Як виправити Samsung Galaxy Note 4 не заряджається

Без живлення ваш Samsung Galaxy Note 4 стане просто черговою дорогою вагою для паперу на вашому столі. Ми отримали кілька електронних листів від наших читачів з проханням про допомогу, оскільки їх пристрій не вмикається і не заряджається. Проблеми, пов’язані з живленням, дуже легко виправити, доки телефон реагує на зарядний пристрій, якщо підключений до мережі, оскільки, якщо ні, перед тим, як виконувати будь-які процедури усунення несправностей, ви переконайтесь, що пристрій заряджається належним чином.

Samsung-Galaxy-Note-4-не заряджається

Проблема з заряджанням є загальною для смартфонів, але є поширеною для старих пристроїв. Існує безліч факторів, які слід враховувати при усуненні несправностей телефону, який не заряджається, оскільки це може бути спричинено несправністю аксесуара, проблемою з апаратним забезпеченням чи збоєм у прошивці.

Найчастіше ми бачимо проблему зарядки в результаті апаратної проблеми, але ви повинні знати, що прошивка також відіграє важливу роль у заряджанні пристрою. Ось чому телефон, який завжди зависає або зависає, не може належним чином зарядитися.

Ця публікація допоможе вам вирішити проблему Samsung Galaxy Note 4, яка не заряджається. Його мета - знати, у чому винність, і як тільки ви уявляєте, що спричиняє проблему, саме тоді ви розробляєте процедуру її усунення. Але лише для встановлення належних сподівань, цей посібник з усунення несправностей не гарантує 100% рішення, особливо якщо проблема пов’язана з апаратним забезпеченням.

Як виправити Samsung Galaxy Note 4 не заряджається

Ми завжди дотримуємося більш безпечного шляху при усуненні несправностей, тому ми не будемо пропонувати процедури, які можуть потенційно пошкодити ваш телефон навіть після неправильного втручання. Хоча ми знаємо, що процедури, які ми пропонуємо тут, безпечні, ви повинні діяти на свій страх і ризик.

Крок 1: Спробуйте увімкнути телефон

Я розумію, що акумулятор вже розрядився, але завжди залишається мало електроенергії. Якщо ви даєте телефону довго сидіти, не вмикаючи його, цієї невеликої кількості електроенергії може бути достатньо для живлення його компонентів на короткий час.

Мета цього кроку насправді полягає не в тому, щоб увімкнути телефон, а в тому, щоб побачити, чи мерехтить екран, чи загоряється світлодіодний індикатор, чи якісь інші ознаки того, що обладнання все ще добре. Якщо телефон не вмикає жодного з його компонентів, не хвилюйтеся, оскільки ви все ще перебуваєте на першому кроці усунення несправностей.

Крок 2: Виконайте програмне скидання

Це одна процедура, яку можуть робити лише телефони зі знімним акумулятором. Ця процедура фактично зливає запас електроенергії в конденсаторах та інших компонентах телефону, і це оновлює пам’ять. Вже неодноразово було доведено, що ця процедура ефективна при вирішенні незначних збоїв в апаратному та програмному забезпеченні. Ось як ви це робите ...
 1. Зніміть задню кришку.
 2. Витягніть акумулятор з телефону.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу живлення протягом 30 секунд.
 4. Вставте акумулятор назад, а потім задню кришку.

Крок 3: Зарядіть телефон

Спробувавши ввімкнути телефон і виконавши м’який скидання, підключіть зарядний пристрій до стіни, а кінець кабелю до телефону, щоб перевірити, чи заряджається пристрій.

Дуже легко дізнатися, чи заряджається ваш Galaxy Note 4; просто подивіться на верхню частину екрана і перевірте, чи загоряється світлодіодний індикатор, або поспостерігайте за екраном кілька хвилин і почекайте, поки не з’явиться піктограма зарядки. Якщо акумулятор повністю розрядився, знаки зарядки можуть з’явитися через кілька хвилин. Тож розумно залишити телефон підключеним до мережі принаймні на десять хвилин.

Якщо знаки зарядки не з’являться через 5 хвилин, це поганий знак. Це може бути апаратна проблема, що впливає на можливість увімкнення та заряджання телефону. Однак, якщо світлодіодний індикатор загоряється, а на екрані відображається піктограма зарядки, проблема вирішена - телефон заряджається.

Крок 4: Переконайтеся, що зарядний пристрій справний

Припускаючи, що телефон не показує жодних ознак зарядки, перше, на що слід звернути увагу, це зарядний пристрій, звідки походить електричний струм. Найпростіший спосіб дізнатися, чи він розбитий чи ні, - це використовувати інший зарядний пристрій. Якщо телефон заряджається іншими зарядними пристроями, вам потрібно придбати новий.

Якщо неможливо спробувати інший зарядний пристрій, спробуйте зарядити різні пристрої за допомогою зарядного пристрою вашого Note 4. Якщо ці пристрої заряджаються, то проблема в телефоні.

Крок 5: Переконайтесь, що кабель USB не пошкоджений

Якщо інші пристрої не заряджалися від вашого зарядного пристрою, це не обов'язково означає, що проблема полягає в зарядному пристрої. Завжди є ймовірність того, що кабель, що з'єднує телефон та зарядний пристрій, поламаний чи щось інше. Одним із способів дізнатися, чи це проблема кабелю, є використання іншого, який замінює оригінальний шнур.

Якщо телефон все ще увімкнений, підключення телефону до комп’ютера також дасть вам уявлення, чи проблема в кабелі чи ні; якщо кабель обірваний, комп’ютер його не виявить.

Крок 6: Перевірте порт USB на наявність корозії та сміття

Спочатку перевірте обидва кінці кабелю, щоб переконатися, що щось заважає контакту. Потім перевірте порт USB на телефоні на наявність сміття та корозії. Виконуючи цей крок, ви також можете перевірити, чи є зігнутий штифт чи ні.

Перевіривши порт на наявність сміття або зігнутих штифтів, спробуйте підключити кабель і перевірте, чи він не зафіксується прямо в порту. Ви можете відразу сказати, вільно це чи ні. Постійне підключення та відключення послаблює зв’язок понаднормово, а це призведе до поганих контактів та непостійних зарядних пристроїв.

Крок 7: Огляньте акумулятор

Після того, як ви зробите всі ці кроки, а ваша Примітка 4 все ще відмовляється заряджатися, настав час піти за акумулятором. Якщо він не працює нормально, телефон не заряджається, оскільки ніколи не буде елементів, які будуть зберігати електроенергію.

Щоб перевірити батарею, вийміть її з телефону та перевірте роз'єми як на пристрої, так і на самій батареї. Якщо все виглядає нормально, спробуйте обертати батарею на столі. Якщо він обертається, це означає, що є опуклість і більшу частину часу опуклості розвиваються на несправному акумуляторі.

Приміряючи новий акумулятор, миттєво скажемо, чи потрібно купувати новий, чи ні. Однак, якщо всі ці кроки не вдалися, пора звернутися за допомогою до техніка, оскільки це, мабуть, серйозна апаратна проблема.

Маєте проблеми з телефоном, який не заряджається?

Ми можемо допомогти вам усунути несправності. Ми вже опублікували посібники з усунення несправностей для таких пристроїв:
 • Samsung Galaxy S2
 • Samsung Galaxy S3
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy Note 2
 • Samsung Galaxy Note 3
 • Samsung Galaxy Note 4