5 найкращих додатків Twitter для Android у 2020 році

Twitter - це один із найвпливовіших сайтів соціальних медіа, і найкращий додаток Twitter для Android значно полегшить взаємодію з твітами. Це дозволяє користувачам взаємодіяти між собою, одночасно підтримуючи світ в курсі подій з усього світу. Хоча платформа страждає від таких питань, як фейкові новини та знущання, компанія робить все можливе, щоб приборкати її. Якщо вас бентежить кількість програм Twitter, доступних на Android, ми допоможемо вам у цій статті. Давайте поговоримо про п’ять найкращих додатків для Twitter, доступних для клієнтів.

Кілька користувачів отримують доступ до Twitter для збору інформації від основних особистостей з усього світу, що зробило його однією з найпопулярніших платформ там.

У Twitter також є додаток для Android, тоді як деякі сторонні розробники створили чудових клієнтів, щоб надати користувачам альтернативні варіанти читання своїх твітів та взаємодії.

Кращі програми Twitter для Android

найкраще додаток щебетати для андроїд

1) Fenix ​​2

Це вже друга ітерація популярного додатку Fenix, який зібрав мільйони шанувальників з усього світу. Цей додаток другого покоління потрапив до Play Store, оскільки перший уже недоступний, а це означає, що у вас є лише одна програма Fenix ​​на вибір. Це не обов'язково погано, оскільки це все ще один із найкращих клієнтів Twitter, доступних там. Додаток підтримує кілька облікових записів, має прекрасний користувальницький інтерфейс та приємний попередній перегляд відео, зображень та GIF-файлів. Додаток також підтримує попередній перегляд із зовнішніх сайтів, таких як Flickr, Instagram, Facebook тощо.

Цей найкращий додаток для твіттера для Android також має кілька світлих і темних тем, які ви можете вибрати, тому немає ніяких недоліків в налаштуваннях. Головний екран можна сильно налаштувати, що дозволяє зручно отримати доступ до останніх пошукових запитів або збережених списків. Додаток відшкодує вам $ 2,99, що є невеликою ціною за такого прекрасного клієнта, як цей. Якщо ви були користувачем оригінального Fenix, перехід на цей додаток має повний сенс. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 5.0 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток щебетати для андроїд

2) Шлейф для Twitter

Раніше відомий як Touiteur, Plume - це сильно налаштовуваний додаток Twitter для Android з безліччю функцій, щоб виділити його серед натовпу. Як і будь-який сторонній клієнт Twitter, плюсом продажу Plume є його настроюваний користувальницький інтерфейс. Він має власний браузер у програмі, тому вам не потрібно використовувати стандартний браузер Android для перенаправлення зовнішніх посилань. Ви також можете зв’язати свій обліковий запис Facebook і розмістити там вміст на своїй сторінці, що є зручним інструментом для маркетингових облікових записів.

Однією чудовою особливістю є те, що ви можете вимкнути і слова, окрім людей, дозволяючи триматися подалі від новин, які вважаються фальшивими або неправдивими. Plume також підтримує пряму трансляцію в додатку, що є чудовою функцією і є лише в деяких програмах Twitter. Ви можете створювати власні кольори для своєї шкали часу, а також для друзів. Поєднання всіх цих функцій зробило Plume одним із найкращих сторонніх клієнтів Twitter. Це найкраща програма для Twitter для безкоштовного завантаження для Android, але поставляється з рекламою.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток щебетати для андроїд

3) UberSocial

UberSocial від виробників Plume та Echofon - це захоплюючий клієнт Twitter із усіма функціями, яких ви очікуєте від клієнта Twitter. Ви можете легко переключатися між кількома обліковими записами, розміщувати свій статус на кількох облікових записах у соціальних мережах (Facebook та GChat), а також переглядати весь медіа-вміст та посилання, не виходячи з програми. Ви можете додати найчастіше використовувані функції програми в головне меню, полегшуючи доступ до них, коли вам це потрібно.

Також є функція Inner Circle, яка дозволяє отримувати сповіщення, коли деякі з ваших улюблених користувачів щось публікують. Спочатку користувачам доведеться призначити профілі, про які вони хочуть отримувати сповіщення. Крім того, ви можете ігнорувати людей або навіть хештеги, щоб не потрапляти до зайвої інформації на вашій хронології. Хоча більшість клієнтів Twitter мають однакові функції, кожна програма відрізняється з точки зору дизайну та інтерфейсу користувача. Ми раді повідомити, що UberSocial - гідний клієнт Twitter, призначений як для початківців, так і для важких користувачів платформи. Це безкоштовне завантаження в Play Store, але воно постачається з рекламою та покупками в додатку.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток щебетати для андроїд

4) Talon для Twitter

Ще один преміальний додаток для Twitter, Talon має безліч функцій, що дозволяють виділити його серед натовпу. Однією з моїх улюблених особливостей цього додатка є те, що він повністю позбавляється від реклами, надаючи вам свіжий і чистий інтерфейс. Тут пропонується безліч функцій налаштування, що дозволяє вам повністю змінити свій головний екран, щоб отримати свіжий та оптимізований досвід користувача. Також є додаток Android Wear, що дозволяє переглядати останні твіти та згадки без використання телефону.

Тут також доступна низка віджетів, які дозволяють розміщувати ваші згадки, часові шкали та іншу інформацію в Twitter на головному екрані. Найкращий додаток Twitter для андроїда може відтворювати Twitter GIF, відео у Twitter та відео на YouTube, не перенаправляючи вас на інший додаток. Додаток використовує Матеріальний дизайн Google для інтерфейсу користувача, тому швидкий доступ до ваших даних тут є пріоритетом. Talon - це платний додаток, який поверне вас на $ 2,99 у магазині Google Play.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток щебетати для андроїд

5) Twitter

Ми вже трохи говорили про сторонні клієнти Twitter. Але не дивно, що офіційний клієнт Twitter також потрапляє до цього списку. У ньому є всі потрібні функції, і хоча деякі функції з’являються спочатку у сторонніх клієнтів, програма має такі функції, як темні та світлі теми, підтримка декількох облікових записів та багато іншого. Ви навіть можете переходити в прямому ефірі та ловити прямі трансляції від своїх друзів безпосередньо з програми. Зображення, відео та GIF-файли завантажуються безпосередньо в програмі, не перенаправляючи вас на іншу програму.

Додаток також дозволяє редагувати свій профіль, змінювати заголовок чи основне зображення та багато іншого. Більше того, ця програма є абсолютно безкоштовною, але має кілька оголошень. Не забудьте перевірити найкращі програми для Twitter для Android.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.