5 найкращих струменевих принтерів із поповнюваними чорнильницями у 2020 році

Струменеві принтери існують вже досить давно, але які найкращі струменеві принтери з багаторазовими чорнильницями можна придбати прямо зараз? Однак вартість утримання досить висока, особливо при використанні картриджів. Тут виробники вирішили змінити гру, представивши чорнильні резервуари, які можна поповнити, та відокремити чорнильні блоки для своїх принтерів, що дозволить клієнтам заощадити значну суму грошей та отримати економічні відбитки. Отже, якщо ви шукаєте найкращих струменевих принтерів, що постачаються із чорнильними баками, які можна поповнювати (заправка чорнилом), ми полегшимо ваш пошук, перерахувавши найкращі продукти, доступні сьогодні в галузі. . Ви можете впізнати всі ці бренди, оскільки ми говоримо лише про найкращі в бізнесі. Тож давайте подивимось.

ПродуктБрендІм'яЦіна
EpsonEpson WorkForce ET-4750 EcoTank Wireless Wireless All-in-One Supertank PrinterПеревірте ціну на Amazon
HPУніверсальний бездротовий принтер HP OfficeJet Pro 6978 із мобільним друкомПеревірте ціну на Amazon
БратеСтруменевий принтер Brother INKvestmentTankПеревірте ціну на Amazon
EpsonEpson WorkForce ET-3750 EcoTank Wireless Wireless All-in-One Supertank PrinterПеревірте ціну на Amazon
CanonCanon PIXMA G3200 Бездротовий багатофункціональний принтер MegaTankПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Найкращі струменеві принтери з багаторазовими чорнильницями

Струменеві принтери з багаторазовими чорнильницями

1) Epson WorkForce ET-4750

Цей принтер по праву заслуговує свого місця на вершині, оскільки в даний час це один з найкращих багаторазових принтерів, доступних на ринку зараз. Epson пропонує недорогі пляшки із чорнилом, які допоможуть заощадити до 80% на чорнилі. Принтер також постачається з чорнилом на 2 роки (друк без картриджів), тож ви можете піти, як тільки розпакуєте цю пропозицію. Якщо поглянути на перспективу, це еквівалентно приблизно 30 картриджам, тож ви, безсумнівно, тут значно заощадите. На сторінці продукту згадується, що безкоштовними чорнилами можна надрукувати до 14 000 чорно-білих сторінок або 11 200 кольорових сторінок. Усі інструкції щодо друку, копіювання та сканування, а також поповнення чорнила тощо містяться в посібнику користувача, тому споживачам рекомендується уважно переглянути перед налаштуванням принтера.

Що стосується самого принтера, він постачається з лотком для паперу місткістю 250 сторінок, при цьому друк відбувається швидко. На борту принтера є 2,4-дюймовий рідкокристалічний / сенсорний екран, який допомагає вибрати документ, який потрібно надрукувати безпосередньо. Цей виріб також підтримує бездротовий друк, тому його використання без комп’ютера тут безумовно можливо. Він також може сканувати або копіювати документи та надсилати факси, роблячи його пристойно упакованим принтером.

Струменеві принтери з багаторазовими чорнильницями

2) Brother MFC-J995DW XL

Це трохи громіздкий струменевий принтер, як ви, мабуть, можете переконатися із зображень. Отже, якщо ви збираєтеся використовувати це в невеликому офісі, це може зайняти трохи місця. Однак це компенсує деякими пристойними пільгами поза коробкою та ефективністю друку завдяки відбиткам із високою роздільною здатністю. Для початку, Brother пропонує безкоштовно 2 роки чорнила з цим принтером. Вбудована технологія дозволяє дізнатись, скільки чорнила залишилось, і чи настав час знову поповнити принтер, допомагаючи більше ніколи не закінчувати чорнило в принтері. Очікується, що принтер такого калібру також забезпечить бездротовий друк, і він це робить. Клієнти можуть використовувати свої смартфони або планшети для бездротового друку документів на цьому виробі. Підтримуються такі послуги, як AirPrint, Google Cloud Print та Brother iPrint, тому друкувати копію - це просте завдання.

Принтер також постачається з Wi-Fi Direct, що дозволяє налаштувати власне підключення для бездротового друку. Реконструйований чорнильний резервуар вміщує більше чорнила, ніж будь-коли, що дозволяє менше заправляти та друкувати більше. Brother - відома компанія, що займається принтером, і нас не дивує, що цей продукт надзвичайно популярний на ринку. Перевірте це на Amazon.

Струменеві принтери з багаторазовими чорнильницями

3) HP Office Jet Pro 6978

Важко говорити про принтери, не включивши HP до списку. Ця конкретна пропозиція підтримує власну технологію компанії Instant Ink, яка пропонує два місяці безкоштовного чорнила для початку роботи. Принтер підтримує такі функції, як друк за допомогою мобільних телефонів, двосторонній друк або двосторонній друк, а також можливість копіювати або сканувати документи. Його лоток для паперу вміщує 225 аркушів паперу, тим самим позбавляючи вас від необхідності регулярно заправляти папір. Це дозволяє друкувати до 20 сторінок чорно-білими відбитками за хвилину, тоді як кольорові відбитки дещо повільніші - 11 сторінок за хвилину.

Додатковою перевагою отримання цього продукту є той факт, що він також працює з Amazon Alexa. Отже, якщо у вас є сумісний продукт Echo вдома, ви можете поєднати його з цією пропозицією для взаємодії, використовуючи лише свій голос. Слід зазначити, однак, що сам принтер не постачається з підтримкою Alexa, якщо ви шукаєте голосовий друк. Office Jet Pro має 1-річну обмежену гарантію на апаратне забезпечення та цілодобову службу підтримки клієнтів, яка допоможе вам вирішити ваші запити.

Струменеві принтери з багаторазовими чорнильницями

4) Epson WorkForce ET-3750

Не дивно, що це другий принтер Epson WorkForce у нашому списку. Це трапляється дещо дешевша версія згаданого принтера Epson WorkForce, але з більш-менш однаковими функціями. Отже, якщо ваш бюджет невеликий, але в той же час ви не хочете йти на компроміс щодо деяких важливих функцій, таких як двосторонній друк, цей принтер потрібно отримати. Як і слід було очікувати, Epson пропонує 2-річну безкоштовну фарбу з упаковкою, що дозволить вам друкувати багато, тому забудьте придбати свіжий чорнильний картридж для принтера найближчим часом.

Він менший, що означає, що він має лише лоток для сторінок на 150 аркушів, а також 30-сторінковий автоматичний пристрій подачі документів, що допомагає отримати купу документів, надрукованих із мінімальними зусиллями. Використовуючи недорогі чорнила, пропоновані Epson, клієнти заощаджують майже 80% на своїх регулярних витратах на чорнило, що робить цей досить економічний принтер. Тут є дуже великий чорнильний резервуар, який також легко заповнити, тому ви можете запастися чорнилом відразу.

5) Canon PIXMA G3200

Єдина пропозиція Canon у нашому списку, PIXMA G3200 - це зоряний продукт і гідний вашої уваги, особливо завдяки особливостям, які він пропонує в такому маленькому корпусі. Тут чорнильний резервуар легко заповнити, що робить цей аспект безтурботною справою для клієнтів. Важливо те, що чорнильниця розташована спереду, що дозволяє стежити за місткістю чорнила під час завантаження фотопаперу на подавач документів. Компанія зазначає, що вміщує в 30 разів більше чорнил, ніж у стандартних картриджів.

Враховуючи розмір цієї пропозиції, вона більше підходить як домашній принтер для випадкових відбитків. Клієнти також виявлять, що цей новий принтер підтримує бездротовий зв’язок через програму Canon Print та Google Cloud / Google Drive Printing (Google Assistant) для мобільних пристроїв Android. Важливо зазначити, що ця конкретна конфігурація не постачається з безкоштовними чорнилами, тому обов’язково перевірте варіант, який є. У списку продуктів на Amazon є кілька варіантів на вибір, тому обов’язково перевірте їх усі.

ПродуктБрендІм'яЦіна
EpsonEpson WorkForce ET-4750 EcoTank Wireless Wireless All-in-One Supertank PrinterПеревірте ціну на Amazon
HPУніверсальний бездротовий принтер HP OfficeJet Pro 6978 із мобільним друкомПеревірте ціну на Amazon
БратеСтруменевий принтер Brother INKvestmentTankПеревірте ціну на Amazon
EpsonEpson WorkForce ET-3750 EcoTank Wireless Wireless All-in-One Supertank PrinterПеревірте ціну на Amazon
CanonCanon PIXMA G3200 Бездротовий багатофункціональний принтер MegaTankПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Існують також інші принтери з чорнилом, які можна багаторазово використовувати, крім згаданих вище. Epson EcoTank ET-4760 Бездротові все в одному кольорові лазерні принтери, Epson EcoTank ET-2720 також називають висловом Epson, а Epson EcoTank ET-4550 або Epson ET 2750 і Ecotank ET 2760 або Ecotank ET 3760 є одними з небагатьох якісні струменеві принтери, куди ви можете заправляти чорнильні картриджі через багаторазовий чорнильний резервуар. Якщо ви шукаєте підтримку гнізда для медіа-карти або гнізда для SD-карти, Epson ET-7750 підійде саме вам.