб-сторінок. Ваш власний провайдер навіть не може бачити, що ви робите в Інтернеті за допомогою Nord VPN!

Підроблений GPS

Нарешті під час нашого зворотного відліку з’являється слушно названий “Підроблений GPS”, який працює як чудовий спосіб підробити ваше місцезнаходження GPS в будь-якій точці світу. Єдина вимога - вам потрібно мати телефон, який працює на Android 4.0 або новішої версії, але крім цього, Fake GPS можна завантажити безкоштовно! Налаштувати його досить просто, коли на телефон завантажено підроблений GPS.

Зайдіть у Налаштування розробки телефону, а потім переконайтеся, що встановлено прапорець Дозволити фіктивне розташування .

Далі переключіть режим місцезнаходження телефону на «Тільки GPS», або ви можете взагалі відключити Служби локації, щоб уникнути отримання кешованих фіктивних місць після вимкнення підробленого GPS.

Потім, щоб змусити підроблений GPS працювати, просто переконайтеся, що ви відкрили програму Підроблений GPS, переконайтесь, що вона працює, а потім запустіть програму, де вам потрібно сфальсифікувати ваше місцезнаходження GPS.

Підроблений GPS GO Розміщувач спойлерів

Цей конкретний додаток пропонує той самий набір функцій, що і додаток, про який ми говорили вище, хоча і з дещо іншим набором функцій на борту. Вам просто потрібно ввести місце, яке ви вибрали, і програма дозволить вам літати світом, навіть не залишаючи свого дивана. Цей конкретний додаток існує вже давно, тому розробники оновили його понаднормово новими функціями для покращення функціональності. Ви навіть можете додати геотеги до своїх фотографій, навіть якщо ви не знаходитесь у згаданому місці.

Що стосується некорневого доступу, то вам потрібно мати принаймні Android 6.0 Marshmallow. Оскільки більшість пристроїв оснащено Android 6.0 Marshmallow, це не обов'язково є проблемою. Однак якщо у вас старіша операційна система, вам потрібно буде отримати root-доступ на своєму пристрої. Такі програми можуть стати в нагоді лише для того, щоб обдурити своїх друзів або змусити людей повірити, що ви десь ще. Однак розробники чітко дають зрозуміти, що його не слід використовувати для обману. Тож обов’язково використовуйте його лише для тестування. Додаток вимагає стабільного з’єднання з Інтернетом, щоб допомогти зручно змінити місцезнаходження пристрою. Це безкоштовне завантаження, але воно постачається з кількома оголошеннями.

Підроблене місце розташування GPS - Хола

Ця програма походить від Hola, а це означає, що вона має набагато вдосконаленіший інтерфейс користувача порівняно з іншими. Це може бути великим плюсом, враховуючи, що вдосконалений та збагачений інтерфейс може значно полегшити його використання для клієнтів. Розробники згадують, що цей додаток можна використовувати для порушення геообмежень, накладених деякими програмами. Ось чому більшість клієнтів використовують підроблені програми GPS разом із серверами VPN, щоб зняти обмеження щодо деяких програм та вмісту в Інтернеті. Hola також відомий своїми послугами VPN, тому не дивно, що розробники також мають додаток GPS-підробки, доступний на Android.

Насправді не так багато потрібно знати з точки зору його налаштування. Вам просто потрібно завантажити програму та вибрати місце, куди потрібно, щоб телефон GPS телепортувався. Користувачам важливо вимкнути позиціонування GPS з високою точністю в Налаштуваннях і залишити його лише на GPS або Лише на телефоні в налаштуваннях місцезнаходження. Додаток можна завантажити безкоштовно, хоча ви можете зробити деякі покупки в додатку, щоб підтримати розробників. Деякі користувачі стверджують, що підробка GPS не працює в деяких програмах. Тож будьте впевнені, що знаєте, чи існуватимуть якісь обмеження, пов’язані з додатками, перед використанням підроблених додатків GPS. Додаток було завантажено майже 5 мільйонів разів, що робить його досить популярним у спільноті.

Знущайтеся над GPS за допомогою джойстика

Вишуканий та відшліфований підроблений додаток GPS, Mock GPS дозволяє зручно переміщувати ваше місцезнаходження GPS, не роблячи багато чого. Тут є спеціальне меню недавнього часу, яке дозволяє зручно переходити до нещодавно телепортованих місць. Щоб отримати найкращі результати тут, вам доведеться встановити для пристрою параметри розташування високої точності. На екрані є зручний джойстик, що дозволяє швидко змінити місце розташування. Додаток має дуже сприятливі відгуки від клієнтів, тому, якщо ви шукаєте бездоганний підроблений додаток GPS, це повинен бути він. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 4.0 та новіших версій.

Фальшиве розташування (фіктивний GPS)

Тут розробник розробив додаток точно так само, як Google Maps, що додає загальної привабливості, і може легко обдурити когось, повіривши, що це офіційний додаток Google. Тут ви отримуєте майже однакові функції, окрім зовнішнього вигляду. Користувальницький інтерфейс простий і простий у використанні, тому вам не доведеться створювати особливих труднощів, щоб обійти цей конкретний додаток. Ідеально підходить для людей, які хочуть обдурити додатки, щоб повірити, що ви перебуваєте в іншому місці, цей додаток може дуже стати в нагоді. Це безкоштовне завантаження в Play Store, але воно містить рекламу. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 4.3 та новіших версій.

Вирок

Як бачите, існує маса чудових способів сфальсифікувати ваше місцезнаходження GPS, незалежно від того, чи справді ви хочете сфальсифікувати локаль вашого GPS, або якщо ви просто намагаєтеся "підробити" місцезнаходження ваших IP-адрес для цілей спостереження фільми та телешоу з обмеженим географічним обмеженням.

У вас є улюблений спосіб підробити своє місцезнаходження, не вкорінюючи телефон Android? Повідомте нас, як і що улюблений додаток використовувати в розділі коментарів нижче - ми хотіли б почути від вас!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.