Як виправити код помилки DirecTV 775 Випуск швидкого та простого виправлення

DirecTV - це пряма супутникова послуга, яка дозволяє абонентам насолоджуватися улюбленими телевізійними шоу і є чудовою альтернативою користуванню послугою кабельного телебачення. Компанія є дочірньою компанією AT&T і пропонує своїм клієнтам кілька конкурентних пакетів каналів. Хоча це надійна платформа, існують випадки, коли можуть виникати певні проблеми. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему з кодом помилки DirecTV 775.

Якщо у вас виникли проблеми з комп’ютером або пристроєм Android, не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми будемо більш ніж раді допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Як виправити проблему з кодом помилки DirecTV 775

Код помилки 775, який може виникнути під час підписки на DirecTV, означає, що приймач DirecTV не може спілкуватися із супутниковою антеною. Щоб вирішити цю проблему, слід виконати кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

Перевірте наявність вільних з'єднань

Однією з основних причин цієї проблеми є неміцне з'єднання кабелів на пристрої.

  • Перейдіть до задньої частини приймача DirecTV.
  • Перевірте кожне з'єднання на задній панелі на наявність вільних або неправильно встановлених з'єднань. Перевірте підключення до супутника або SAT IN.
  • Переконайтеся, що кожне підключення на задній панелі приймача DIRECTV надійно та правильно встановлено.
  • Увімкніть телевізор знову

Перевірте, чи все ще не виникає проблема з кодом помилки DirecTV 775.

Перевірте вставку живлення для плавання

Деякі абоненти DirecTV матимуть вбудований пристрій Swim, окрім супутникової антени та приймача DirecTV. Переконайтеся, що вставка живлення Swim підключена до джерела живлення.

  • Від'єднайте вставку живлення Swim від розетки.
  • Зачекайте 30 секунд.
  • Підключіть плавучу вставку живлення назад до розетки, переконавшись, що вона ввімкнена.

Перевірте, чи все ще не виникає проблема з кодом помилки DirecTV 775.

Зателефонуйте у службу технічної підтримки

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, вам слід зв’язатись із телефоном гарячої лінії технічної підтримки DirecTV за номером 1-800-531-5000.