Як виправити Galaxy Note8, коли бездротова зарядка перестала працювати [посібник з усунення несправностей]

Ми отримували деякі повідомлення про те, що деякі користувачі # GalaxyNote8 цікавляться, що робити, якщо їх пристрій більше не підтримує бездротову зарядку. Чесно кажучи, існує маса можливих причин, чому бездротова зарядка перестала працювати на такому пристрої, як Note8. У цьому епізоді з усунення несправностей ми обговоримо кожну з речей, які ви можете спробувати вирішити проблему бездротової зарядки.

Рішення No1: Перевірте, чи ввімкнено бездротову зарядку

Одне з найпростіших рішень у цьому випадку, яке багато користувачів часто забувають перевірити спочатку, - це перевірити, чи ввімкнено бездротову зарядку. За замовчуванням Samsung увімкнув бездротову зарядку, щоб користувач міг бездротово заряджати її, не потребуючи переходу в Налаштування. Якщо ви не пам’ятаєте, чи ввімкнено функцію бездротової зарядки на Note8, ви можете перевірити це, виконавши такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Обслуговування пристрою.
 3. Торкніться Акумулятор.
 4. Торкніться Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 5. Торкніться Додаткові налаштування.
 6. Увімкніть швидку бездротову зарядку, перемістивши повзунок вправо.
 7. Перезапустіть Note8 і перевірте, чи працює зараз бездротова зарядка.

Рішення No2: М'яке скидання

Якщо бездротову зарядку постійно було ввімкнено, наступним кроком з усунення несправностей, який ви повинні зробити, є примусове перезавантаження пристрою. Зазвичай ви можете перезапустити Note8, просто натиснувши кнопку живлення та вибравши в меню опцію Перезапустити. Для усунення несправностей ви хочете провести імітацію витягування акумулятора. Ця процедура називається плавним перезапуском, оскільки ви будете виконувати перезапуск програмного забезпечення лише замість фактичного відключення фізичного акумулятора. Перезапуск цього типу часто виправляє типові помилки, які зазвичай розвиваються в міру розгортання операційної системи. Перезапуск Note8 таким чином очистить його оперативну пам’ять та оновить систему загалом.

Щоб перезапустити Note8:

 1. Натисніть і утримуйте кнопки живлення + зменшення гучності приблизно протягом 10 секунд або до тих пір, поки пристрій не запуститься Примітка: Зачекайте кілька секунд, щоб з’явився екран режиму завантаження технічного обслуговування.
 2. На екрані Maintenance Boot Mode виберіть Normal Boot. Ви можете використовувати кнопки гучності для перегляду доступних опцій, а нижню ліву кнопку (під кнопками гучності) вибрати. Також зачекайте до 90 секунд для завершення скидання.

Рішення No3: Видаліть зовнішній футляр

Іноді естетичні або захисні чохли можуть заважати роботі бездротового зв'язку пристрою, тому спробуйте з’ясувати, чи це відбувається. Якщо бездротова зарядка раніше працювала на цьому телефоні, але потім вона раптом перестала це робити, причиною цього може бути щось поза системою. Деякі корпуси з магнітними або металевими компонентами можуть відхиляти деяку енергію, що передається бездротовим зарядним пристроєм, тому просто дайте пристрою зарядитися за допомогою голої кришки.

Рішення No4: Спробуйте використовувати інші бездротові зарядні пристрої

Ваш Note8 повинен заряджатись бездротово за допомогою будь-якої бездротової панелі Qi, але якщо цього не відбувається, є ймовірність, що проблема пов’язана з колодками. Іноді бездротові зарядні пристрої можуть зіпсуватися після стрибка напруги або якщо вони піддаються занадто сильному нагріванню. Використовуйте інший відомий діючий бездротовий зарядний пристрій, бажано оригінальний зарядний пристрій Samsung для самого Note8, і подивіться, що станеться. Якщо ваш Note8 заряджатиметься на іншій колодці, це означає, що поточна, яку ви використовуєте, пошкоджена або погана. Якщо ваш Note8 заряджається бездротово лише на бездротовій панелі Samsung, можливо, проблема з сумісністю з тією, яку ви використовуєте. Що стосується заряджання пристроїв Samsung, ми настійно рекомендуємо дотримуватися оригінальних аксесуарів для зарядки. Майте на увазі, що акумулятор та система в цілому вашого Note8 були протестовані та перевірені лише на аксесуарах, що надаються компанією Samsung.Будь-які неправильні параметри пристроїв післяпродажного обслуговування можуть впливати на мікросхему управління живленням під час зарядки, що спричиняє тимчасові або постійні пошкодження.

Рішення No5: Переміщуйте Note8 під час заряджання

Через конструктивні обмеження акумулятора та материнської плати загалом, трапляються випадки, особливо при використанні сторонніх бездротових зарядних пристроїв, коли Note8 зазначалося, що він взагалі не заряджається, якщо розміщений інакше. Деякі користувачі виявили, що переміщення Note8 іноді потрапляє в потрібне місце, тому спробуйте зробити те саме. Спробуйте розташувати свій Note8 під різними кутами і перевірте, чи він вирішить проблему.

Рішення No6: Використовуйте оригінальний зарядний кабель та адаптер Samsung

Як коротко згадувалося вище, настійно рекомендується використовувати зарядний кабель та бездротову зарядну панель, що надаються компанією Samsung, особливо під час вирішення цієї проблеми. Хоча багато бездротових зарядних пристроїв Qi бездоганно працюють з моделями Samsung Galaxy S та Note, існує також значна кількість з них несумісних. Оскільки Galaxy Note8 є найновішим у своєму класі, старі бездротові зарядні пристрої, такі як розроблені для S6 або S7, можуть не працювати належним чином. Щоб ваш телефон отримував потрібну кількість енергії під час зарядки, дотримуйтесь оригінального бездротового зарядного пристрою Samsung для Note8. Якщо вам не вдається взяти його в руки, спробуйте перенести пристрій до магазину Samsung і перевірити, чи заряджається він бездротовим способом, використовуючи зарядний пристрій, вказаний для цієї моделі.

Рішення №7: Усуньте проблему із перегріванням

Очікується, що бездротовий зарядний пристрій та ваш телефон будуть виробляти тепло під час роботи. Однак ваш Note8 також розроблений для того, щоб вимкнути себе або відмовитись від зарядки акумулятора, коли його датчик тепла виявляє занадто багато тепла. Під час зарядки спробуйте перевірити, чи не перегрівається ваш Note8, торкнувшись його. Зазвичай ваш Note8 повинен бути теплим на дотик, але недостатньо теплим або гарячим, щоб йому було незручно. Якщо спекотно і більше не тепло, це вірна ознака того, що пристрій перегрівається. Це може бути причиною того, чому зарядка взагалі не працюватиме. Дайте пристрою охолонути протягом декількох годин, перш ніж його знову зарядити. Деякі нерозумні користувачі намагаються прискорити процес охолодження, ставлячи пристрій у морозильну камеру або холодильник. Не роби цього! Нагріта батарея, розміщена в надзвичайно холодному місці, може швидше погіршитися або назавжди пошкодитися.Просто дайте своєму телефону випускати тепло, поклавши його на годину чи дві на столі.

Якщо ваш Note8 все ще відмовляється заряджати через перегрів, вам слід спочатку вирішити проблему перегріву. Виходячи з багаторічного досвіду виправлення смартфонів, перегрів, як правило, є лише симптомом основної проблеми програмного чи апаратного забезпечення. Спробуйте відновити заводські налаштування Note8 і перевірте, чи не зникне перегрів після цього. Якщо так, то причиною має бути програма або помилка програмного забезпечення. Якщо пристрій все ще продовжує перегріватися навіть після скидання заводських налаштувань, це певна ознака апаратної проблеми. У цьому випадку вам слід зв’язатися з компанією Samsung, щоб вони змогли відремонтувати або замінити телефон.

Рішення No8: Перевірте наявність зловмисних додатків

Додатки сторонніх розробників можуть заважати операційній системі Android, тому хорошим способом усунення цієї проблеми є перезавантаження пристрою в безпечний режим. У цьому режимі всі сторонні програми будуть заблоковані, тому, якщо ваш Note8 може заряджатись бездротово, це явна ознака поганої проблеми програми.

Щоб перезавантажити телефон у безпечний режим:

 1. При вимкненому Note8 натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном імені моделі.
 2. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 3. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 5. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 6. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Щоб дізнатися, яка програма викликає проблему, виконайте такі дії:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш Note8 все ще відмовляється знову ввімкнути, повторіть кроки 1-4.

Рішення No9: Скиньте всі налаштування

Якщо на цьому етапі ваш Note8 не зможе заряджатись бездротовим способом, наступне гарне, що потрібно зробити, - це повернути всі налаштування до значень за замовчуванням. Певним чином, цей варіант рішення подібний до скидання до заводських налаштувань, хоча він не повністю повертає все до того, як було спочатку. Тим не менше, скидання налаштувань Note8 може усунути невідому помилку, що спричиняє проблему, тому варто спробувати.

Щоб скинути всі налаштування в Note8:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Натисніть Загальне управління.
 3. Натисніть Скинути.
 4. Торкніться Скинути налаштування.
 5. Натисніть кнопку СКИДАННЯ НАЛАШТУВАНЬ, щоб підтвердити.

Рішення No10: Скидання до заводських налаштувань

Остаточний варіант програмного рішення, який ви можете зробити, - це скидання до заводських налаштувань. На відміну від опції скидання налаштувань, ця програма видалить усі дані користувача, налаштування та програми. Програмне середовище на Note8 повернеться до найпростіших налаштувань. Без додатків та даних, які ви додавали раніше, програмне забезпечення буде абсолютно новим. Ми точно знаємо, що функція бездротової зарядки працює, коли програмне забезпечення знаходиться у заводському стані. В ідеалі, ваш Note8 знову повинен заряджатися бездротово після скидання до заводських налаштувань. Якщо цього не сталося, це означає, що десь є апаратна несправність або є глибший збій, пов'язаний з кодуванням, який скидання до заводських налаштувань не може змінити. Будь-яку з цих ситуацій можна вирішити на своєму кінці, тому вам знадобиться допомога Samsung.

Рішення No11: Зверніться до служби підтримки Samsung

Перш ніж вирішити отримати професійну допомогу Samsung у цьому питанні, спробуйте перевірити наявність нових оновлень Android. Деякі користувачі могли виправити проблеми із зарядкою на Note8 раніше, встановлюючи оновлення. Якщо доступного оновлення немає взагалі, тоді саме час ви хочете надіслати телефон і дозволити Samsung вирішити ситуацію з цього моменту.